Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

VEDIA A10, FW: V001.003.016 RC


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już wersję "19", która poza dwoma błędami działa mega stabilnie i sprawnie... ale już nie chce tworzyć po RC bety, więc poczekam na ostateczną i damy na stronę.

 

Jak ktoś bardzo chce to jest na serwerze. Ale nie dawajcie jej tu (jak coś wymieniać się na PW i nie pisać mi o tym tutaj).

Zaznaczę że: nie ma UserEQ 2 i nie da się wejść na kartę pamięci "po folderach" - przy porządkowaniu SRAMu musiało to Larremu umknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mauzer / TechMusic > Sorry, ale w tej wersji nie będę się już w to bawić. Było dużo czasu, żeby to zaproponować. Dopisze to do 1.3.

 

bruno63 > Wolniejszy od czego? Od wersji 13B? Także 15 i 16 była wolniejsza o 11 do 20 sekund i nikt tego nie zauważył? Jest to konieczne dla procesora albo pamięci (nie pamiętam).

 

TechMusic > To, że tak powiem moja inwencja twórcza, która pozwala porządkuje sprawe wyświetlania danych w "Now playing".

 

Jak masz to wyłączone to masz widok

Tytuł / Wykonawca / Album

nazwa_pliku.mp3

 

Jeśli włączone masz do tego LRC i plik LRC jest to zamiast nazwa_pliku.mp3 wyświetla Ci się tekst utworu. Jeśli natomiast masz włączona funkcję "Music-Info" to masz:

Wykonawca / Album

Tytuł

 

Niestety na szybko nie dało się wyeliminować funkcji Off / On dla LRC (aby było to samoczynne - jeśli Info-Music wyłączone, i jest LRC to wyświetla ---> Uroki SDK)

 

 

Najogólniej mówiąc zmieniło się sporo, ale niestety przez ciągle niedobory pamięci (ginkofar może sobie kupimy...) powstaje coś nowego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.ksy: a mam pytanie co do tagów i ich wyświetlania - bardzo brakuje mi roku wydania albumu w tagach. Nie moglibyście dodać obsługi tego detalu na dwa sposoby:

1.

Tytuł / Wykonawca / Album / Rok

nazwa_pliku.mp3

2.

W wyszukiwaniu albumów jednego wykonawcy sortowanie ich po roku wydania

 

Mając duże dyskografie na odtwarzaczu czasami się gubię, co było przed, co po i zamiast ostatniego albumu włączam pierwszy (albo mają ten sam pierwszy człon tytułu, natomiast różnią się końcówką, która jest ucinana w wyszukiwaniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O funkcja użytecznych dla kilku - kilkunastu osób pisałem już wiele razy - W tej chwili na 100% nie a w przyszłości się okaże.

Po pierwsze, skąd wiesz, że kilka-kilkanaście osób korzystać będzie z tej funkcji. Dlaczego zatem nie usuniecie odtwarzania kawałka utworu - kto z tego korzysta?; dlaczego nie usuniecie dyktafonu - kto z tego korzysta przy braku możliwości zapisu do mp3/ogg?; dlaczego nie usuniecie wyświetlania tekstów piosenek - kto z tego korzysta przy tak mikroskopijnym i nieczytelnym w świetle słonecznym wyświetlaczu?

 

Przemyśl swoją odpowiedź, bo wierzę, że nie tylko ja korzystałbym z tego udogodnienia. Być może w formie ustalania przez samego użytkownika, które z tagów powinny się wyświetlać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że usunięcie dyktafonu czy wyświetlania pików LRC nie przyśpieszyło budowania bazy tagów. A sczytywanie "Roku" - owszem.

 

Co do użytkowania dyktafonu i funkcji LRC to byś się raczej zdziwił... ale mniejsza o to. Dałeś propozycje a ja Ci opowiedziałem. Tyle z mojej strony w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa komuś updater na Windows 7?

Mi nie, natomiast na Viście (zarówno 32bit jak i 64bit) działa. Dziwne, bo microsoft zapewniał, że wszystko co szło na Viście na pewno pójdzie na siódemce...

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że usunięcie dyktafonu czy wyświetlania pików LRC nie przyśpieszyło budowania bazy tagów. A sczytywanie "Roku" - owszem.

Jak to? przecież rok jest sczytywany - w wyszukiwaniu jest taka opcja, ale dla wszystkich załadowanych albumów na raz - po wejściu w rok jest lista wszystkich utworów z danego roku. To jak niby ma to wyświetlać nie czytając tagu "Rok", wyjaśnij mi proszę.

 

Jeszcze raz: a może dać użytkownikom wolność co chcą sobie wyświetlać? Idealnie byłoby gdyby można ustawić w jakiej kolejności wyświetlać tagi.

 

Możliwości dopasowania odtwarzacza do swoich własnych preferencji świadczą o jego sile. Nie popełniajcie błędu ekstrapolacji subiektywnych opinii własnych: "nikt z tego nie korzysta (bo ja przecież też nie korzystam) a więc nie jest to potrzebne". Pamiętajcie, że nie robicie odtwarzacz dla siebie tylko dla innych - im bardziej on będzie konfigurowalny tym więcej ich sprzedacie. A co najważniejsze: nie możecie być pewni, że z nowej funkcji nikt nie skorzysta, no bo jak? Macie etatowego proroka w Vedii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodawanie każdej kolejnej funkcji do "personalizacji" może i świadczy o sile, ale nie odtwarzacza audio bez zewnętrznego SRAMu. Przeładowanie go funkcjami nie jest trudne, trudniejsze jest to, że każda działała.

 

Jak pisałem temat skończyłem na tą chwilę w wersji 1.2.xx się to nie pojawi na pewno.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na "16" miałem ten problem, natomiast na "19" nie występuje :D

Na "16" też tak miałem i na "19" też tak mam.

 

 

Przypominam o formatowaniu pamięci przy aktualizacji. To co opisałeś Tech może występować dla plików z karty.

 

Formatowałem przy aktualizacji. Chodzi mi o pliki z pamięci wew. (karty nawet nie mam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie komu potrzebny dyktafon odpowiadam MI. Dla mnie równie dobrze Vedia mogła by się pozbyć z a10 radia bo nie używam. Ale czy o to w tym chodzi? To nie jest koncert życzeń a ludzie z Vedii nie spełniają marzeń. Clawz uwierz mi mało osób potrzebuje aby odtwarzacz wyświetlał też rok a to naprawdę wydłuża czas wczytywania danych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności