Skocz do zawartości

Najdluzszy Watek W Historii Internetu :)


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mecz naprawde na poziomie porównując do poprzedniego ale kurna na co czekal Janas, kilka min wczesniej powinny byc zminay, dobrze zeŻewlakow nie dostal zawalu bo juz ledwia ale dawal rade, juz nie mieli sily a w 10 to naprawde super sobie radzili do momentu malego błędu....który nas kosztowal sporo.. terz trzeba czekac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z was kibice :( Mi tam sie meczyk podobał POLACY duzo z siebie dali ale zabraklo im szczescia :D

 

 

I co z tego - to są mistrzostwa świata - grają w nim najlepsze drużyny z całego świata - tutaj nie ma miejsca na brak szczęścia czy roztargnienie jak przy ekwadorze. Pozatym - co to za gra na remis nawet jakby był ten remis to i tak by nie zaszli dużo dalej w ten sposób ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grr... musiałem się przesiąść z opery na ff bo pod operą tintmce nie działa x|

 

nienormalne to O_o niedawno mieliśmy hegemonię IE, a niedługo będzie hegemonia ff ;]

 

[edit] po pogrzebaniu w opcjach już nie otwierają mi się nowe okienka a tylko i wyłącznie zakładki, yeah ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grr... musiałem się przesiąść z opery na ff bo pod operą tintmce nie działa x|

 

nienormalne to O_o niedawno mieliśmy hegemonię IE, a niedługo będzie hegemonia ff ;]

 

[edit] po pogrzebaniu w opcjach już nie otwierają mi się nowe okienka a tylko i wyłącznie zakładki, yeah ;d

 

Swoje życie dzielę na "przed FF" i "po FF" :D Świetna przeglądarka zjadająca IE na śniadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firefox to nie jest lis tylko panda mała :) podobne do lisa, ale panda :)

 

co do ff, to gdyby nie to ze musze sprawdzac poprawnosc stron pod ff w ogole bym go nie uzywal. W porownaniu do opery w ogole nieergonomiczne i niewygodne jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam od ponad roku Opery. Wcześniej był FF. Wolę to co mam teraz, bo moge wszystko pod siebie dostosować i jest bardziej ergonomicznie.

 

No i w końcu nikt mi nie polecił nic pokroju Marillion... BTW mam nadzieję, że uda mi się wskoczyć na wianki, bo mają grać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się do tematu rozpoczętego przez Zygmunta w temacie o tanich portach.

 

Jak was traktują w sklepach z elektroniką [edit]użytkową[/edit ]? Czy czujecie się dyskryminowani i najzwyczajniej olewani? :angry: Jeżeli nie ma się gajerka, portfela grubszego niż stare zen'y i jest się w wieku najwyżej "studenckim" to sprzedawcy najzwyczajniej mają nas głęboko... Wprawdzie dawno nie byłem w takim sklepie, ale wówczas najzwyczajniej robię się bezczelny. Następnym razem gdy mnie chamsko potraktują w jakimś sklepie to zrobię raban i pójdę do kierownika - ojciec mnie nauczył robić takie rzeczy i dobrze mi z tym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, mój ojciec też zawsze mówi żeby się nie martwić uczuciami sprzedawców/obsługi bo to ich robota w końcu - jak coś jest nie tak, to ma być tak jak klient chce ;] Chociaż ja nigdy nie miałem natury awanturnika i mam opory przed wykłócaniem się, wolę załatwić sprawę pokojowo i mieć przyjaciela ;] No chyba że sprzedawca jest wyjątkowym frajerem, wtedy nie pozostaje nic jak tylko na niego wejść ;P Oni zawsze kozaczą póki nie poprosisz kierownika ;]

 

tak jak teraz z moimi Portami - jak nie dostane ich w przeciągu tygodnia to zasypie go mailami, a do kossa wyślę już na dniach, niezależnie od wyniku sprawy ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z was kibice :( Mi tam sie meczyk podobał POLACY duzo z siebie dali ale zabraklo im szczescia :D

 

Wracajac do meczu. Wlaczylem telewizor na 10 min przed koncem, ogladam, patrze na nich, mysle sobie, nie uda sie zaraz im strzela. I strzelili.

 

Na drugi dzien rozmawialem z kolega, zrobil dokladnie to samo co ja.

 

To chyba przez nas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności