Skocz do zawartości

Recenzje słuchawek portable


Rolandsinger

Rekomendowane odpowiedzi

Pewna gazetka zleciła mi napisanie kilku recenzji sprzętu audio. Co będzie przedmiotem testów, zależy tylko ode mnie. Generalne założenie jest takie, że mają to być sprzęty "ogólnosłuchawkowe", przenośne lub stacjonarne, tj. same słuchawk, grajki lub wzmacniacze. Ponieważ wspócześnie produkowane grajki są, eufemistycznie mówiąc, takie sobie, producenci stawiają głównie na bajery, funkcjonalność, wifi, filmy, etc., więc średnio mi się chce tego słuchać, a tym bardziej o tym pisać, aliści szacowna redakcja również nie byłaby zachwycona falą krytyki, miast testu dla zwykłego śmiertelnika nierozróżniającego iBudsów od IEMów. Zabrałem się więc do testowania słuchawek, ale powstają tu dwie możliwości: albo teksty ukazują się na łamach magazynu, albo w necie, dzieje się tak, bowiem w pierwszym przypadku własnością receznzji będzie redakcja.

 

Pytanie do Forumowiczów sprowadza się do kwestii: co testować - doki czy nauszne portable, dla uściślenia podam, że w przypadku dokanałówek w grę wchodziłyby takie modele jak: IE8, K370, DTX50, Bose In-Ear, Creative Aurvana Air ("hi-endowe" pchełki) itp. z pozostałych amerykańskich i japońskich słuchawek nie liczyłbym na cokolwiek, gdyż dystrybutorzy tychże nie wykazują specjalnego zainteresowania.

 

Ciekawie prezentuje się również liga nausznych: HD238, K450 (nawet sam kupiłem), JBL Reference 610, Bose Around-Ear oraz kilka innych modeli w zależności od tego, co przyślą.

 

Proszę zainteresowane osoby o opinię, którego typu słuchawek recenzję przeczytałyby najchętniej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ja chętniej przeczytałbym recenzję dokanałówek.

Do tego wydaję mi się, że ten typ słuchawek staję się coraz bardziej popularny i może test/recenzja, przekona większą ilośc osób do tego co jest dobre, a co nie?

 

Daj znać Roland, gdzie szukać i kiedy Twojej recenzji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ja chętniej przeczytałbym recenzję dokanałówek.

Do tego wydaję mi się, że ten typ słuchawek staję się coraz bardziej popularny i może test/recenzja, przekona większą ilośc osób do tego co jest dobre, a co nie?

 

Daj znać Roland, gdzie szukać i kiedy Twojej recenzji ;)

 

 

Malas, ja Wam tu wkleję, co będziecie chcieli, nikogo nie zachęcam do kupna gazetki. Pytanie tylko czy na forum ma się ukazać recenzja doków czy nausznych, bo jednak coś gazecie sprzedać trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym przeczytał recenzję doków,

recenzję nausznych można znaleźć w niektórych magazynach, za to doków, tylko raz się spotkałem shure e3 z recenzją w gazecie.

edit: nausznych zwykłych:) nie wiem jak z portable.. tak czy siak, jestem za dokami..słuchawki mają mnie w miare izolować, a nie przeszkadzać innym i grać na zewnątrz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli IE8 to przydałoby sie ich rownoczesne porownanie do innych sluchawek na tym poziomie cenowym. A opinia o tych sluchawkach by sie przydala, gdyz ma je tylko Dawindyk, ale no coz, dluzszego slowa z jego ust o nich nie uslyszelismy.

Osobiscie myślę, że dobrze byłoby uslyszec słowko o nowych wynalazkach portable Sennheisera i AKG. Ten segment cenowy jest dosc mocno oblegany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie doki i nauszne byłyby tak samo ciekawym obiektem jakiegoś większego porównania, ale rozumiem, że na wszystko nie ma czasu i chęci. Może minimalnie bardziej skłaniałbym się w stronę doków; bardzo interesują mnie te pchełki Creative'a;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności