Skocz do zawartości

Najdluzszy Watek W Historii Internetu :)


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie istnieje jeden sluszny telefon: nokia 6820. Nie zebym jej uzywala do czegos wiecej niz dzwonienie i smsy, najwazniejsze ze ma pelna klawiature. Mam ja od momentu kiedy weszla na europejski rynek :) teraz juz na pewno nie bede miala 'normalnego' telefonu. tylko moj chlopak narzeka ze klawisze ma za male :P no i bluetooth jest obecny, wiec mozna sluchawke podlaczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

O Li-Jon i Li-Poli nie ma sie co martwić, ale zbyt czeste rozładowywanie skróci tylko ich żywotność.

Wg mnie te ogniwa maja okreslona zywotnosc /przecietnie 1000 cykli ladowan/.

Wiec nalezy je normalnie uzytkowac i nie ma potrzeby ich rozladowywac do zupelnego zera tylko po to, aby je naladowac. Mozna spokojnie doladowac i nie zamartwiac sie efektem pamieci.

Natomiast nie wolno Ogniw Li-Jon przechowywac rozladowanych, powinny lezakowac naladowane i byc doladowywane co miesiac, dwa.

Zupelnie odwrotnie jest w przypadku ni-mh, ktore zaleca sie aby lezakowaly rozladowane i byly rozladowywane przed ladowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam tu temat do ponabijania postów, chciałem sie zapytac o opinie na temat tej aukcji Iriver ihp120?? Sprzedajacy odzywki kojarzą mi sie raczej z miłymi panami w sportowych ubrankach... Do tego model "powystawowy" ee.. ale z drugiej strony takie playery to raczej unikat, cena przyzwoita...Wysłałem wiadomość z prosbą o fotki.

Wybaczcie jesli ktos juz podniosl ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym radzil sie zastanowic czy on jest nowy....

 

Bo jesli by tak bylo czy wtedy sprzedajacy pisalby:

 

Powystawowy egzemplarz w super promocyjnej cenie! Stan bardzo dobry.

 

Jesli pisze tak ktos kto sprzedaje odzywki a nie sprzet elektroniczny to dla mnie jest wszystko jasne ;)

 

Cena? Oczywiscie atrakcyjna, nie moze byc inaczej, wiec nawet jesli uzywany to cena/player godna/y uwagi.

 

Zawsze istnieje mozliwosc poprosic _Bizare_ aby poskoczyl do tej firmy/sklepu i zobaczyl playerka, sam ma H-120 wiec obiektywnie go moze ocenic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

looknijcie na inne aukcje tego sprzedajacego :P ... ja jak bym mial kupowac to tylko z odbiorem osobistym

Ja bym nie ryzykowal spotkania twarza w twarz :D Zartujac sobie, to patrzac na inne aukcje to pierwsze co mi sie nasuwa, to ze kolega zabral odtwarzacz mlodszemu koledze na silowni i teraz sprzedaje na allegro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady to nie są sterydy ale legalne odżywki do kupienia w każdym większym sklepie sportowym albo na siłowni. To że facet pakuje nie oznacza, że musi być dresem czyli kompletnym bezmózgowcem. Sam mam kuzyna który codziennie ćwiczy i jakoś nie widzę u niego złych nawyków z siłowni. A może się mylę :lol: W Polsce panuje stereotyp, jeśli dbasz o swoje ciało to nie masz nic w głowie. Podobnie jest z pięknymi paniami z włosami koloru blond.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady to nie są sterydy ale legalne odżywki do kupienia w każdym większym sklepie sportowym albo na siłowni. To że facet pakuje nie oznacza, że musi być dresem czyli kompletnym bezmózgowcem. Sam mam kuzyna który codziennie ćwiczy i jakoś nie widzę u niego złych nawyków z siłowni. A może się mylę  :lol: W Polsce panuje stereotyp, jeśli dbasz o swoje ciało to nie masz nic w głowie. Podobnie jest z pięknymi paniami z włosami koloru blond.

Popieram kolege w zupełności.

 

Ja na przykład mam wspaniałe ciało, a przy tym jestem szalenie inteligentny.

 

 

...i skromny rzecz jasna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie kombinuja na tym allegro.....

 

Wczoraj wieczorem obserwowalem koncowke aukcji na iRiver PMC 20GB bez ceny minimalnej zostal niby sporzedany za 980zl a dzis juz jest wystawiony przez tego samego uzytkownika za 999zl z kup teraz za 1800zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady to nie są sterydy ale legalne odżywki do kupienia w każdym większym sklepie sportowym albo na siłowni. To że facet pakuje nie oznacza, że musi być dresem czyli kompletnym bezmózgowcem. Sam mam kuzyna który codziennie ćwiczy i jakoś nie widzę u niego złych nawyków z siłowni. A może się mylę  W Polsce panuje stereotyp, jeśli dbasz o swoje ciało to nie masz nic w głowie. Podobnie jest z pięknymi paniami z włosami koloru blond.

 

Tez mam podobne zdanie ... poprzedni post tylko dla jaj napisalem

 

bili

 

ten player byl by rewelacyjny jak by obslugiwal jeszcze internet i hotspoty :) Ale komorki z gornej polki oferuja podobne bajery ... wiec nie wiem czy ten player ma racje bytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak chodzilem na silke z kumplami to zawsze sie z jednego nabijalismy, ze na 1,5 godziny treningu godzine patrzy w lustro :D Ale zdazaja sie tacy co wykorzystruja lustro po to aby prawidlowo wykonywac cwiczenia, ale to raczej wyjatki...

 

Dbac o siebie a przesadzac to co innego. Jezeli ktos przy wzroscie 170 cm, wieku 18 lat wyciska ponad 200 na klatke (jest u mnie w szkole taki jeden) to juz nie jest "dbanie o siebie". Na obiadkach mamusi takich rezultatow tez sie nie osiaga.

 

[edit]

Moj wczesniejszy post byl tez dla jaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie kombinuja na tym allegro.....

 

Wczoraj wieczorem obserwowalem koncowke aukcji na iRiver PMC 20GB bez ceny minimalnej zostal niby sporzedany za 980zl a dzis juz jest wystawiony przez tego samego uzytkownika za 999zl z kup teraz za 1800zl  :)

Czy ktos mi to moze wytlumaczyc?

 

Ponownie nawiaze do tej wspomnianej aukcji ==> PMC 20GB

 

Problem w tym ze wczoraj wieczorem aukcje z tym przedmiotem wystawila ta sama osoba i Grzesk555 ja niby kupil a teraz nagle znowu jest chetny do jego zakupu ponownie?? <_<

 

Czy w tym allegro sa tacy beznadziejni pracownicy ze nie potrafia tego w swojej bazie danych zauwazyc? Ja wiem ze to normalne ale nieukrucajac takich praktyk rozwijaja sie one jeszcze bardziej!!!! :angry:

 

[edit]

tutaj w czwartek o 23:00 zakonczyla sie aukcja

 

a tutaj na drugi dzien rano o 10:00 ten sam uzytkownik sprzedaje go ponownie i aukcja wyglada identycznie :)

 

A kupujacy juz wystawil komenta sprzedajacemu ze gosc jest wiarygodny :)

 

Co Wy na to?

Edytowane przez oliver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłoś to do allegro - z doświadczenia wiem, że często reagują na takie zgłoszenia :)

 

 

A swoją drogą - chce sobie kupić koma na allegro. I jest taka akcja, że gość daje możliwość odbioru osobistego na terenie Warszawy. I teraz mam dylemat : czy brać tego koma i robić to przez odbiór osobisty ?? Może jestem przewrażliwiony ale co jak koleś zwoła swoich kolegów dresiorów na spotkanie i :

a) transakcja nie dojdzie do skutku bo zostane skrojony

B) transakcja dojdzie do skutku ale zaraz po niej nie wiedzieć czemu zainteresuje się moją osobą paczka przechodnich dresów :D

Wiem, że takie widzenie wszędzie przekrętu to zakrawa pod obsesje, ale wszak żyjemy w takim kraju w jakim żyjemy - zamówie sobie paczkie pocztową to na poczcie "zgubią" ( ZARĄBIĄ ), ustawić się z obca osobą niewiadomo gdzie z kupą kasiory w kieszeni - też jakoś tak niepewnie.

 

Im jestem starszy tym bardziej drażni mnie ta powszechność takich zjawisk ( krętactw ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności