Skocz do zawartości

Vedia A10 - nowy feature bez nowego FW :)


szczepan325

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne rozwiazanie jakie znalazlem jesli chcesz umiescic kilka kolejnych albumow jednego autora to:

wszystkie pliki numerujesz w nazwie trzycyfrowo, tzn.:

X - numer kolejny albumu

Y - numer piosenki

wyglada to tak:

XYY - tytul, tzn.:

101 - tytul

102 - tytul

201 - tytul itd.

Wtedy w wyborze folderow z urzadzenia wybierasz nazwe folderu i pliki sa po kolei za kazdym razem. Sprawdzilem.

ok, dzieki za info. puszcze sobie jakies hurtowe id3 na calym katalogu i bedzie po problemie.

Jesli masz wiecej niz 9 albumow jednego autora, to musisz ponumerowac 4 cyframi (XXYY)
moze jak zrippuje sobie cala dyskografie feeder'a jaką posiadam to się znajdzie. będę mógł zweryfikować ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam Tagi w paru tysiącach plików zmieniać pojedynczo? Chyba cie pogięło.

 

Jeżeli ktoś od razu się za to nie wziął (w sensie podczas tworzenia kolekcji) to rzeczywiście może to trochę potrwać, ale bardzo warto. Program do tagowania, który bardzo polecam to EasyTag (http://easytag.sourceforge.net/), na wszystkie szanujące się systemy operacyjne - trochę trwa jego opanowanie, bo ma masę funkcji - ja już się tak nauczyłem, że tagowanie pewnego albumu (gdzie tytuły są oznaczone tylko 1, 2, 3... i znam tylko jego tytuł) trwa minutę.

 

Poza tym, sobekk, zachowujesz się jak XIX wieczny rolnik: "Panie, te maszyny wszystkie zeźrą całe rolnictwo i nic nie zostanie!". Może warto byłoby skorzystać z udogodnień ID3, bo w efekcie wyjdzie to na dobre (trochę problemów będzie, ale bez przesady). A ty ciągle orzesz radłem i swoją starą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś od razu się za to nie wziął

 

Pierwsze mp3 zaczalem robic jak kupilem sobie pierwszego pc - w 97 roku. Wtedy zaden odtwarzacz na komputerze nie obslugiwal tagow wiec bylo mi to zbyteczne. Jak zaczela sie "moda" na tagi, to mialem juz pare tys. plikow, a ze glownie slucham na kompie to bylo mi to zbyteczne... do tej pory.

Jak na razie otagowalem tylko te albumy, ktore wrzucilem na odtwarzacz. Wszystkiego na raz mi sie po prostu nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności