Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie związane z plajerem którego nazwa widnieje w tytule. Zrobiłam małe rozeznanie i zobaczyłam, że jest on często polecany, więc prawie się zdecydowałam. Tylko szukając po sklepach internetowych się na niego nie natknęłam, a z Allegro wiadomo jak jest. I tu jest moje pytanie, czy ta aukcja jest wiarygodna? Nie mam gdzie porównać ceny, a wydaje się podejrzanie tanio, chociaż to chyba refurb (znawcą nie jestem). A może jest inny godny polecenia, niedrogi plajer? Na pamięci mi jakoś szalenie nie zależy, 1gb starczy, bardziej martwiłabym się o jakość dźwięku. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zakładać nowego tematu, mam jeszcze jedno pytanie. Tym razem dotyczy słuchawek do z5, myślę o pchełkach/dokanałówkach w cenie ok. 70zł. Próbowałam znaleźć coś w innych tematach na forum, ale widziałam tyle propozycji, że mam mętlik w głowie. Teraz mam sennheisery mx450, grają nieźle, ale mogłoby być lepiej. Próbowałam też ze starymi, nieco wybrakowanymi philipsami she7850, brzmi nieźle, ale mam uraz do philipsa (plajer zepsuł się po pół roku, ze słuchawek poodpadały kolejne warstwy i zostały praktycznie 'nagie' - to przypadek że trafiłam na 2 wybrakowane produkty?). Poleciłby ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie nie doczekałam się odpowiedzi, ale zastanawiam sie nad pl11. Wiem, że trudno je dostać w Polsce, więc aukcja na Allegro budzi moje wątpliwości. Co o tym - http://www.allegro.pl/item653752504_soundmagic_pl11.html myślicie (wiem, podejrzliwa jestem co do tych aukcji, ale wolę nie wywalać pieniędzy na podróbki)? Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności