Skocz do zawartości

Słuchawki douszne do 200zl-250zł


Piterek91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jako ze moje creative aurvany sie kolejny raz popsuly a kupno nowych to wydatek minimum 270zł. Potrzebuje nowych sluchawek dousznych do 200-250zl . Slucham roznej muzyki wiec milo by bylo gdyby dobrze sie sluchalo i popu i rapu. Moj odtawrzacz to creative zen vision M. Co powiecie np o sluchawkach dousznych denona? Licze ze mi pomozecie, bo lato sie zbliza a ja nie wyrobie bez sluchawek^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś czy Ci się podobały aurvany i czego byś oczekiwał.Nie słuchałem aurvan więc niewiem jak graja ale podejrzewam że szału nie robią chociaż one to wogóle jedni je kochają inni wyklinają :D .Zalezy też do jakiego grajka z chłodnymi grajkami fajnie grają mdr-ex85 i są warte swojej ceny jak mało które dokanałowe.Najlepiej ja bym Ci radził popatrzyć na forumowym komisie niż np na allegro tutaj nie trafisz na jakieś podróbki.Widziałem sennheisery cx300 poza tym pełno soundmagiców dużo tańsze są do tego ale najlepiej chyba mdr-ex85 fajny bas jak mówisz że rapu słuchasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności