Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cytaty


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym zapoczatkowac pewna nowosc na naszym forum, mianowicie comiesieczne sondy z glosowaniem na "cytat miesiaca".

 

Na czym mialoby to polegac?

 

Otoz, kazdy zarejestrowany uzytkownik forum mialby prawo do zglaszania w tym temacie cytatow innych zarejestrowanych uzytkownikow tylko i wylacznie naszego forum, ktore charakteryzowalyby sie pewna dwuznacznoscia lub poprostu bylyby smieszne. Mialyby byc one nie dlugie i moglyby byc wyrwane z kontekstu - chodzi ogolnie o to by bylo zabawnie. Wszak smiech to zdrowie :)

 

Przykladem takiego cytatu mozebyc np.:

 

"Rower to jak moja dziewczyna (...) Uwielbiam całodniowe wycieczki na rowerze"

 

"jak tam doszedlem to chopcy juz pakowali sikawki"

 

"Zresztą większość kobiet woli pracować pod facetem, a nie pod kobietą..."

 

"wsadzilem wioslo, cala reke i jeszcze troche i nadal brakowalo zeby poczuć"

 

"ale chyba lepszę są efekty jak się to robi "ręcznie" "

 

to sa przyklady z innego mojego forum (miejskiego) gdzie sonda cieszy sie duzym powodzeniem i jest troche zabawy z tego powodu, nie badzmy monotematyczni, przyda sie troche odskoczni od tematu player`ow i sluchawek choc te cytaty poniekad beda z tym zwiazane bo beda pochodzic z postow o tej tematyce :)

 

Do ankiety nad wyborem cytatu miesiaca przechodziloby do 5 cytatow, bo moze sie zdazyc tak ze w danym miesiacu bedzie ich 15 wiec osoba moderujaca ta nasza zabawe wybieralaby te 5 cytatow, na niego spadalby odpowiedzialnosc wyboru.

 

Podsumowujac:

 

Do ankiety przechodziloby 5 cytatow wybranych sposrod propozycji zarejestrowanych uzytkownikow pochodzacych tylko i wylacznie z tego forum z postow zarejestrowanych uzytkownikow. Czas glosowania - przykladowo tydzien. Mozna oddac tylko jeden glos bedac zalogowanym a wiec odpada glosowanie tej samej osoby wielokrotnie z kilku kompow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde oliver, coz za zbieznosc mysli co do tematow :D Ja mam cytat Mayhem'a na dobry poczatek, moze malo smieszne, ale jakos trzeba zaczac, w jakims temacie o ipodach:

 

marshell --> Ma też obudowę rysującą się od samego patrzenia na nią, co też jest swojego rodzaju przełomem na rynku (i to nie tylko odtwarzaczy mp3) :)

 

oraz:

Hmm... to tak jakby mieć w zasięgu ręki piękną kobietę i nie móc jej dotknąć, bo od razu blizna zostanie :lol: Ogólnie rzecz biorąc frustrujące przeżycie, dlatego też nie tęsknie :) H320 ubrany w silikonową prezerwatywę jest znacznie fajnieszy i mogę go "używać" do woli :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche te cytaty monotematyczne. Ja sie wyłamie i zapodam cytat, jakże znanego, polskiego posiadacza iRivera, IRV-a !!

tompl ale dlaczego tak sadzisz to ze ja zle pisze swoje posty to przepraszam cie ale czasem tak jest a co o mnie wogle sadzisz pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche te cytaty monotematyczne. Ja sie wyłamie i zapodam cytat, jakże znanego, polskiego posiadacza iRivera, IRV-a !!

tompl ale dlaczego tak sadzisz to ze ja zle pisze swoje posty to przepraszam cie ale czasem tak jest a co o mnie wogle sadzisz pozdrawiam.

masa przez duże M

 

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musialem znalezc ten watek z IRV`em i przeczytac go sobie caly :D

 

I mialem jeszcze wiekszy ubaw z tego powodu :lol:

 

goa mi chodzilo nie o sluchawki lecz o glosniki przenosnie jak nosze w reku glosniki i ide to mi dzwiek oddala i dobrze slychac ale nie za glosno i dzwiek oddala a jak przyblize do siebie blisko ucha i bede w stal w miejscu to glosno to gdzie ja mam te glosniki nosic. jak jest dobrej jakosci plik mp3 to dobrze otwarza a jak gorszej to tak kiepsko i o to mi chodzilo pozdrawiam goa.

 

Jakby ktos chcial to TUTAJ jest caly temat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musialem znalezc ten watek z IRV`em i przeczytac go sobie caly :D

 

I mialem jeszcze wiekszy ubaw z tego powodu :lol:

 

goa mi chodzilo nie o sluchawki lecz o glosniki przenosnie jak nosze w reku glosniki i ide to mi dzwiek oddala i dobrze slychac ale nie za glosno i dzwiek oddala a jak przyblize do siebie blisko ucha i bede w stal w miejscu to glosno to gdzie ja mam te glosniki nosic. jak jest dobrej jakosci plik mp3 to dobrze otwarza a jak gorszej to tak kiepsko i o to mi chodzilo pozdrawiam goa.

 

Jakby ktos chcial to TUTAJ jest caly temat :D

Hehehe też to pamiętam, człek był nie samowity.

 

Szkoda, że IRV'a juz nie widac na forum, on zawsze jak cos pisał to było wesoło. Można było jednak zauważyć poprawe, po jakimś czasie przed "pozdrawiam" zaczął dawać kropke. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliver wspomniałeś o kolesiu IRV, z ciekawości lookłem to i owo i.... RANY!! dajcie mi go poznać, gdzie on jest, czemu się nie udziela? heheheh jak zacząłem czytać te "rozmowy polskie" w dziale mobiBlu to mało co i bym zleciał z krzesła :lol: jeszcze w życiu żem się tak nieuśmiał na żadnym forum heheh to była naprawdę odjechana rozmowa, normalnie kosmita (pozytywny oczywiście).

Wiem, że powinienem dać jakiś cytat bo to temat o tym ale z tamtąd trzebaby całe rozmowy wklejać hehes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogliście zapomnieć o kreciku

QUOTE (Stratos @ 22.07.2005, 10:31)

Znacie jakies utwory ktore brzmia dosc nie zwykle jesli chodzi o wlasciwosci akustyczne 

 

pierwsze co przyszło mi do głowy to:

 

- skowyt teściowej podczas niedzielnego obiadku

- cmokanie żony jak zabiera mi całą wypłate

- szelest zwijanego w kieszenie mojego syna banknotu 50 PLN oraz szum powietrza jak syneczek ukochany znika z wcześniej wspomnianym banknotem

- dwuznaczne chrumchanie szefa w pracy jak pytam się o zaległe podwyżki

- dźwięk mielonego wniosku urlopowego w firmowej niszczarce (może za rok się uda gdzieś pojechać).

 

ps. nie dysponuje zapisanym materiałem tych dźwięków, co mnie wcale nie martwi - mam ich dosyć w orginale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

krecik znowu kroluje, odwieze ten stary temat :)

 

ty krytykujesz cos, ci co krytykuja ciebie, krytykuja cos innego, za co ty ich skrytykujesz w przyszosci.

a potem bedzie koniec swiata i zgasnie sloneczko i nasze rozwazania stana sie budulcem dla nowych cywilizacji, aby te nie musialy juz dociekac, ktore sluchawki sa the best.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrew1991 na temat działania transmiterów FM ;)

 

Ja nie kapuje tylko tego jak to się dokładnie podłącza, no bo co przecież gniazdo od zapalniczki nie ma powiązań z głośnikami w samochodzie, a więc muszą być jakieś połączenia, ale nic nie jest wytłumaczone na aukcji...(O__o)

 

No musialem to wstawic, bo prawie z fotela spadłem. Dobrze, ze nic nie jadłem jeszcze bym zapluł monitor :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności