Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dobre, bo tanie i dobre słuchawki nauszne


aljenka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

Potrzebuję słuchawek nausznych.

Używać ich będę w pomieszczeniu, podpięte do laptopa lub Sansy Clip, ale głównie do lapka. Chciałabym, żeby ładnie grały (słucham różnego rodzaju muzyki - od metalu do elektroniki z przewagą rocka :rolleyes: ; nie chcę, żeby bas mi bardzo dudniał), były wygodne (!) i w miarę tanie (150pln wystarczy na taki zakup? Mogą być tańsze). Nie jestem jakąś audiofilką, ale nie lubię słyszeć 'zgrzytów'. Doceniam dobre wykonanie słuchawek, jest to dla mnie ważniejsze niż wygląd.

Proszę o jakieś propozycje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość wykonania to chyba nie jest najmocniejsza strona ksc75, ale za to są bardzo wygodne i naprawdę dobrze grają jak na takie pieniądze.

 

a czy od tych słuchawek zakładanych na uszy, nie odegnie mi się ucho? ;p mam zamiar ich sporo używać i nie chcę po miesiącu mieć odstających uszu... ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy od tych słuchawek zakładanych na uszy, nie odegnie mi się ucho? ;p mam zamiar ich sporo używać i nie chcę po miesiącu mieć odstających uszu... ;p

 

hehe dobre :D pierwsze słyszę żeby od słuchawek typu clip-on robiły się odstające. Używałem neckbandów od philipsa bardzo intensywnie przez dwa lata i nie miało to specjalnego efektu na moje uszy. :D Skoro chcesz używać tych słuchawek w pomieszczeniu to ja bym obstawał jednak za ur40 (to samo co ksc75 tylko w bardziej domowej wersji) albo shp2700.

 

 

@Wszechmogący: Oby więcej takich ludzi na forum było jak ty :D:D:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do odginania uszu to tak jak napisał zodiac. A przynajmniej ja nie zauważyłem u siebie zwiększenia kąta odchylenia ucha od podstawy głowy ;) Nie wiem też jak się mają do nich ur40 bo nawet ich nie widziałem na żywo. Co do leżenia - ja w nich słucham muzyki przed zaśnięciem, nie ma z tym żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;d no to cudownie.

mam jeszcze jedno pytanie. ostatnio coś mój Clip świruje. jak delikatnie ruszę jackiem to tak jakby traci połączenie z jedną ze słuchawek... czy to mozliwe, zeby otwor sie 'poluzowal'? miałam taką sytuację na jednych słuchawkach, na obecnych grało świetnie do wczoraj... teraz wystarczy lekkie poruszenie i ****. da się to jakoś naprawić? mam ją 1,5 roku, więc gwarancja pewnie straciła ważność, poza tym pudełko jak troszkę poszarpane... nie chcę się z nią żegnać ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności