Skocz do zawartości

SRS-300


kr3cik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

do tego mów co chcesz, SRS-300 to conamniej dobre słuchawki :)

mi się podoba to, że są ciemniejsze od SRS-200, może dzięki temu wielu amatorom czystego grania to tak nie podejdzie, ale mi odpowiada. bardzo.

do tego lepiej siedzą w uchu od starszego rodzeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego mów co chcesz, SRS-300 to conamniej dobre słuchawki :)

Nie przeczę ale widzę w nich przebój w segmencie tanich pchełek. Na półce obok Labergów L100 miały by duże szanse moim zdaniem. I nie trzeb a by się było bawić w kosztowne pudełka które podnosiły by ceny słuchawek. Ekologiczne opakowanie i jazda.

 

do tego lepiej siedzą w uchu od starszego rodzeństwa.

Mi i jedne i drugie trochę luźno się trzymają i niezbyt tłumią otoczenie ale to raczej niewielka wada. Od pchełek się za dużo nie wymaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ECO Pak to chyba nie jest od ekologi, bo ciężko o plastikowej samarce mówić, że jest ekologiczna.

Druga sprawa, dostępność L100 jest mega niewielka i taka sama była by SRS-300 jeśli cena miała by być 19 zł. Jeśli "300" pojawią się w sprzedaży to raczej wyłącznie bezpośrednio od nas.

Po trzecie więcej niż pewne jest, że wersja "BOX" i "E" nie pojawi się dla SRS-300. Nie wiemy czy w ogóle jeszcze jakieś pchełki wydamy z na sklepy.

 

 

 

Co do samych SRS-300, to według mnie są bardziej uniwersalne w stosunku do "200", np. nie gubią się tak na utworach rockowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo to moim zdaniem SRS 300 gdyby były bardziej dostępne w zwykłych sklepach miały by szansę pokazać ludziom że tanie słuchawki też potrafią ładnie zagrać i że jest różnica między no-nameami a produktami markowymi.

 

A na merlinie czy gdzieś przez neta można będzie ewentualnie "300" kupić czy to też odpada?

Bo gdyby komuś niechcący słuchawki się popsuły to zawsze mógłby dokupić. Tym bardziej że "300" są dołączane do Waszych playerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC01536.JPG

DSC01543.JPG

Jak widać 300 mniej miejsca zajmują miejsca w uchu ale więcej odstają, ja musiałem zastosować gąbki ,ale trzymają się elegancko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel lepszy fakt, ale .ksy popełniliście błąd konstrukcyjny-słuchawki (nie mówie o kablu) powinny być asymetryczne jak 200, siedziały by lepiej wtedy

Co do dźwięku na nierozgrzanych to moge powiedzieć, że w stosunku do 200: cofnięty troche wokal, talerze poszły do przodu, a przez to, że nie siedzą tak mocno w uchu są troche cichsze i nie przekazują tak dobrze bass'u

 

Nieznam się na tych waszych określeniach góra, dół, lewo, prawo więc napisałem po swojemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, jakby były asymetryczne to już widzę te posty

"kabel od słuchawki za długi"

"kabel od słuchawki za krótki"

"mam za małe iq, wpadłem napisać posta o jednorożcach"

 

jak to miało miejsce przy asymetrycznych SRS-200.

Moim zdaniem SRS-300 dają więcej funu od 200 i tego będę się trzymał :D

bas jest troszkę może zbyt tekturowy, ale to nic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, to jak piszesz posty to pisz od razu o co Ci chodzi, nie edytuj później i nie miej wontów chłopcze.

 

ja tam nie widzę żadnego błędu konstrukcyjnego.. no, ale.. specjalnie dla Ciebie teraz będę go szukał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(nie mówie o kablu) powinny być asymetryczne jak 200, siedziały by lepiej wtedy
Chyba napisałęm wystarczająco wyraźnie o co chodzi?

 

Pytanie nt. rozgrzewania nadal aktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności