Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

VEDIA A10, FW: V001.003.020


clawz

Rekomendowane odpowiedzi

Hip hip hurra! :D

 

Ja niniejszym chciałem pogratulować zespołowi, któremu udało się tak dopracować FW, że nawet najbardziej wybredni użytkownicy będą zadowoleni.

 

Nowy FW jest dostępny na stronie Vedii.

 

PS. Założyłem ten temat, bo nie ma gdzie się wypowiedzieć na temat "dwudziestki". Poza tym, nie ma rzeczy doskonałych - może znajdą się jakieś problemy.

PS2. .ksy: przydałby się jakiś bardziej oficjalny temat o 1.4.XX ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem czy jest sens dublować temat - założyłeś to już jest :) Wszystko opisane jest na: http://www.vedia.pl/,,,,,46,download_details.php

 

Błędy? Owszem są. Znane mi to:

* Menu potrafi jeszcze czasem zaniknąć.

* Music-info nie pamięta ustawień.

 

Będziemy z tym walczyć w wersji 1.4.xx - niedługo zreszta założę drugi temat o tym co chcemy i co planujemy. Na razie jednak całe nasze siły skupiamy na Z10 i B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens dublować temat - założyłeś to już jest :) Wszystko opisane jest na: http://www.vedia.pl/,,,,,46,download_details.php

 

Błędy? Owszem są. Znane mi to:

* Menu potrafi jeszcze czasem zaniknąć.

* Music-info nie pamięta ustawień.

 

Będziemy z tym walczyć w wersji 1.4.xx - niedługo zreszta założę drugi temat o tym co chcemy i co planujemy. Na razie jednak całe nasze siły skupiamy na Z10 i B6.

 

A ja w 20 nie mam music-info...

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie dopatrzyłem się poza podanymi przez ksy tylko jednego błędu. Jak się kończy nagrywanie z radia to wywala do menu w pozycji Dyktafon(po angielsku).

 

I mam jeszcze jedno pytanko. Gdzie jest ten przełącznik między trybami usb?

 

A i w liście zmian na Vedia.pl jest błąd bo mi z radia nagrywa w stereo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia > System > Tryby połączenia

 

Co do tego dyktafonu to zobaczę, ale może być coś tam nie tak, bo na rzutem na taśmę dodaliśmy nagrywanie do MP3* i część kodu mogł się zawieruszyć.

 

 

 

ps. Swoją drogą jakoś niewiele osób się cieszy, że jest nagrywanie do MP3... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje uwagi do "20":

 

Bardzo podoba mi się przełącznik msc/mtp i najważniejsze, że działa. Bardzo fajne jest to, że na jednym komputerze, zależnie od ustawienia w odtwarzaczu, może być on wykrywany jako msc lub mtp (nie trzeba zmieniać sterowników, wystarczy zmienić ustawienie w a10). Trochę mnie tylko zdziwiło, że dysk wymienny musiał się zainstalować, bo często takie urządzenia działają od razu bez instalacji. Mam nadzieję, że na innych komputarach poza tym, którego używam na co dzień msc będzie działać bez problemu (czasem na niektórych jast zablokowane instalowanie programów i boję się, że może być tak ze sprzętem;

chyba TechMusic w którymś wątku pisał że nie mógł podłączyć do jakiegoś komputera a10 [wtedy domyślny był tryb mtp])

 

W "20" występuje ten sam problem co wcześniej ( http://forum.mp3store.pl/index.php?showtop...st&p=554495 ) po włączeniu odtwarzacza, dodaje wszystkie muzyczne pliki z karty do odtwarzanych. Trochę mnie to denerwuje, jeśli chcę odtwarzać tę samą listę co przed wyłączeniem playera.

 

Fade-in trochę szwankuje - nie "wycisza" od razy, tylko po małej chwili. Jeśli piosenka zaczyna się od ciszy, to wszystko wygląda jakby było ok, ale jeśli zaczyna się od mocnego/głośnego akcentu (muzyka od razu gra) to najpierw jest głośno (bardzo krótką chwilę), potem cicho i coraz głośniej, aż do docelowej głośności.

 

Muszę kończyć, więc w skrócie napiszę jeszcze tylko, że nie podoba mi się sortowanie w folderach po nazwie.

 

@clawz

 

W PS powinno być chyba "nie ma rzeczy doskonałych", a nie "niedoskonałych" ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić, jak było po wgraniu, to było też źle. Nigdy nie będzie tak żeby podobało się każdemu - bo każdy ma inne upodobania. Tak wiem, "zróbcie do tego funkcje" - ale to akurat cale nie jest proste.

 

Kuss co do karty, musiałem to przeoczyć, później na to zerknę, bo chwilowo katuje B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z pauza że czasem jak zastopuje to nie mogę potem wznowić utworu, też jest. Pojawiło mi się tak jeszcze tylko w 16. No i dalej jest wybredna co do tagów :( czego używacie i działa wam na 100% do otagowania? (używałem iriver plus, mp3tag. Poprawnie działa z wmp :o )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z pauza że czasem jak zastopuje to nie mogę potem wznowić utworu, też jest. Pojawiło mi się tak jeszcze tylko w 16. No i dalej jest wybredna co do tagów :( czego używacie i działa wam na 100% do otagowania? (używałem iriver plus, mp3tag. Poprawnie działa z wmp :o )

Zwróć uwagę na to o czym pisałem już w temacie o "dziewiętnastce": gdy przegrywałem w trybie MSC część plików (te w VBR, chyba) nie była sczytywana. Pomaga na to przegrywanie w MTP. Dziwna przypadłość.

 

Może u Ciebie właśnie to się dzieje? Jeżeli będziesz w stanie potwierdzić tego buga, byłoby dobrze żebyś o tym napisał.

 

W PS powinno być chyba "nie ma rzeczy doskonałych", a nie "niedoskonałych" ;)

Ha, w rzeczy samej... Tak się podnieciłem, że błędy sadzę ;) Poprawione.

 

Co masz na myśli mówiąc skończone??

Pewnie to, że słabo działa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, EQ jest skończony, z tego co wiem, przełożony 1:1 tyle że na innym SDK i z inna mocą na wyjściu.

 

 

 

 

// Może niech do Was dotrze, ze ja nie czytam każdego postu bo mi się zwyczajnie nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie też mam dość często tak, że jak się zapauzuje, to nie da się wznowić odtwarzania. Poza tym dziś po raz pierwszy, odkąd używam A10, player mi się zwiesił dwa razy podczas odtwarzania. Raz tak, że trzeba go było resetować, bo nawet podłączenie do kompa nic nie dawało. Za drugim razem udało mi się odzyskać kontrolę, ale na pewien czas ekran zwariował i miałem dziwne piksele. Później to zniknęło i było ok.

 

Odnośnie EQ to ciągle odnoszę wrażenie, że zamiast podbijać określoną częstotliwość, pozostałe są tłumione. Fajny patent z informacją o tagach, nagrywanie do mp3 też na plus! Ogólnie fajnie, że potraficie się zebrać i w parę dni tak do przodu ruszyć z pracą. Osobiście czuję, że jako klient nie jestem olewany :-).

 

Życzę powodzenia przy dalszych pracach,

pzdr.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności