Skocz do zawartości

otworzenie Cowona F2


KOLEŚ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od nieco ponad tygodnia mam problem z moją efdwójką. Dokładnie chodzi o klawisz 'wstecz', który działa wg własnych 'widzimisię', tj. momentami nie reaguje na jego naciśnięcie. Potrafi cały dzień hulać bez problemu, a w pewnym momencie przestać reagować. Wtedy potrzebne są 3-4 naciśnięcia i wszystko wraca do normy. Podejrzewam, że jest to kwestia jakiegoś drobniutkiego pyłku, który zjawił się w nieodpowiednim miejscu i niekiedy przeszkadza klawiszowi w działaniu, a dmuchnięcie tam załatwiłoby sprawę. Dodam, że na początku tego problemu potrzeba było więcej (9-10?) kliknięć, żeby przycisk ożył, teraz wystarczy dosłownie kilka, a problem pojawia się rzadziej niż np tydzień temu.

 

Czy ktoś wie jak się zabrać do otworzenia tego playerka? Gdzie są jakieś zatrzaski itp? Nie posiada on niestety budowy skręconej kilkoma małymi śrubkami, a to ułatwiłoby mi znacząco sprawę;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

podbijam. nie ma ktoś pomysłu jak sie uporać z tym głupim klawiszem? coraz bardziej mnie denerwuje dry.gif

 

Miałam identyczny problem - pojawił się mniej więcej 3 tygodnie po używaniu playerka. Szczerze mówiąc mój jedyny sposób to było naciskanie tego przycisku w specyficznym miejscu - działał wtedy bez zarzutu, z czasem jakby się poprawił. Wygląda to więc na wadę seryjną. Prawdę powiedziawszy był to jedyny minus w używaniu tego playera jaki pamiętam.

Niestety rozkręcanie na własną rękę jest ryzykowne - po złożeniu może być jeszcze gorzej, o ile w ogóle wszystko będzie wyglądało jak poprzednio (ekranik itp). Kochasz odtwarzacz - serwis. Nie kochasz aż tak bardzo, męcz się lub rzuć. Mój rozkładaliśmy już niemal pośmiertnie i złożyć go do podobnego stanu już się nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności