Skocz do zawartości

wytrzymalość ihp120


dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

korci mnie żeby kupić legendarny odtwarzacz irivera z serii ihp120 obecnie dostepny na allegro ale przed ewentualnym zakupem chciałem zapytać jak jest z wytrzymałościa tego pleyera chodzi mi głównie o wejście słuchawkowe no i joya mogą się wypowiedzieć użytkownicy którzy maja pleyera juz kilka lat czy nie mieli z nim żadnych problemów przez ten cały czas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest z wytrzymałościa tego pleyera chodzi mi głównie o wejście słuchawkowe no i joya

Z gniazdem ani z joystickiem nie powinno być problemów, to zresztą najłatwiej sprawdzić. Bardziej martwiłbym się o baterię i dysk, które mogą nadawać się do wymiany. Nowa bateria to kilkadziesiąt złotych, zamiast dysku najlepiej zainstalować kartę CF, koszt zależny od pojemności. Przejściówka do karty jest tania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy pleyer ten napedzi sluchawki hd595 ?

Uszkodzić słuchu się nie uda przy krótkotrwałym odsłuchu ale głośność jest wystarczająca.

Jeśli chodzi o zgranie to jest podobnie jak z Karmą czyli bardzo fajnie.

 

Wrażenia na podstawie krótkotrwałego odsłuchu bezpośrednio porównującego H340 i Karmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kiedy kupowalem pierwszego h120 w czarnej obudowie od takiego typa za ponad 1k pochodzil mi dokladnie tydzien, mysle ze wiedzial kolo ze cos jest z nim nie tak, po prostu nie ladowal sie..., oddalem go do komisu w wawie, czas oczekiwania przedluzal sie z miesiac na miesiac, w sumie czekalem chyba 3 miechy. Tak wiec w lutym 2006, komis mi oddal h120, jednakze inny model w srebrnej obudowie, mial widoczne rysy itp, zglosilem to a oni mowili ze brakowalo wowczas czesci do naprawy. Pomyslalem o zwrocie pieniedzy, ale po glebszym zastanowieniu zatrzymalem go. Dziala do dzisiaj, lakier zaczal schodzic, ale w srodku wszystko funkcjonuje jak nalezy a zaznaczam ze uzywam go prawie codziennie. Jedyne co sie zepsulo to przycisk reset, nie raz mi wiesza jak nie wlacze blokady na przyciski, wtedy musze czekac az sie bateria rozladuje :) - ale to rzadkosc - mialem moze z 10 przypadkow). Po prostu za duzo przyciskow naraz. Ogolnie polecam. Nie oddam go za zadne skarby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności