Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ex700


aallen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

No właśnie - teraz wystawił EX85 http://www.allegro.pl/item669992738_slucha...l_4_kolory.html

 

Osobiście nabyłem słuchawki w identycznym opakowaniu (od kolegi z forum) i grają rewelka - więc nie podróba.

Przeszły test porównawczy ze sklepowymi EX-ami i EX82 z zestawu z S639.

Takie edycje na rynek azjatycki (pudełko wyłącznie z "krzaczkami") są do nabycia w sieci w cenach ~100zł.

 

Tylko pytanie - czy to właśnie import z daleka czy podróbki ?

Te EX700 w tej cenie to ewidentnie podróbki, chyba że "spadły z tira".

Ale EX85 - hmm, tu już można się zastanawiać.

 

Tu http://www.allegro.pl/item658901096_nowe_o...onypioneer.html też ciekawa propozycja.

Na oko te 85-tki są oryginały.

Ale forma sprzedaży - wygląda jakby ktoś sklep obrobił.

Zero odpowiedzi na pytania.

 

Bobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ten sam sprzedawca sennheisery cx300 po 29 i 34zł oryginalne ma sie rozumieć :P denerwujący sa tacy sprzedawcy np jakby miał same cx95 po 199zł to byłoby mało podejrzane i może bym kupił :D co nalepsze spójrzcie na jego komentarze 85 pozytywów żadnego negatywa że też ludzie nien odróżniają po odsłuchu podróbek a oryginałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych EX700 to zagadkowa sprawa? Cena z nikad, niebardzo realna!?

Zdjecia skopiowal z oryginalnej oferty sklepow.Dlaczego nie ma ani jednego zdjecia tych sluchawek ktore sa wystawione?

Na tym zdjeciu gdzie trzyma ktos sluchawke na dloni to maja byc EX700??? Chyba slepy zobaczy roznice.Dolaczyl to zdjecie zeby bylo to wiarygodne.

Podroby jak nic.No chyba ze spadly z tira gdzies kolo lasu w nocy a potem trafily na bazar gdzie nabyl okazyjnie ;)

Jesli sprzedaje te co sa na zdjeciach to jest to wersja MDR EX 700SL.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszystko przemawia , że gość sprzedaje fake.

Znalazłam w necie jak wygląda tzw. high copy ( fake ) EX700 , nie wierzyłam że są w stanie tak podrobić

takie słuchawki. Na head-fi gość zrobił bardzo dokładne zdjęcia oryginałów ( nude ) oraz fake'ów ( też nude )

W tej chwili na alledrogo tylko jeden facet ma oryginały ,ale cena doszła już do 600zł.

Sony może sprzedać taniej dużemu hurtownikowi , może dwa razy taniej , ale nie za jedną dziesiątą ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis procent sprzedazy pewnych produktow to handel rzeczami pochodzacych z kradziezy.Sprzedaje sie je dosc tanio.Nie wszystko co jest sprzedawane tanio to podroby.

Chyba lepiej kupic slabsze sluchawki ale pewne-oryginalne i pochodzace z uczciwej drogi handlowej.Daje to poczucie odsluchu takiego za jaki zaplacilismy.

W jakiejs wiekszej grupie posiadaczy z pewnoscia znajda sie sluchawki (wlasciciel jest nieswiadomy) ktore kupowane taniej pochodza wlasnie z szarej strefy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz fejki exów mają zalany ten otworek przy słuchawce tak??

ja kupowałem w mm jak była ta promocja i mam zalane te otwory :o

czy mam się obawiać podróbek??

grają piknie, więc nie sądzę że to są fejki O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności