Skocz do zawartości

mp3 z czytnikiem kart - nieduzych rozmiarow


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

chciałbym sobie sprawić mp3 i szukam takiego który miałby slot na karte pamięci. Rozważałem Vedia A10 i Sansa fuze.

W tym pierwszym odstrasza mnie FW, ale ten z kolei ma więcej dodatków niż fuze (transmiter np.)

 

Czy są może jeszcze jakieś poza tymi dwoma które moglibyście polecić?

 

(cena myślę że tak około 300zl+ew. słuchawki)

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vedie a10 sobie odpuśc kolega kupił słuchałem bez rewelacji on ma wersje 2gb takich zwiech to nawet mój zapełniony w910 nie łapie xD no transmiter fajna rzecz ale ten model to pomyłka lepiej e100 lub fuze z naciskiem na to drugie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z ta A10 to nie wiem co w robicie, bo jak wgrałem sobie nowszy firmware (już nie mówie najnowszy, ale nawet wcześniejsze wersję) odtwarzacz się mi chyba tylko raz zawiesił

 

 

Tutaj moim zdaniem A10 i Fuze można traktować na równo i już mówię dlaczego...

 

Fuze to jednak firma dobra, jaką jest Sandisk, więc tutaj plus dla niego... ale jest sporo drożej (A10 4gb ok 200zł, fuze 2gb ok 230zł)

A10 ma wejście to micro usb, więc często wykorzystywane w aparatach itp, w ten sposob jak będziesz u znajomych czy coś łatwiej będzie ci podłączyć a10 do komputera niż Fuze'a, która ma taka swoją specjalną wtyczke ( tutaj lepiej postarali się z Clipem, który ma tak jak A10 to micro usb)

 

Fuze ma możliwość oglądania filmów, Vedia a10 nie... ale tutaj ja jak na dziś bym się zastanawił nad poczekaniem na Vedia B6

 

Dodatkowo z Vedią dostajesz zasilacz (czyli ok 10zł), słuchawki SRS200 (czyli ok 40-50zł) i 2 lata gwarancji no i transmiter co też jest dobrym bajerem

Fuze ma chyba rok gwarancji

 

 

Tak więc jak widać oba mają swoje plusy i minusy

 

 

Przyznaje że psioczylem trochę na Vedię, ale firma faktycznie wzieła się za firmware i prawdopodobnie za ok 2 tyg będzie finalna wersją firmware 1.3 (choć już teraz ta 1.3.15 jest bardzo dobra)

 

Przepraszam, bo trochę peeno Ci teraz namieszałem, ale tutaj jest cięki orzech do zgryzienia jesli chodzi o wybór.

 

 

 

 

a ty Teros daj sobie już spokój bo zaczyna to już idiotycznie wyglądać, jak robisz swoją wojenkę anty vediową. Nie wiem, albo masz dwie lewe ręce, albo masz pecha, albo rzucasz odtwarzaczami na wszystkie strony, bo jakoś ludzie nie mają takich problemów z tymi odtwarzaczami jak ty.

I co do firmware, już od chyba 2 miesięcy sa wersje firmware co nie wieszają odtwarzacza, więc te komentarze wynikają raczej z niewiedzy ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opiniami to jest tak, że na koniec to ja będe z playerka korzystał, wiec traktuje je

jako nieoceniona pomoc kogoś kto orientuje się w temacie bardziej niż ja, a nie prawdę objawioną.

Macałem w weekend (na żywo widziałem je pierwszy raz) oba odtwarzacze i muszę przyznać,

że A10 zaskoczyła mnie wielkością tak samo jak fuze. Vedia jest idealna jak dla mnie,

natomiast sansa ciut za duża...

Teraz to ja już sam nie wiem - może wogóle nic nie kupie i będę sobie śpiewał - wtedy

nic mi się nie zawiesi i bateria nieograniczona... :-D

 

Niestety, ale chyba tendencja na rynku jest raczej taka, iż wypuszczane będą raczej

mp3 wielkości fuza ze slotem na karte, niż coś takiego jak A10...

(Ehhh gdyby tylko clip miał możliwość rozszerzenia pamięci... A może wogóle zrezygnuje

ze slotu i wtedy coś bym wybrał dla siebie...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle a10 staje się coraz lepsze i dla mnie problemem jest teraz tylko krótki czas pracy i czasem zwiechy. Moja dobra rada to lepiej kup player z większą ilością wbudowanej pamięci bo w każdym urządzeniu po włożeniu karty pamięci i odtwarzaniu muzyki z niej spada czas pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności