Skocz do zawartości

VEDIA SRS-300 - testy otwarte


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Otwarte testy słuchawek VEDIA SRS-300 oem

 

Zasady opisane są na dole. Do Waszej dyspozycji są słuchawki typu pchełki SRS-300 oem.

 

 

Na zgłoszenie czekam do 3 lipca. Następnego dnia wybiorę dwie osoby, które otrzymają słuchawki do testów.

Wysyłka odbędzie się najpewniej tydzień później. Osób, które wybiorę mają 3 dni na przesłanie danych - tym razem nie czekam dłużej.

 

 

Każdy kto zamieścił test produktu VEDIA na forum (w ramach testów VEDIA, lub z własnych zasobów) otrzyma SRS-300 oem.

Dla pozostałych chętnych przeznaczamy dokładnie 6 sztuk SRS-300 oem - wybiorę spośród osób, które się zgłoszą.

W obu przypadkach należy zgłosić się w tym temacie - "Stawiam Ci piwo ksy"... albo jakoś tak ;)

 

 

vedia_srs_300_oem_03.jpg vedia_srs_300_oem_02.jpg vedia_srs_300_oem_01.jpg

 

 

Proszę o nie dyskutowanie w tym temacie. Tylko zgłoszenia. Pytania w sprawie testów tylko na PW.

Zasady są może rygorystyczne, ale mam nadzieję pozwolą utrzymać porządek i organizację tych testów, o które tak wiele osób prosiło.

 

 

ps. Dodam, że w przypadku Z10 i B6 wprowadzimy nowy system testowych (mieszankę testów otwartych i pełnych).

 

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

 

Testy:

  • ...

 

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

 

  • Testy podzielone są na dwie grupy

    • otwarte, czyli spisanie testu nie jest obowiązkowe
    • pełen, czyli testowanie produktu musi zakończyć się spisaniem testu

 

 

  • Testy pełne:

    • Produkt wysyłany i odsyłany jest kurierem na koszt VEDIA S.A.
    • Na test przeznaczone jest maksymalnie 14 dni.
    • Odesłanie sprzętu powinno nastąpić ostatniego dnia testów.
    • Test produktu powinien ukazać się w ciągu 7 dni od zakończenia testów.
    • Osoba testująca może zostać pokryty kosztami naprawy ewentualnych uszkodzeń mechanicznych produktu.
    • Osoba testująca nie koniecznie dostaje produkt fabrycznie nowy, ale sprawdzony przez pracownika VEDIA pod kątem kompletu i sprawności.
    • Poziom merytorycznie testów (ciekawy tekst, dobre zdjęcia, filmy) zwiększają szanse na kolejne testy.
    • Umieszczenie testu w serwisach internetowych, prasie czy forach punktowane będzie dodatkowo dla danej osoby.
    • Nie opublikowanie testu dyskwalifikuje daną osobę z kolejnych testów.
    • Wysyłka dokonywana jest wyłącznie grupowo, czyli do wszystkich osób które zakwalifikowały się na testy jednocześnie.
    • Jeśli wybrana osoba nie dostarczy danych w ciągu dwóch dwóch dni o wybrania zostanie zastąpiona inną (decyzja jest nieodwracalna).
    • Dane osoby testującej przechowywane są tylko do czasu odesłania produktu (dane teleadresowe + numer seryjny testowanego produktu).

 

 

  • Testy otwarte:

    • Produkt wysłany jest na koszt VEDIA S.A. poprzez pocztę polską.
    • Produkt nie jest odsyłany, pozostaje on na stałe u osoby która go otrzymała.
    • Test produktu powinien ukazać się w ciągu 7 dni od otrzymania produktu.
    • Umieszczenie testu produktu na forum punktowane będzie szansą na kolejne testy (otwarte i pełne).
    • Umieszczenie testu w serwisach internetowych, prasie czy forach punktowane będzie dodatkowo dla danej osoby.
    • Poziom merytorycznie testów (ciekawy tekst, dobre zdjęcia, filmy) zwiększają szanse na kolejne testy.
    • Produkt wysłany może nie być fabrycznie nowy, ale na pewno sprawy i kompletny.
    • Produkt może przez wybraną osoba zostać sprzedany lub oddany innej osobie.
    • Produkt nie jest objęty gwarancją ani rękojmią.
    • Wysyłka dokonywana jest wyłącznie grupowo, czyli do wszystkich osób które zakwalifikowały się na testy jednocześnie.
    • Jeśli wybrana osoba nie dostarczy danych w ciągu dwóch dwóch dni o wybrania zostanie zastąpiona inną (decyzja jest nie odwracalna).
    • Osoby biorące udział w testach otwartych danego produktu, nie mogą brać udziału w testach pełnych danego produktu.
    • Dane osoby testującej przechowywane są tylko do czasu wysłania produktu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez się zgłoszę, mimo ze zawaliłem po całej lini test A10, nie dało się jednak nic wartościowego napisać przy warunkach jakie mnie spotkały.

 

mogę do srs200 porownac, bo mam dostep do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się. Co zapewniam?

Chcę przeprowadzić test porównawczy pchełek dodawanych standardowo do playerków Będą to między innymi: Sony, Creative, Philips, Samsung, być

może Laberg.

Planuję zrobić coś w rodzaju ankiety - daję znajomemu komplet słuchawek, powiedzmy na 1 dzień, a on wypełnia ankietę (dźwięk - 4/5, wykonanie słuchawek - 3/5 itd itp)

Mogę porównać z: KSC75, She9500, Pioneer SE-M390 ( ;) ), Panasonic RP-HT030 ( Po zmianie jacka ) oraz ATH-300 z pamięci, fake CX-300.

Mogę na życzenie zrobić wideorecenzję.

 

PS Stawiam Ci piwo Ksy, wybierz coś Czeskiego ;)

 

Pozdrawiam, Piecho!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności