Skocz do zawartości

Michael Jackson nie żyje...


Sabko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mnie to 50 lat tez zbytnio nie rusza, ludzie potrafią odejść niestety znacznie wcześniej. A cała ta szopka to świetna okazja dla rodziny Michaela by jeszcze co nieco zarobić na jego sławie.

Wielki pełen kontrowersji człowiek, dla mnie tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te miliony osób zrobiły coś wartościowego dla swiata? bo Michael jak najbardziej. Z tego co pamiętam, to słuchasz takiej muzyki, która bez niego nie byłaby taka sama..

 

A to nie przypadkiem życie jest największą wartością? Chyba, że ten wasz "pan bucek" gadał p*****ły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osob to pokolenie pamietajace juz "upadlego krola popu". Zapytajcie innych ktorzy pamietaja lata 70, 80te jaka byla muzyka wtedy? Jak byl on postrzegany?

Jackson stal sie popularny gdyz ludzie czuli sympatie do niego.Potem "sympatie poczuli" takze panowie od show biznesu do tego co tworzyl wprowadzili wielkie pieniadze jednoczesnie wyciagajac krocie zarobione na nim. Rodzina, media, biznesmeni wszelakiego typu zarabiali, zarabiali...

Byl kontrowersyjny.A moze ktos stworzyl taki obraz?

Fakt jest faktem ze pociagnal muzyke swojego pokolenia tak do przodu ze w wielu gatunkach muzycznych (pop,rap,hip-hop,r&b...) znajdzie sie cos co bylo wzorowane na nim.

Czy go lubimy czy tez nie w historii muzyki nowoczesnej i tak bedzie wielka postacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc myślałem, że się rozpadnie wcześniej, ale i tak dobrze mu szło :P

Ales zablysnal, bardzo smieszne, wiesz? W tej sytuacji wypada mi jedynie nazwac cie idiota, bo polemizowac z toba nie bede.

 

Wlasnie przez takich jak ty powstalo tyle mitow o Michaelu, np. ze wybielil sobie skore. Oczywiscie jest to nieprawda, cos takiego nawet nie istnieje, nie ma takiej mozliwosci. Mial chorobe zwana bielactwem, zreszta mial mase innych chorob. Kazdego moze spotkac cos podobnego, nie ma sie co smiac z choroby, to wielka tragedia dla czlowieka. Ciekawe, czy byloby to takie smieszne dla ciebie, gdyby w przyszlosci twoje dziecko z powodu chorob "rozpadalo sie", tak jak Michael.

 

Szkoda godnego podziwu czlowieka i szkoda wielkiego artysty. To ludzie go zniszczyli. Najpierw jego ojciec uczynil jego dziecinstwo nieszczesliwym, pozniej w doroslym zyciu niszczyly go nagonka mediow, falszywe oskarzenia o molestowanie lasych na jego fortune ludzi, wielkie odszkodowania, komentarze zlosliwych, glupich ludzi, wysmiewanie... Nikt nie zrobil tyle dla wspolczesnej muzyki, co Michael, a ludzie tak mu sie odplacali. Dla swiata, biednych ludzi, glodnych dzieci tez wiele zrobil.

 

Ogolnie to bardzo smutna historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ales zablysnal, bardzo smieszne, wiesz?

 

Ja się zaśmiałem - i się nadal zaśmiewam. Teraz, kiedy większość odwala szopkę typu nawias kwadratowy, gwiazdka, nawias kwadratowy i łączy się z nim sercem i bólem, reszta świata się śmieje.

 

Czekam tylko na zdjęcia typu łańcuszek na NK "Wklejając zdjęcia Michaela do swojej galerii - oddajesz mu cześć [*]"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zaśmiałem - i się nadal zaśmiewam. Teraz, kiedy większość odwala szopkę typu nawias kwadratowy, gwiazdka, nawias kwadratowy i łączy się z nim sercem i bólem, reszta świata się śmieje.

 

Czekam tylko na zdjęcia typu łańcuszek na NK "Wklejając zdjęcia Michaela do swojej galerii - oddajesz mu cześć [*]"

 

 

to jest wlasnie to co w tej historii jest najbardziej zalosne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zaśmiałem - i się nadal zaśmiewam. Teraz, kiedy większość odwala szopkę typu nawias kwadratowy, gwiazdka, nawias kwadratowy i łączy się z nim sercem i bólem, reszta świata się śmieje.

 

Czekam tylko na zdjęcia typu łańcuszek na NK "Wklejając zdjęcia Michaela do swojej galerii - oddajesz mu cześć [*]"

Ale gdzie masz te szopki, bo chyba nie tutaj? Na forach dla dzieci i blogaskach na pewno tego nie brakuje, ale ja tam nie zaglądam. Śmiać to ja się mogę z rockmanów, metali i THC-rastamanów, o których kapeli po dwóch latach nikt już nie pamięta, i nawet gazety nie napiszą, że jechał pijany motocyklem, i drzewo mu wyskoczyło na drogę. Tymczasem gość się nie nadaje nawet jako dawca narządów, bo wątroba i nerki zjechane dragami i wódą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie masz te szopki, bo chyba nie tutaj?

 

Wszędzie... co nie wejdę na jakieś forum / na last.fm'a / patrze statusy na komunikatorze to ktoś wali tryliard zniczy - i wcale nie mówię tutaj o blogaskach czy dzieciaków ze Starbucksa.

 

Zresztą, cóż począć? Na "zbiorowy żal i zapalanie wirtualne zapalanie zniczy" nic nie poradzę. Znowu będą kłótnie / płacze dot. tego, że ktoś płacze i wiele wiele innych.

 

Ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz ludzie pierwotni skladajac do grobu swojego wspoltowarzysza obsypywali go kwiatami? Po co?

Oddac zmarlemu hold.Zeby oddac zmarlemu czesc. Wiec Panowie darujcie sobie bo nie wypada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie masz te szopki, bo chyba nie tutaj? Na forach dla dzieci i blogaskach na pewno tego nie brakuje, ale ja tam nie zaglądam. Śmiać to ja się mogę z rockmanów, metali i THC-rastamanów, o których kapeli po dwóch latach nikt już nie pamięta, i nawet gazety nie napiszą, że jechał pijany motocyklem, i drzewo mu wyskoczyło na drogę. Tymczasem gość się nie nadaje nawet jako dawca narządów, bo wątroba i nerki zjechane dragami i wódą.

 

 

o Bobie Marleyu nikt nie pamieta??? No to pozdrawiam Cie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Bobie Marleyu nikt nie pamieta??? No to pozdrawiam Cie

Pisałem o kapelach i artystach, którzy spadają w niepamięć, a których chętnie słuchają (przez chwilę, co się okazuje za jakiś czas) krytykanci gwiazd pokroju Michaela Jacksona. Jeśli zaliczasz Boba Marleya do takich artystów, to ja również pozdrawiam. Zawsze było w modzie ujeżdżanie kogoś z mainstreamu ot tak dla zasady. Przykładowo Depeche Mode kiedyś było dobrze widziane (w podstawówce, może liceum) obśmiewać, a kapela wpłynęła na muzykę pop i elektroniczną mocno. Z Michaela Jacksona też się można ponabijać, ale ja to odbieram raczej jako leczenie kompleksów, a że był osobą chorą, to satysfakcja szczególnie niskich lotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak : szacun dla Michaela Jacksona za twórczość, bo jest kapitalna, ma to coś ;) Tak jak nie lubię popu w wykonaniu innych (szczególnie viva - jakieś Gosie Andrzejewicz), tak jego kawałków chętnie słucham ;) A co do łańcuszków, to na nk już pełno ich jest :P żal bo jest pełno osób, które szczerze wątpię, że doceniają jego twórczość muzyczną, a dodają te idiotyczne fotki, jeszcze strasznie upodobnione do tych JP2....ŻAL ;p ja nie dodałem i nie dodam takiego zdjęcia, bo uważam, że nie jest to zachowanie właściwe :) jak komuś przykro, to niech zostawi to dla siebie :D zaraz będzie "moda na łańcuszki Michaela Jacksona" na nk i... w ten sposób nie szanuje się jego pamięci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spośród wszystkich swoich znajomych znam tylko jedną osobę, która słuchała Michaela Jacksona tak na co dzień, miała albumy na mp3 itd. Reszta osób miała zdanie, że oczywiście świetny, świetny i słuchała syfu na czasie. Nagle wszyscy mają świeczki na gg. Pytanie - ile osób ma jakąś oryginalną płytę Jacksona ?? Ja mam zaledwie kilka pirackich kaset po bracie z wydawnictwa Korona ( taka piracka marka z początku lat 90 ). Płyty nawet kiedyś zamierzałem sobie kupić, n.p. reedycje thrillera, ale zawsze kończyło się na zakupie czegoś innego ( bardziej rockowego ). Nie będę się silił na jakieś publiczne płacze, durne opisy na gg, na naszej klasie konta nigdy nie miałem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja oglądałem. Dla mnie to ludzie są tacy sztuczni... Tutaj nawet mu ręki nie podali bo uważali że jest pedofilem, a teraz płaczą i w ogóle... Dobra była po programie rozmowa w studiu. Szkoda że nikt go nie doceniał jak żył. I szczerze- wg. mnie to był najbardziej nieszczęśliwy człowiek świata. Miał kasę, miał wszystko- ale i tak nie osiągnął tego co chciał. Ja osobiście go zapamiętam jako wielkiego twórce który tyle zapoczątkował w muzyce. Do tej pory wspominam miło czasy gdy był na tzw. fali. Ale samo pożegnanie okey- wg. mnie należało mu się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa? Mi chodzi o całokształt. To że teraz nie miał to nie znaczy że nie żył i tak na jakimś poziomie. Tak samo wg. mnie nigdy nie dopuścił się tego molestowania. Zawsze trzeba ściągnąć jakoś kasę. i tak jak mówi Horvatt- obłuda i hipokryzja. Pewnie na tym placu z 1/10 ceniła go, a reszta tak przyszła bo to modne. ja już nie wspomnę o tych co mają uśmiech od ucha do ucha, bo dostali bilet na pogrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem na którymś z kanałów (tvp1 albo 2, może polsat, nie pamiętam), w każdym bądź razie chcę tylko powiedzieć, że Ci tłumacze polscy mieli głosy jakby im ktoś coś w pupę wsadzał. Okropne, gdyby była możliwość wyłączenia polskiego tłumacza, to wolałbym tego słuchać po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności