Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

yp t10 pyatania


krzychu1301

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Moderator

książkę wizytówkami przez bluetooth

a dzwoni się normalnie <sic> wchodzisz w dodatki > telefon i tam masz wszystko gadasz przez wbudowany mikrofon, słuchasz przez słuchawki. Najpierw musisz połączyć urządzenia przez bluetooth. Aha i musisz mieć wersję softu nową bo w starych nie ma takiej możliwości.

 

 

 

Swoją drogą to bardzo niedoceniany player, gra pięknie mam od paru dni i jestem szczerze zachwycony jego brzmieniem w połączeniu z ex300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

gadżet raczej zbędny, chyba że ktoś nosi playera na szyi wtedy to faktycznie jest przydatne bo nie trzeba wyciągać telefonu. Jak ktoś nosi IEMy to pewnie doceni taki wynalazek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedynie przechowywanie w książce Emaila a co ciekawe "klikalnego" (właściciele wiedzą o co chodzi)

o ile sama książka jest umieszczona dość niefortunnie o tyle odbieranie automagiczne i słuchawki + smyczka (bo nie będę się wydzierał do playera w kieszeni) sprawdza się ciekawie.

 

Miałem wziąć go na warsztat ale teraz zostałem bez sprawnego telefonu (Viva la UK)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderator

w bluetooth masz telefon komórkowy > wybier.klawiszami wpisujesz numer i dzwonisz masz historię rozmów itd

 

wpisy z książki z telefonu wysyłasz jako wizytówki tak jak na inny telefon nie wiem co w tym skomplikowanego

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie odnośnie właśnie rozmów przez odtwarzacze Samsunga. Z tego co czytam, do odtwarzacza mogę przesłać swoją książkę telefoniczną i za pomocą jego wybierać i zatwierdzać połączenie w odtwarzaczu? Gdy przychodzi do mnie połączenie, oprócz wyciszenia dźwięku co dodatkowo się pojawia? Jakiś dzwonek, numer osoby dzwoniącej, przycisk odbierz? ;D Rozumiem, że odtwarzacz służy jako słuchawka Bluetooth?

 

Pytam, ponieważ przymieżam się do Samsunga, ale raczej P2/P3 i jestem ciekaw, czy tam sprawa ma się podobnie. Bo chętnie używałbym takiego czegoś.

Odkopuje temat? Może, ale po co zakładać nowy o tej samej treści?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Samsunga nie mam już od jakiegoś czasu, ale z tego co pamiętam to wyświetla się nazwa i numer jeżeli masz zsynchronizowaną książkę

 

Przypuszczam że to i tak zależy od tego, którą masz wersję softu bo w starszych takich bajerów nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności