Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wywiad z .ksy w Technozgredach


RAIN PL

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie :) .ksy znowu zawitał na ekrany, tym razem naszych monitorów. W wywiadzie dla DailyTECH.pl poruszono tematy: przeglądarki WWW w Zune HD, Windows Mobile, Android w telewizorze oraz Creative Zii Egg Plaszma. Wywiad trwa około 30min więc musimy znaleźć chwilkę wolnego czasu i odrobinę cierpliwości ;) Miłego oglądania LINK

 

 

PS. Odgrzebałem też odcinek 4. tego programu, też z .ksy . Przeszło to chyba trochę bez echa na forum (ogólnie odsłon strony 215) a niesłusznie bo .ksy wspomina tu między innymi o dedykowanej stacji dokującej dla B6!! Poza tym cały czas widać w kadrze B6 która prezentuje się znacznie lepiej niż na zdjęciach z fotologa :)

 

Odcinek 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co miało być, a co jest się okaże.

 

2. Dokładnie to samo uważam.

 

3. Słyszałem to już przy CD, że nośniki flash zastąpią :) Kiedyś pewnie tak.. ale teraz CBHD ma szanse gnębić Reya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacques La Fey

Nie mam na myśli flash a kopie ściąganą z internetu (legalnie - jeżeli mówimy o legalnym obrocie materiałami typu filmy, muzyka) myślę, że to szybko zastąpi tradycyjne i nowe nośniki, problemem jest tylko dostęp do szybkiego internetu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na myśli flash a kopie ściąganą z internetu (legalnie - jeżeli mówimy o legalnym obrocie materiałami typu filmy, muzyka) myślę, że to szybko zastąpi tradycyjne i nowe nośniki, problemem jest tylko dostęp do szybkiego internetu ;)

Ja osobiście wole kupić płytę CD niż pliki z internetu.

To jednak nie to samo.

 

CD to książeczka, okładka, ogólnie całe wydanie.

Jestem zdecydowanie zwolennikiem krążków. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności