Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Imp-100


Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

pragne poinformowac, ze oryginalny iMP-100 ma numer seryjny zaczynajacy sie od cyfr 1014, a

model iMP-100s (wersja zubozona) sprzedawany w mediamarkt ma numer seryjny zaczynajacy sie od cyfr 1016 i nie jest dystrybuowany za posrednictwem naszej firmy (MIP).

 

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
witam

 

pragne poinformowac, ze oryginalny iMP-100 ma numer seryjny zaczynajacy sie od cyfr 1014, a

model iMP-100s (wersja zubozona) sprzedawany w mediamarkt ma numer seryjny zaczynajacy sie od cyfr 1016 i nie jest dystrybuowany za posrednictwem naszej firmy (MIP).

 

Dziekuje

Czy w ziazku z tym nie mozna go upgradedowac waszym softem???

w sumie on ma tylko zubozale na sprzecie:

-niema pilota

-niema podswietlanego lcd

-nie wysietla polskich czionek

 

no i inne ESP

narazie tyle zauwazylem:)

 

Pozdrawiam LuCaS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, a ja mam jedno małe pytanko do MIP. Dlaczego piszecie ze MIP nie dystrybuuje odtwarzaczy o numerach seryjnych 1016, jak ja wlasnie taki odtwarzacz dostalem z serwisu ????? moze mi to ktos wyjasnic ???? wyslalem swojego IMP-100 o numerze seryjnym zaczynajacym sie od 1014 do serwisu MIP a dostalem jakiegos trefnego bubla !!!! czy MIP moze mi to w jakis sensowny sposob wytlumaczyc???? Nie wspomne juz o tym iz bede domagal sie zwrotu mojegeo sprzetu.

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jak informowaliśmy już wcześniej poprzez email, reklamowany odtwarzacz iMP100 został z powodu braku możliwości naprawy wymieniony na nowy przez serwis producenta w Hong-Kongu, więc nie ma tu mowy o żadnej formie dystrybucji, o której wspomina reklamujący. Ponadto producent przesłał nam ten egzemplarz jako pełnowartościowy, więc jeśli użytkownik stwierdził odstępstwa od pełnej wersji (o czym jak dotąd nie wspomina)- moze liczyc na to, ze sprawy nie pozostawimy w ten sposób zamkniętej. Ponadto, z korespondencji z serwisem naszych klientów wynika, że nie wszystkie egzemplarze o sn 1016 są identyczne z tymi, które sprzedawane są jako okrojone. Ta kwestia również będzie wyjaśniona z serwisem macierzystym, aby w przyszłości uniknąć zamieszania z tym modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak, sprawdzilem wszystko co sie dalo. moj odtwarzacz, mimo tego iz zaczyna sie od numerow 1016 jest pelnowartosciowym odtwarzaczem. moja reakcja na to wszystko byla spowodowana tym, iz nikt jeszcze nigdzie nie wspomnial, ze odtwarzacze o tych numerach sa pelnymi wersjami. wiec mam nadzieje ze nastepni, ktorzy dostana z serwisu nowy odtwarzacz juz beda wiedzieli. troche przez to namieszalem :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
Gość ~voyteck~

heh jakis czas temu moj (mediamarktow) imp100 zaczal szwankowac - nie moglem przesluchac zadnej piosenki w calosci zeby nie bylo jakichs przeskokow (i na cdr i na oryginalnych czysciutkich nieporysowanych audio cd) no i zanioslem go do serwisu do MM. a jak odebralem po miesiacu(akurat mi sie nie spieszylo to czas nie gra tu roli - i tak wczesniej nie moglem) to na poczatku (po wyjeciu z pudelka) zdziwilem sie ze z tylu jest przelacznik do ESP :D a potem wlaczylem odtwarzacz i patrze ze mam podswietlenie :D) heh numer seryjny od 1016.. ale upgrade firmware'u poszedl bez zadnych przerobek ;) ale sie ciesze :P jeszcze tylko musze pilota zakombinowac i bede mial pelnowartosciowego imp100 :D (a 2 kumplom ktorym tez kupowalem imp100 odtwarzacze dalej dzialaja ok - heh tylko dalej maja okrojone wersje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chce je sprzedac i jeszcze jedne Panasonic`ki odpowiedni post znajdziecie w dziale komisu.

 

 

A przez moment nawet zastanawialem sie juz nad sprzedaza moich nowych 5 dniowych soniakow :lol: ale narazie zostane przy nich zobacze co sie bedzie dzialo na rynku moze Koss wypusci cos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Ja chyba swoje tez opchne jak takie sumki idą za te badziewie :lol: Podeślij mi tylko jaki text mam wstawić na allegro zeby poszły mi za okolo 40 zł :D Bo te kremowo srebrne nie bardzo nadają sie do słuchania muzyki, tylko psują klimat piosenek. Moze ktoś zamieni się za te nowsze iRiverki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sprzedaje tylko tutaj ale jak chcesz jakis teks to prosze bardzo:

 

 

 

SUPER OKAZJA!!! JEDYNE W SWOIM RODZAJU SLUCHAWKI SWIATOWEGO LIDERA W SPRZECIE PRZENOSNYM!!! ODPOWIEDNIE NA KAZDA POGODE I NA KAZDE UCHO!!! TYLKO 40ZL!!!! TAKA OKAZJA SIE JUZ WIECEJ NIE POWTORZY!!!!

 

 

 

I jak? Moze byc? Pojda raz dwa :lol: I nawet nie sklamiesz, napiszesz szczera prawde :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie sprzedalem na allegro swoje sluchawki iRiver...poszly za cale 50 PLN

 

No niezle !!

A ja nawet o tym nie pomyslalem zeby sprzedac te irivery. Mam jeszcze MX300, ktore rowniez mozna opchac.

Zarobie jakies 100 zl :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności