Jump to content

Recommended Posts

witam

pragne poinformowac, ze oryginalny iMP-100 ma numer seryjny zaczynajacy sie od cyfr 1014, a

model iMP-100s (wersja zubozona) sprzedawany w mediamarkt ma numer seryjny zaczynajacy sie od cyfr 1016 i nie jest dystrybuowany za posrednictwem naszej firmy (MIP).

Dziekuje

Guest LuCaS
witam

pragne poinformowac, ze oryginalny iMP-100 ma numer seryjny zaczynajacy sie od cyfr 1014, a

model iMP-100s (wersja zubozona) sprzedawany w mediamarkt ma numer seryjny zaczynajacy sie od cyfr 1016 i nie jest dystrybuowany za posrednictwem naszej firmy (MIP).

Dziekuje

Czy w ziazku z tym nie mozna go upgradedowac waszym softem???

w sumie on ma tylko zubozale na sprzecie:

-niema pilota

-niema podswietlanego lcd

-nie wysietla polskich czionek

no i inne ESP

narazie tyle zauwazylem:)

Pozdrawiam LuCaS

witam

teoretycznie nie mozna, jednak jesli wierzyc, to niektorym z forumowiczow sie to udalo, jesli chcesz - poszukaj na naszym forum jak to zrobic. zaznaczam jedmnak ze nie ponosze odpowiedzialnosci w przypadku gdy cos sie nie uda.

Polskie czcionki moze uda mi sie dodac do softu :) Przydalby sie dekompilator do tego procka, ale jeszce nic nie znalazlem :D

Witam, a ja mam jedno małe pytanko do MIP. Dlaczego piszecie ze MIP nie dystrybuuje odtwarzaczy o numerach seryjnych 1016, jak ja wlasnie taki odtwarzacz dostalem z serwisu ????? moze mi to ktos wyjasnic ???? wyslalem swojego IMP-100 o numerze seryjnym zaczynajacym sie od 1014 do serwisu MIP a dostalem jakiegos trefnego bubla !!!! czy MIP moze mi to w jakis sensowny sposob wytlumaczyc???? Nie wspomne juz o tym iz bede domagal sie zwrotu mojegeo sprzetu.

pozdrawiam serdecznie

Witam,

jak informowaliśmy już wcześniej poprzez email, reklamowany odtwarzacz iMP100 został z powodu braku możliwości naprawy wymieniony na nowy przez serwis producenta w Hong-Kongu, więc nie ma tu mowy o żadnej formie dystrybucji, o której wspomina reklamujący. Ponadto producent przesłał nam ten egzemplarz jako pełnowartościowy, więc jeśli użytkownik stwierdził odstępstwa od pełnej wersji (o czym jak dotąd nie wspomina)- moze liczyc na to, ze sprawy nie pozostawimy w ten sposób zamkniętej. Ponadto, z korespondencji z serwisem naszych klientów wynika, że nie wszystkie egzemplarze o sn 1016 są identyczne z tymi, które sprzedawane są jako okrojone. Ta kwestia również będzie wyjaśniona z serwisem macierzystym, aby w przyszłości uniknąć zamieszania z tym modelem.

wiec tak, sprawdzilem wszystko co sie dalo. moj odtwarzacz, mimo tego iz zaczyna sie od numerow 1016 jest pelnowartosciowym odtwarzaczem. moja reakcja na to wszystko byla spowodowana tym, iz nikt jeszcze nigdzie nie wspomnial, ze odtwarzacze o tych numerach sa pelnymi wersjami. wiec mam nadzieje ze nastepni, ktorzy dostana z serwisu nowy odtwarzacz juz beda wiedzieli. troche przez to namieszalem :D

pozdrawiam

Guest BartCh

Witam mowicie ze nie sprzedajecie iMP-100s to czemu w waszym sklepie w zawartosci opakownia nie ma pilota tak przynajmniej jest napisanewiec jak ? :)

Guest ~voyteck~

heh jakis czas temu moj (mediamarktow) imp100 zaczal szwankowac - nie moglem przesluchac zadnej piosenki w calosci zeby nie bylo jakichs przeskokow (i na cdr i na oryginalnych czysciutkich nieporysowanych audio cd) no i zanioslem go do serwisu do MM. a jak odebralem po miesiacu(akurat mi sie nie spieszylo to czas nie gra tu roli - i tak wczesniej nie moglem) to na poczatku (po wyjeciu z pudelka) zdziwilem sie ze z tylu jest przelacznik do ESP :D a potem wlaczylem odtwarzacz i patrze ze mam podswietlenie :D) heh numer seryjny od 1016.. ale upgrade firmware'u poszedl bez zadnych przerobek ;) ale sie ciesze :P jeszcze tylko musze pilota zakombinowac i bede mial pelnowartosciowego imp100 :D (a 2 kumplom ktorym tez kupowalem imp100 odtwarzacze dalej dzialaja ok - heh tylko dalej maja okrojone wersje)

a ja wlasnie sprzedalem na allegro swoje sluchawki iRiver...poszly za cale 50 PLN (a komus sie udalo nawet za 60PLN). niestety byly za krotkie jak dla mnie. ale na szczescie znalazlem w sklepie dosyc podobne:)).

PZDR.

Ktore słuchawki sprzedałeś te czarne iRivery czy kremowe ??

kurcze jakby sprzedac te moje powiedzmy ze 'marnie grajace' czarne sluchawki irivera za 50 zl... :D:lol::P czysty zysk :lol:

Ja tez chce je sprzedac i jeszcze jedne Panasonic`ki odpowiedni post znajdziecie w dziale komisu.

A przez moment nawet zastanawialem sie juz nad sprzedaza moich nowych 5 dniowych soniakow :lol: ale narazie zostane przy nich zobacze co sie bedzie dzialo na rynku moze Koss wypusci cos innego?

:lol: Ja chyba swoje tez opchne jak takie sumki idą za te badziewie :lol: Podeślij mi tylko jaki text mam wstawić na allegro zeby poszły mi za okolo 40 zł :D Bo te kremowo srebrne nie bardzo nadają sie do słuchania muzyki, tylko psują klimat piosenek. Moze ktoś zamieni się za te nowsze iRiverki :P

ja sprzedaje tylko tutaj ale jak chcesz jakis teks to prosze bardzo:

SUPER OKAZJA!!! JEDYNE W SWOIM RODZAJU SLUCHAWKI SWIATOWEGO LIDERA W SPRZECIE PRZENOSNYM!!! ODPOWIEDNIE NA KAZDA POGODE I NA KAZDE UCHO!!! TYLKO 40ZL!!!! TAKA OKAZJA SIE JUZ WIECEJ NIE POWTORZY!!!!

I jak? Moze byc? Pojda raz dwa :lol: I nawet nie sklamiesz, napiszesz szczera prawde :lol:

a ja wlasnie sprzedalem na allegro swoje sluchawki iRiver...poszly za cale 50 PLN

No niezle !!

A ja nawet o tym nie pomyslalem zeby sprzedac te irivery. Mam jeszcze MX300, ktore rowniez mozna opchac.

Zarobie jakies 100 zl :lol:

100zl????? To ty masz jakas limitowana wersje GOLD chyba Immanuel?

EDIT:

Chyba ze masz 2 pary takich sluchaweczek??

Jak tak to zwracam honor :lol:

Napisałem, że mam jeszcze MX300 (oprócz iriverowskich) :lol:

Jest, mam honor, dostałem go :lol:

Kurcze chyba je sprzedam :lol: i bede bez słuchawek :lol: Chyba, że naprawie sobie Philipsy bo kabelek nie dziala.