Skocz do zawartości

mp3 + słuchawki do 1000zł


kazekk

Rekomendowane odpowiedzi

witam , pozbyłem się niedawno swojego zestawu grającego . Mam ochotę kupić sobie nowy , ale nie wiem co wybrać . Kwota jaką dysponuje od dzisiaj to 1000zł . Oczywiście nie muszę wydać całości , jest to górna granica.

 

Jeśli chodzi o odtwarzacz to zależy mi na samym dźwięku , nie interesują mnie jakieś gry i filmy . miałem już nauczkę po ipodzie touch. Od dźwięku chcę aby był klarowny , ale jeśli trzeba to żeby uderzył mocnym basem . Słucham głównie muzyki akustycznej , najczęściej są to koncerty na żywo , lubię także czasem włączyć sobie d'n'b w zależności od poczucia humoru . Jeśli chodzi o sprawy techniczne to chce aby odtwarzacz miał pojemność minimum 8GB lub większą , oraz dość żywotną baterię . Jego rozmiary to najlepiej coś ala iriver e10 , ale kwestia oczywiście przemyślenia sprawy.

 

Od słuchawek wymagam bardzo dobrej jakości dzwięku , ale także wygody oraz izolacji . Nie chce aby słuchawki wypadały mi z uszu podczas normalnych czynnośći , oraz abym musiał je poprawiać 100razy dziennie... Jeśli chodzi o dzwięk to nie potrafie się posługiwać takim "pro" językiem , poprostu ma być ładnie , ciepło , czysto.

 

Jeśli chodzi o sprzęt nie musi być nowy , zarówno odtwarzacz jak i słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszedłem do wniosku że to wielkie i nieporęczne dla mnie ****o. Za duży ekran , słaba bateria . Dlatego decyduje się na zmianę na sprzęt który jest tylko odtwarzaczem mp3 a nie ma innych zbędnych bajerów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszedłem do wniosku że to wielkie i nieporęczne dla mnie ****o.

Zależy od potrzeb... Ja traktuje go jako palmtopa/czytajkę pdf i noszę ze sobą w plecaku. W kieszeni rzeczywiście niezbyt leży.

Jakość dźwięku jak dla mnie ok, choć bez rewelacji.

 

Z odtwarzaczy proponuje rozejrzeć się za Sonym NWZ-S639 lub Clixem 2 8GB... Bardzo dobre i poręczne odtwarzacze.

 

http://www.skapiec.pl/site/cat/15/comp/218485

http://www.skapiec.pl/site/cat/15/comp/380136

 

Zależy jeszcze jakie słuchawki dokupisz. Napisz jaki typ to coś się wymyśli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , pozbyłem się niedawno swojego zestawu grającego . Mam ochotę kupić sobie nowy , ale nie wiem co wybrać . Kwota jaką dysponuje od dzisiaj to 1000zł . Oczywiście nie muszę wydać całości , jest to górna granica.

 

Jeśli chodzi o odtwarzacz to zależy mi na samym dźwięku , nie interesują mnie jakieś gry i filmy . miałem już nauczkę po ipodzie touch. Od dźwięku chcę aby był klarowny , ale jeśli trzeba to żeby uderzył mocnym basem . Słucham głównie muzyki akustycznej , najczęściej są to koncerty na żywo , lubię także czasem włączyć sobie d'n'b w zależności od poczucia humoru . Jeśli chodzi o sprawy techniczne to chce aby odtwarzacz miał pojemność minimum 8GB lub większą , oraz dość żywotną baterię . Jego rozmiary to najlepiej coś ala iriver e10 , ale kwestia oczywiście przemyślenia sprawy.

 

Od słuchawek wymagam bardzo dobrej jakości dzwięku , ale także wygody oraz izolacji . Nie chce aby słuchawki wypadały mi z uszu podczas normalnych czynnośći , oraz abym musiał je poprawiać 100razy dziennie... Jeśli chodzi o dzwięk to nie potrafie się posługiwać takim "pro" językiem , poprostu ma być ładnie , ciepło , czysto.

 

Jeśli chodzi o sprzęt nie musi być nowy , zarówno odtwarzacz jak i słuchawki.

 

Sony S638/639 + IE7 - bardzo dobrze zgrywajacy sie duet. Dzwiek dynamiczny i w miare cieply w tym polaczeniu - dosc naturalne brzmienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony S638/639 + IE7 - bardzo dobrze zgrywajacy sie duet. Dzwiek dynamiczny i w miare cieply w tym polaczeniu - dosc naturalne brzmienie

 

 

Mnie Sony jakoś nie bardzo przekonuje. Pytam z czystej ciekawości, jaki soc i codec ma ten odtwarzacz? Chyba jednym odtwarzaczem jaki bym kupił z tej firmy to HD5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony nawet fajny , kiedyś się nim bawiłem w media i mi podszedł do gustu . A słuchawki to właśnie myślałem nad IE7 albo Shure SE530 z komisu forumowego . Na pewno muszą być to słuchawki dokanałowe , z dobrą izolacja. Myślałem nad kilku przetwornikowymi , ale jeśli znajdą się słuchawki jedno-przetwornikowe to czemu nie.

 

Dodam że chciałbym też nowy , sprzęt właśnie taki jak sony , nie chce się już bawić w wiekowe odtwarzacze typu X5 czy Rio Karma. Oczywiście nie chce tu obrazić posiadacze wyżej wymienionego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to ma być taka pomoc to lepiej w ogóle nic nie pisz , bo to ja wiem , bo wyobraź sobie że przed napisanie tematu dokładnie prześledziłem allegro . Chodzi mi bardziej o charakterystykę dźwięku wybranych zestawów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam

 

Sony któryś + ksc75

 

jakiś dobry iriver (e10, ifp, h3xx, h1xx) + hd 25 coś tam (te które Ktoś z australii sprowadził).

 

Iaudio x5 + Cal.

Kolejny, co nie pomaga. Wszech, rozchodzi się o grajki od 8GB wzwyż, a słuchawkami mają być doki.

Osobiście bym się i7 16GB zadowolił, ale kompletnie nie wiem jakie doki, bo nie miałem niczego lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował Samsunga yp p3 i jbl reference 220. Mam taki zestaw i gra kapitalnie. Idealne połączenie do hip hopu transu hous'u rocka nawet muzyka klasyczna świetnie brzmi praktycznie próbowałem każdego stylu muzyki i gra to świetnie. Polecam takie połaczenie. Jeżeli chodzi o dźwięk to jest dużo lepszy od np ipoda touch. I bateria trzyma 32h sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności