Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Najdluzszy Watek W Historii Internetu :)


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądałem sobie tak inne fora i znalazłem na jednym temat jak ten tu. Potem zacząłem szukać po sieci tych najdłuższych.

I chodząc tylko po polskich stronach znalazłem taki, który ma już ponad 24000 postów

Tak sobie pomyśląłem, że możemy u nas spróbować, może ich nie dogonimy, ale zawsze coś zbudujemy.

Czesto zdarza sie tak ze robimy OT i jest z tego powodu problem ze odbiegamy od tematu a tutaj by mozna bylo zmieniac temat do woli a w zasadzie na tym polegalaby zabawa.

Oczywiscie nie chodzi o to by ponabijac sobie posty bo jesli cos takiego byloby zauwazone i jakiegos/kilku uzytkownikow to przeciez zawsze moznaby temat wylaczyc pod wzgledem zaliczania postow. A moze daloby sie tak zrobic odrazu?

 

Pomożecie?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czemu nie, na jednym forum na ktorym czasem sie udzielam w ogole admin wylaczyl liczenie postow, bo niektorzy pisali bezmozgie posty w goscie dwoch-trzech slow.

 

Ja proponuje zarzucic jakis burzliwy temat. Poki co najdluzszy na tym forum jest chyba o koss spark plug kontra te soniaki, i to zyje sam z siebie a nie po to zeby posty nabijac:)

 

Z checia pomoge... Ferie mam teraz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najdłuższy temat jaki widziałem ma 18389 odpowiedzi... i jest to temat o przepowiedniach itp :] (II wojna światowa, kod Biblii)

w sumie nigdy bym tego nie przeczytał :]

A ja jeżeli juz można, a nawet trzeba coś pisać, to zapytam :] Mam w kompie zintegrowaną karte dźwiękową, jakis shit... a mój komp ma już 6lat... no i podłączoną mam wieże do kompa (2chinch <-> minijack) i dźwięk jest fajny wg mnie :] ale nie słysze różnicy zabardzo między np 128 kbps a np 300 i więcej, czy na odtwarzaczu (mowa o lepszych iriver, iaudio) słychać wyraźnie zmiane ? No i mam nadzieje ze na odtwaraczu usłysze w końcu coś "więcej" niż teraz :]

a propo, w sobote wybieram odtwarzacz i znajomy mi go przywiezie ze stanów więc za jakieś 2 tygodnie będe się juz cieszył jak małe dziecko :] mam nadzieje ze mi sie nie rozwali bo gwarancji nie ma:/ są jakieś seriwsy naprawiające taki sprzęt ? oczywiście za odpowiednią opłatą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... też mam kompa z przed 6 (no, może 5) lat... też mam na płycie jakiś shit zintegrowany... na pierdziawkach nie słychać różnicy między 160kbps a płytą audio ;) ...natomiast na exach, słychać - ... komputer i jego prace :P

 

Jeśli chodzi o plajera to możesz się już przestawić... inny wymiar, a z resztą po co Ci o tym mówić, sam zobaczysz ;]. Ja od kąd mam exy, jakoś zaprzestałem słuchania muzyki z kompa (co widać na last.fm :] ), czasem tylko jak mnie natchnie do wyjścia z pokoju przełączam na jakże doskonałe głośniczki komputerowe samsunga (do których i tak zwykle podłączam plajera).

 

Ostatnio zaczęły mnie denerwować artefakty mp3 preset standardu... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko dodam ze jak napi podlaczyl swoje Westone UM2 do kompa do plyty muzycznej to zjechal sluchawki z gory do dolu a jak podlaczyl do playerka to zmienil zdanie - wychwalal sluchawki a zjechal plyte w kompie a co dopiero jakis shit zintegrowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz zacząłem porzyczać od znajomych płyty z muzyką i konwertuje do ogg q6, q10 za dużo zajmuje, cchyba 6 wystarczy mam nadzieje :] Wszystkim teraz kumplom wmawiam zeby sie przestawiali na ogg heh

Myśle że odtwarzacz sie sam od siebie nie zepsuje, bo do extremalnych wyczynów mam Noname;a z juz rozwalonym wyświetlaczem, heh wiec mi go nie szkoda, a podczas jazdy i tak na dzwiek nie zwracam bardzo uwagi :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję kupić w okolicach marca-kwietnia nowego laptopa i wypada zacząć się interesować jego właściwościami dźwiękowymi. Widziałem na forum wątek oliver'a w którym była mowa o firmie robiącej naprawdę niezłe głośniki do laptopów, więc w wolnej chwili poszukam i poczytam. Mimo wszystko jeżeli ktoś potrafi mi doradzić jakiegoś niedrogiego laptopa (powiedzmy w oklicach 3500 PLN) z dobrymi głośnikami, to byłbym dźwięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie se co chcecie ale ja mimo wszystko wolę posłuchać w domu muzyki z kompa... czy ogólnie mojej przedpotowej wieży. I to nawet nie jest kwestia jakości bo na pewno lepiej brzmi dźwięk na E4 i X5 niż na X-Fi i Creativie T5900 ale jakoś mi to nie przeszkadza. Może dlatego, że dodatkowo robię inne rzeczy i nie skupiam się tak na muzyce. Nie wiem. Tak czy owak w domu X5 ma wolne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do laptopa pozostaje jedynie kupic jakas poreczna, zewnetrzna karte dzwiekowa. W kazdym laptopie wbudowane glosniczki beda chyba kiepskie... Niestety, narzedzie do sluchania muzyki to to nie jest.

 

Znalazlem cos ciekawego do laptopa: >>LINK<< Moze by jako karta styknelo.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he! w sobotę studniówka ;] już mam odzienie skompletowane - wszystko czarne + kapelusz od wujka ;] mamy mieć zablokowany dostęp do baru, ale nie takie rzeczy się już omijało ;] poza tym większości ludzi piersiówki przemycają rodzice, którzy wpadają oglądać poloneza - zadziwiające jak dobre układy z rodzicami można mieć przed tą imprezą ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakazy sa tylko po to aby je łamać :lol: Ja studniówke miałem już dawno ale nie była tak szalona jak połowinki ludzie przemycali alkohol jak tylko sie dało. Normalna prohibicja była. Kumpel tak się przejął tym nadmiarem napojów wysko % że postanowił większość z nich opróżnić samodzielnie. Niestety wpadł na nauczycielke idąc do toalety, zygzakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Też nie rozumiem tego "puszenia" się o przemycanym alkoholu. Wiadomo, że procenty są wzbronione, i że i tak się pojawią.

U mnie był, z nauczycielami się piło (poza jednym bo on powiedział, że wolałby coś przyjarać :D ). Spokój był, kulturka. Osoby, które zważyły się za mocno były potajemnie wyprowadzane by nie robić fermentu.

Studniówka jest między innymi po to by zbratać się z gronem nauczycielskim trochę bardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my co roku połowinki mieliśmy w klubach, a wracając do studniówki to nie wiem czy zauważyliście następującą rzecz - ostatnio bawiliśmy się w bufecie literami, z których będzie ułożony napis 'studniówka', układając różne wyrazy, najczęściej niecenzuralne jak to zwykle ludzie w moim wieku ;] no i wpadliśmy na coś takiego (chyba uda wam się podstawic te pare literek ;]) :

 

S T U D N I Ó W K A

 

D N I K U T * * * W

 

xD tarzaliśmy się ze śmiechu ^^ dokładnie tyle literek ile potrzeba ;] jeśli będą w jakimś dostępnym miejscu - natychmiast przestawiam ;]

 

PS. Skręt - wkręciłem się w The Smashing Pumpkins, świetna muza ;]

 

edit. wiadomo, że się pojawi, pewnie ;] ale przed studniówką my a to patrzymy trochę ostrożniej, nie podejdę od razu po wejściu do fizycznej i nie rzucę 'chlejemy mała?' ;] może i później się to rozkręci, ale na początku wolimy się tak nie afiszować ;] poza tym ja tam nigdy dużo nie piłem więc nie jest mi to koniecznie potrzebne ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, ja studniówkę miałem już dawno. Ale jak widzę niewiele się zmieniło - tak jak za moich czasów wszyscy kombinują jak wnieść na salę alkohol :D Pamiętam jak dziś że butelki przemycaliśmy z kumplami w rekawach marynarek :D

A co do picia z gronem nauczycielskim to pewnie na początku będzie spokojnie, a jak światła przygasną...

Pamietam jak siedzieliśmy z chłopakami przy stole i trzymalismy pod blatem flaszkę. Baliśmy się ją wyjąć i polać bo obok nas tańczył nasz historyk. Połowę piosenki tak siedzieliśmy. Aż w końcu historyk podjechał w tańcu bliżej i mówi: "Chłopaki jak myślicie dlaczego tańczę obok was? Mi też nalejcie." No i poszło z górki. Piękne czasy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my przenosimy mniejsze ilości bo ćwiartki w piersiówkach, no ale każdy będzie miał swoje więc da się żyć ;] poza tym z pewnością aktywuje się mój instynkt supersępa i ściągne jeszcze masę na krzywy ryj ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Skręt - wkręciłem się w The Smashing Pumpkins, świetna muza ;]

...Czytam sobie o DNIUKUTA*** a tu nagle taki przyrywnik. Pumpkinsi nie są godni takiego traktowania. ;)

A że się wkręciłeś, to się ciesze.

 

----------------------------------------------

Studniówka? ... hmmm... troche jeszcze poczekam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności