Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Najdluzszy Watek W Historii Internetu :)


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale mi sie dziś głupio zrobiło...

 

Stojąc w grupce na korytarzu, chciałem złapać rytm pewnego kawałka, jako że EXy się dyndały na szyi to tylko włączyłem plajera. Kolega poderwał mi jedną słuchawke i zbliżył sobie do ucha...:

"Jakość nie taka najlepsza..."

 

Aś, nie lubię tak. Za idiote mnie wtedy biorą - z resztą, znacie to dobrze... :]

 

Jeszcze troche, a wywiązałaby się ciekawa rozmowa o odlewach i custom IEM's :/

 

 

Pozdro Michał :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego naj ;]

 

Słuchawki wróciły!! ;D W juesej się o wszystkim dowiedzieli. Pokorespondowałem sobie z bardzo miłą Panią z obsługi klienta i podobno zarząd AudioKlanu się o wszystkim dowiedział oraz ma podjąć kroki ;] co moim zdaniem oznacza, że nic z tym nie zrobią, ale miło było ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ostatnio wszystko wraca z serwisu ;]

 

PS. Podprowadziłem ojcu ze starego zdezelowanego roweru V-ki Srama 7.0 na tył ^^ mają z tyłu wygrawerowaną liczbę 98, co mnie silnie zdziwiło - nie wyglądają na 8 lat ;] Możnaby rzec, że dane jest mi teraz jeździć z muzealnym reliktem kolarstwa górskiego ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są na świecie dobrzy ludzie którzy potrafią poprawić humor. :) Przeczytajcie cały wątek.

 

 

http://www.elektroda.pl/rtvforum/wybor-odt...html?highlight=

 

 

 

 

A to tekst miesiąca!

 

Ze niby dobre sluchawki to mocniej ciagnac trzeba? Uciagnac to moze traktor fure nawozu... Słuchawki roznia sie impedancja i efektywnoscia, stad roznice w glosnosci. Nie chodzi wiec w zadnym wypadku o moce tylko po prostu o dopasowanie odpowiednich sluchawek do konkretnego odtwarzacza. MD- ki maja celowo ograniczone napiecie wyjsciowe jak kazde inne porzadne odtwarzacze ktorych jakosc jest kontrolowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są na świecie dobrzy ludzie którzy potrafią poprawić humor. Przeczytajcie cały wątek.

 

 

http://www.elektroda.pl/rtvforum/wybor-odt...html?highlight=

Rany, co za ludzie :). Co jeden to większy ekspert i teksty w stylu "Najlepsze są słuchawki dodawane standardowo do odtwarzaczy, bo z nimi odtwarzacz najlepiej gra, a wogóle to Sony jest najlepsze i wcale nie musi być duża moc, żeby grało ładnie i głośno".

 

To jest straszne, że tak wielu ludzi mówi rzeczy, o którzych nie ma nawet bladego pojęcia, tylko po to, żeby zaistnieć. To samo jest na forach Onetu i WP, gdzie bandy dzieciaków opluwają wszystko i wszystkich dla zasady. Dzieci neostrady WON!

 

EDIT: Nie trzeba być ekspertem, żeby zabierać głos w dyskusji, ale jak już się ludzie odzywają tak autorytatywnie, to niech to będzie czymś podparte. Czymkolwiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy tepych nie nauczysz. Jak czlowiekj nie probuje zrozumiec to lepiej sobie darowac...

 

a propos tego 3d desktopo to bylo by nawet przydatnw jak by miec monitor 30 cali i po srodku traki polpiy na *******u bierzace:)))

podoba mi sie:)

 

 

jak dal, mnie to jest duzo lepsz ezastosowanie mi by sie cos yakiego przydalo bardo:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności