Skocz do zawartości

Samsung YP-P3


Mali

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Właśnie zaczynam swoją przygodę z mp3-kami. Dawno temu miałem dokładnie dwa tego typu urządzenia i od ostatniego Creativa Zena Micro słuchałem muzyki jedynie z większych sprzętów. Właśnie zdecydowałem się na zakup YP-P3, szczególnie ze względu na niezwykłą jakość dźwięku, która jest wszędzie wychwalana (chodź przyznam się bez bicia, że go nie przesłuchałem :rolleyes: ).

Jak to zawsze bywa skrytykowane zostały słuchawki Samsunga.

 

Mam do was pytanie:

Jakie słuchawki polecacie do słuchania każdego rodzaju muzyki, radia do YP-P3 ??? Głównie będę słuchał rock, mocny rock i metal, ale nie pogardzę muzyką trance (techno).

Przedział cenowy to do 60 zł, ale jak są jakieś słuchawki naprawdę dobre to mogę wydać i do 100 zł.

 

Kolejne pytanie:

Czy znacie jakieś skórzane etui do YP-P3 ??

Jaką polecacie ładowarkę sieciową ??

 

Proszę o pomoc.

Pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W tym przedziałe to raczej Creative ep-630 (tyle że oryginalne a nie podróby z allegro po 20zł). Co do etui to raczej ciężko bo akcesoriów jak na lekarstwo do samsungów (zwłaszcza p2 i p3), a inna rzecz że niewiem czy wogóle jest jakikolwiek sens kupowania etui do p3 bo ma w zasadzie nieporysowalny ekran z utwardzanego szkła a tył ze specjalnie chropowatego aluminium żeby nie było znać rys. Ładowarke taką która ma wejście USB bo dedykowanych z wtyczką samsungową chyba nie ma (a z pewnością nie w polsce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metal i techno :D?! Świat oszalał :).

Koss The Plug, EP630, SHE7600.

Generalnie metal kłóci się z techno. Metal powinien być zagrany chłodno, a techno możliwie ciepło. Tak naprawdę sądzę, że im gorszy sprzęt, tym lepsze techno.

 

A, jeszcze SoundMagic PL11 powinieneś dostać w tej cenie, też dość ciekawe podobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Etui można kupić na pixmanii, skórzane za 90 zł, ładowarkę sieciową również ( ale ceny nie pamiętam ).

Nie jestem zwolennikiem słuchawek dokanałowych, ale z recenzji i w tej cenie można kupić dobre EX82/85 uzywane, które będą lepsze od creativów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Podłącze się.

Samsung P3 jest bardziej zimny czy ciepły? Z jakimi dokami najlepiej się komponuje?

Czy możecie pomóc w wyborze słuchawek do 500-700 zł?

Samsung neutralny w strone zimnego .. więc ciepłe doki .. np.moje atrio grają z nim bardzo ładnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecajacie ep-630 kiedy w tej cenie można kupić te philipsy :

 

http://allegro.pl/item868393030_she_9501_douszne_korki_fabrycznie_nowe.html

 

Już kiedyś było że ep-630 jest do niczego a tu nagle zaczęto je polecać

gdzie za tą samą cenę są soundmagici albo własnie philipsy , które podałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności