Skocz do zawartości

VEDIA B6 vs E150


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma się co rozpisywać. Foto porównanie zrobione mocno na szybko. Oceniać E150 mi nie wypada więc nie odpowiem "co jest lepsze" itp.

 

 

DSC06992m.jpg DSC06993m.jpg DSC06994m.jpg DSC06995m.jpg

 

DSC06996m.jpg DSC06997m.jpg DSC06998m.jpgDSC06999m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistertwister > 256 tyś kolorów, choć prawda jest taka, że taka informacje deklaruje producent i równie dobrze mogę podawać 16 mln ;) i tak jest to średnio sprawdzalne.

 

Audioslave > Hehehe... podstawowa różnica to procesor Sigmatel vs Actions. Co poza tym? Powiedzmy, że prędkość reakcji B6 jest szybsza ;) przykłady, które już pisałem na SB: 1. Wciskasz głośność, przeskakuje o 1 i zanim zacznie spadać (lub rosnąć) mija spora chwila.

 

Inna sprawa, co widać na fotkach, E150 jest sporo grubszy. Iriver ma PCB na całej długości odtwarzacza więc nie mieli gdzie upchnąć baterii, która zresztą jest bardzo duża (700) więc troszkę zajmuje. Nie wiem czy E150 obsługuje FLV. W E150 nie ma tak kochanych przez Was funkcji jak "auto powrót do okna odtwarzania" czy "bateria w %", nie ma opcji wyłączenia głośnika (jeśli nie ma słuchawek to grają), i coś by się tam pewnie jeszcze znalazło. Powyższe jest w miarę obiektywne, ale żeby było w pełni muszę przyznać, że E150 ma już resume dla filmów a my mamy to dopiero na liście planów.

 

Buaszeyos > I w B6 i w E150 masz dwa tryby menu. W B6 jeden to duże ikonki, drugi widać na fotce. W 150 jeden to ten z fotki, drugi identyczny do tego z E50.

 

speed37 > To co widzisz na fotce to sampel B6. Z pierwszej próbnej produkcji. Więc nie oczekuj, że wszytko będzie idealni. Zmieni się szkiełko, zmieni się joy (bo ten nie ma wykończenia srebrnego), a i sparowanie będzie z pewnością dokładniejsze.

 

 

ps. Wczoraj skończyłem listę pomysłów i propozycji dla B6... więc zobaczymy. Jeśli robimy ją w 90% to powinniśmy wszyscy być szczęśliwi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie konkurs na zaprojektowanie wzorków na B6 i prawdopodobnie wybierzmy 3, które w różnych dostępach czasu pojawią się jako limitowane edycje.

 

Ponadto będzie jeszcze jedna limitowana edycja nie związana z wzorkiem ale bardziej z kolorem. Ale tak czy siak "ltd" to pewnie 2010 rok dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ciężko poważać po raz 40 że jest to sampel :) Ale nawet mniejsza o to. Nie będę wnikać w Twoje kryteria solidności i sposób oceniania tego na podstawie zdjęcia :)

 

Całe szczęście wybór jest duży. Każdy zaufa czemu chce, i git! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności