Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Vedia A10 - wyskakuje karta :/


szczepan325

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam taki dziwny problem, mianowicie chcę włożyć kartę pamięci do odtwarzacza - a ona od razu wyskakuje :huh:

Raz mi wystrzeliła przez pół pokoju i musiałem szukać.

Słychać klik, i karta wyskakuje od razu.

Wkładam na pewno dobrą stroną :rolleyes: żeby nie było :)

Można coś z tym zrobić, czy trzeba do serwisu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeśli FW pochodzi od Vedii (a innego nie widziałem). Z doświadczenia wiem że w sklepie nie lubią wymieniać na nowy i każą zgłaszać usterkę u producenta czyli wysyłka do serwisu raczej.

 

PS. Mówię o wymianie elektroniki jako takiej. Ze swoją a10 technicznych problemów nie miałem i z serwisu nie korzystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja musiałem skorzystać... :( Póki co wygląda to tak, że player dłużej leży na gwarancji niż miałem go ja... W poniedziałek strzeli 5 tygodni.

W sklepie nie muszą Ci wymienić, jeśli tak to byłoby to z dobrej woli sprzedawcy. Więc jeśli nie masz tam znajomego to pójdzie na gwarancję :P

Czy ktoś wie jak długo mogą go trzymać na gwarancji? Czy są to 21 dni robocze?

Jak już odeślesz swoją A10 to życzę wiele cierpliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem na uprzejmego sprzedawcę, który po zobaczeniu usterki na własne oczy, wymienił od razu.

Fart ;)

Nowa sztuka sprawuje się jak na razie bez zarzutów.

BTW dziwna sprawa jest z ładowaniem, po 30 minutach mam już 100%, tylko jak odłączę, to po chwili się okazuje że poniżej 20 :P

Ale jak zostawiłem na 4 godziny pod ładowarką, to wydaje się być wszystko OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności