Skocz do zawartości

mój wysłuzony Meizu E3 padł. Co kupić? :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, troche ponad dwa lata temu, dzieki temu forum, dokonałem wyboru swojego odtwarzacza mp3 (a potem słuchawek i jeszcze kilku innych rzeczy ;)). Wtedy wybór padł na Meizu E3. Byłem z niego bardzo zadowolony, ale niestety niedawno odmówił mi on posłuszeństwa. Stoje zatem ponownie przed wyborem sprzetu, a jako ze minely ponad dwa lata, znow jestem kompletnie zielony w tej kwestii. Podejrzewam ze nadal prym wiodą iRivery i Cowony, ale niestety zasoby pieniezne nie pozwalaja mi na zakup odtwarzaczy tych firm. Co zatem polecacie? VEDIA A10? Sansa? MEIZU M3? A moze ktorys z tych tanich iRiverów?

Dwa lata temu za Meizu zaplacilem chyba nieco ponad 200zł i w takiej kwocie chciałbym sie zamknac i teraz. Od odtwarzacza oczekuje co najmniej takiej jakosci grania jak wspomniane E3 i co najmniej tych 15h ciągłego odtwarzania. Mile widziane byloby tez zasilanie akumulatorkami AAA, ale to juz chyba nie te czasy... ;)

 

Odtwarzacza uzywam tlyko i wylacznie poza domem, takze audiofilskie doznania mi sa nie potrzebne. Jakosc wspomnianego E3 byla dlamnie ok.

 

Powiem szczerze, ze zaciekawila mnie ta VEDIA A10...Gra to jakos przyzwoicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie napalilem na ta Vedie, ale jak poczytałęm o tych problemach z FW to juz mi przeszło....

 

Ten T60 spelnia moje wszystkie wymagania, takze zastanowie sie nad nim. Jedyny minus to to, ze jest cholernie brzydki (jak dla mnie). No ale w koncu player przez 90% czasu uzytkowania i tak lezy w kieszeni.

 

A moze SanDisk c250? Lubie wlasnie takie klasyczne kształty. T5 niestety odpadł ze wzgledu na problemy z kolejkowaniem utworów (jak nie urok to sraczka :/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, postanowilem jak najtanszym kosztem zakupic cos znosnie grajacego, a w ciagu kilku miesiecy dozbierac na cos porzadnego.

 

I tak, zastanawiam sie nad Samsungiem Z5. Chcialem juz go brac 3 lata temu, ale koniec konców nie starczylo mi wtedy kasy :P Dzis sa refurby na Allegro za śmieszne 75 zł, ale mam obawy. Ostatnio sporo tematów na temat usterek tych odtwarzaczy. Moze nie wytrzymuja próby czasu? W dodatku nie mam zaufania do gosci handlujacych refurbami...

Bral ktos juz te refurby z Allegro (uzytkownik multiserwispila)? Oplaca sie?

 

Druga opcja jest...Mpio FY600. Jako ze jestem zakochany w moim Meizu E3, to mam slabosc do takich klasycznych playerków. Bez udziwnien, pierdół, kosmicznych wyswietlaczy i nie wiadomo jeszcze czego. Ma dobrze grac i tyle.

Czy jakosc dzwieku tych MPio sa chociaz porównywalne z Meizu? Na anythinbutipod sa dwie recki playerów Mpio i wypowiedzi na temat dzwieku sa raczej korzystne. Niestety nie ma tam tego modelu.

Co myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności