Skocz do zawartości

Aukcje Vedii


mauzer

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9401809

 

spoko gadzet ten adapter usb, kiedys widzialem takie cos chinskiej produkcji na alledrogo za kilka zlotych, niestety juz teraz znalezc nie moge

 

niestety ale chyba tutaj akurat dobra cena Vedii sie nie udala

tak samo z futeralem do sluchawek/playera

 

kupujac srs-200 box (40zl) wychodzi na to ze same sluchawki kosztuja tylko 20zl

 

mysle ze przy normalizacji ceny znalazloby sie troche chetnych na gadzety (wlacznie ze mna)

 

(od razu uprzedzam ze to nie jest zaden postulat do kogokolwiek z vedii...)

 

a wiec, co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cowon ma taką przejściówkę również za 19 zł.

 

SRS200 wychodzą za 20 zł, tyle tylko, że właśnie za tyle były ostatnio wystawione SRS300, które uchodzą za lepszy model pod każdym względem - więc może są te 20 zł warte? ;)

 

Moim zdaniem ceny są w porządku. Przejściówka mogła by tą piątke w dół pójść, żeby była alternatywa cenowa dla tej od iAudio - ale teraz też nie ma źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guzik: ale zauwaz ze srs-300 oem to byla seria limitowana ;)

 

wg mnie nie powinno sie brac za tlo producentow typu cowon czy cos...

 

spojrzmy na marke vedii i sam produkt... ja chyba potne ktorys z walajacych mi sie kabli usb i zrobie sam taka wtyczke :D po prostu takie cos jest warte nie wiecej niz zwykly kabel usb

 

edit: no i znalazlem http://allegro.pl/item702283943_przejsciow...yk_mini_5p.html

 

albo caly zestaw za polowe ceny wtyczki vedii czy cowona http://allegro.pl/item698431276_zestaw_usb...rzedluzacz.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mauzer > Dobrze, że nie jest to postulat, bo totalnie mnie to nie obchodzi :) Już nie raz przekonałem się, że myślenie szeroko pojętych klientów jest raczej wąskie i nie uwzględnia tego, że nie wszystko robi się po to, żeby zarobić, a żeby zbadać rynek czy z innych powiązanych wydarzeń, o których nie mówi się głośno. Ale cóż... :)

 

I tak żeby Ci pokazać jak wspaniale rozumujesz. Wersja BOXowa to nie futerał i słuchawki, ale jeszcze pudełko, koszt transportu owego pudełka a także koszt przedłużki. Do tego nie znasz ceny zakupu samych słuchawek "200" a "300". Ale w sumie dobrze być filozofem w sprawach, o których się nie ma pojęcia i opiera się tylko na swoich domysłach.

 

Wiem, że masz prawo pisać co chcesz. Ale ja mając szerszą wiedzę, w tym temacie, mam prawo Cię za to wyśmiać :) Tak czy siak, nie wszystko co z Twojej perspektywy nie ma sensu, nie ma sensu z innej perspektywy.

 

 

vertigo > Na dłuższą metę na pewno nie. Planujemy w końcu odpalić sklep na vedia.pl a w przyszłym roku może nawet oddzielny sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety taka prawda, że ceny nie powalają... Stąd małe zainteresowanie. Jeśli VEDIA czegoś nie wymyśli to więcej prowizji zapłaci do alledrogo niż zyska na sprzedaży :)

 

 

// @down

 

No nie wiem, myślałem, że na allegro wystawia się rzeczy, aby je sprzedać...być może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się powtarzać sylwek, masz napisane wyżej. Męczy mnie to Wasze laickie myślenie, że co wystawione to ma się sprzedać :) Ale mniejsza o to, miłej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu sie oburzasz, chyba jednak zostalo napisane cos, co zabolalo

czlowieku, jezeli cie to nie obchodzi to z czego robisz sprawe?

 

jezeli chcesz zbadac rynek wystawiajac cos za cene 3x zawyzona to tutaj dopiero pokazales kto tu charakteryzuje sie waskim mysleniem...

vedia nie jest na tyle kultowa zeby schodzily takie zabawki, za duzo tu polotu ;]

 

co do wersji boxowej... ok, wiec to jeszcze obniza cene sluchawek i samego futeralu, to zes sie popisal

 

po co mi wytykasz ze nie znam ceny zakupu tych sluchawek przez vedie skoro i tak sie tego nie dowiem? zauwaz ze nie tylko ty jestes tak myslacy i jezeli czegos nie wiem to rozumuje to na zasadzie domyslu, nie filozofii jak domniemales...

 

strasznie sie z toba gada czlowieku, chyba za duzo siedzisz przed komputerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mauzer > Nie obchodzi mnie to już, po przestawieniu swojego stanowiska. "Moje zdanie, jest moim zdaniem, twoje twoim i niech tak pozostanie" :) A przy kompie siedzę, zdecydowanie za dużo siedzę od 4 miesięcy, ale mam nadzieje, że już nie długo.

 

 

 

Andy > Czy święta to nie wiem, ale na pewno ma kto od niej (VEDII) na tym forum dyskutować o niej, bo niestety ze strony właścicieli (iriver / cowon) tego nie uświadczysz. Podobnie jak od innych marek.

Ale święta.. :) Raczej niektórzy użytkownicy tego forum nie przywykli do tego, że przedstawiciel firmy śmie polemizować z ich zdaniem i ich światopoglądem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mauzer > Nie obchodzi mnie to już, po przestawieniu swojego stanowiska. "Moje zdanie, jest moim zdaniem, twoje twoim i niech tak pozostanie" :) A przy kompie siedzę, zdecydowanie za dużo siedzę od 4 miesięcy, ale mam nadzieje, że już nie długo.

 

 

 

Andy > Czy święta to nie wiem, ale na pewno ma kto od niej (VEDII) na tym forum dyskutować o niej, bo niestety ze strony właścicieli (iriver / cowon) tego nie uświadczysz. Podobnie jak od innych marek.

Ale święta.. :) Raczej niektórzy użytkownicy tego forum nie przywykli do tego, że przedstawiciel firmy śmie polemizować z ich zdaniem i ich światopoglądem.

 

I wielkie vice-versa ksy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbx > Ależ oczywiście, że tak!!!! To logiczne i nie sposób się z tym nie zgodzić. Pytanie tylko kto ma szerszy pogląd na sprawę i wiedzę na dany (dane) tematy w sprawie VEDII. A czasem i sprawy marek pokrewnych...

 

 

Punkt siedzenia, zależy od punktu widzenia. I mogę olać takie sprawy jak olewam już wiele innych tematów. I tak będzie lepiej bo co z tego, że powiem komuś, że się myli, jak nie mogę w pełni powiedzieć dlaczego :)

Czas wprowadzić w życie sformułowanie "Nie komentujemy plotek i spekulacji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksy, ale ja Ci nie zarzucam braku wiedzy, szerszego wgladu do do danych do ktorych ja czy inny potencjalny smiertelnik nie zagladnie, ale jest jedno "ALE".

 

Podobno lubisz dyskutowac z ludzmi, ale caly czas sie zachowujesz jak krol, ktory patrzy na nas wszystkich z gory. My nic nie wiemy, my mamy laickie podejscie, to forum nie jest dla vedii wazne, mamy klapki na oczach etc itp(mozna to mnozyc).

 

Wiesz ludzie chca miec szerszy wglad w kwestie waszego postepowania w koncu to poniekad rodzima marka i nawet jesli nie bedzie im to dane nie musisz od razu mieszac wszystkich z blotem i sie wywyzszac tylko kulturalnie wytlumaczyc. Nikt nie lubi akcji typu 'ja mam wiecej danych, wieksza wiedze wiec gowno Ci powiem i po prostu wysmieje'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nawet nie liczę, że zrozumiesz, że dla nas zarobek jest to żadne. My zarabiamy na handlu hurtowym...

 

Ale nic tam :) Faktycznie idą strasznie słabo i dlatego będzie je kontynuować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle zapomniałem dodać, że właśnie wczoraj dostaliśmy swoją kategorię w Allegro.pl > ... > MP3 > Vedia :)

 

 

Ale nasze aukcje ciągle kiepsko idą. Nie mazur, tragedia? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności