Skocz do zawartości

Najdluzszy Watek W Historii Internetu :)


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

PS. Skręt - wkręciłem się w The Smashing Pumpkins, świetna muza ;]

...Czytam sobie o DNIUKUTA*** a tu nagle taki przyrywnik. Pumpkinsi nie są godni takiego traktowania. ;)

A że się wkręciłeś, to się ciesze.

przepraszam, ale poczułem nagłą potrzebą podzielenia się z Tobą tą informacją ;] nie miałem absolutnie nic złego na myśli ;]

 

zresztą dla mnie umieszczenie czegoś lub kogoś obok śmiesznej sytuacji jest jak najbardziej pozytywne ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wciągam sobie z torrenta najnowsza płytę KoRna - See you on the other side zobaczymy czy jest taka schematyczna jak mówił to Forza i Skręt. A wracajac do studniówki do naszego stolika co chwila przychodził kamerzysta i prosił o kielicha. Całe szczęście, że kamera była nowoczesna i miała funkcje stabilizacji obrazu. Ale statywu chyba też używał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wciągam sobie z torrenta najnowsza płytę KoRna - See you on the other side zobaczymy czy jest taka schematyczna jak mówił to Forza i Skręt.

Ja tak mówiłem? Nie pamiętam :P:unsure: ... od jakiegoś czasu wogóle nie toleruje korna, ostatnia dobra płyta to Issues... hmmm... ostatnio to ja wogóle nie lubie takiej muzyki ;] , więc może nie będe się na temat tej nowości wypowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Skreta.

Masz ferie od 13 lutego? Mieszkasz w Kujawsko-pomorskim? Ja tez mam ferie dopiero od 13 lutego :angry:

Mieszkam w świętokrzyskim, tuż przy granicy z małopolskim, które z resztą też ma ferie od 13 lutego... lipnie... ja już potrzebuje odpoczynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w nocy bylo -27 (ach te mrozne Suwalki) ale szkoly dalej otwarte :angry:

 

W zasadzie zrobilem sobie juz wczesniejsze ferie bo dzisiaj i wczoraj do szkoly nie poszedlem, a tak to od poniedzialku mam.

 

P.S

Ci z Warszawy maja ferie juz od tygodnia <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz ... jakie ferie ... tez jestem z Wwa i jakos feri nie widze :P Na tydzien feri moge tylko liczyc jak zalicze wszstkie przedmioty w pierwszym podejsciu :P Muahahahahaha

a studniowka ... łojezu jak to dawno bylo

a co do tematu to uwazam ze to glupota :) i ze nadaje sie tylko do kasacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos pomoze - mam problem z nagraniem na plytke pliku "iso"

 

Jak klikam na ten plik to otwiera mi sie NERO - ok, ale jak chce nagrac ten plik to mi sie pojawia okienko zapisu pliku obrazu z rozszerzeniem "nrg".

 

Jak nagrac prawidlowo plik iso na plytke aby osoba, ktorej chce dac dany program nie miala pozniej problemu z nim, aby mogla go odrazu uzywac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj najprostszym sposobem na świecie :

 

klikasz prawym klawiszem na plik , dajesz wyślij do stacji dysków cd-rw , później wchodzisz na nią , klikasz prawym kalwiszem na białym tle , dajesz zapisz te pliki na dysku , później dajesz według instrukcji. może zadziała dobrze :D...na pewno znasz ten sposób więc nie wiem po co go opisywałem...w każdy,m razie spróbuj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglem pomyslec zanim to zrobilem...... <_<

 

Nagral mi sie plik "iso" - nie o to mi chodzi.

 

Mam dwa pliki iso - jest to program multimedialny, chce go tak nagrac na plytke/plytki zeby odrazu chodzil...... <_<

 

Zarowno plik "iso" jak i "nrg" po kliknieciu na nie uruchamiaja NERO i nagrywanie obrazu <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności