Jump to content
Oferta specjalna MP3Store.pl - Słuchawki dokanałowe i akcesoria KINERA, QUEEN OF AUDIO i CELEST nawet do 25% taniej! ×

Metroseksualizm

Rolandsinger

Recommended Posts

• Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gadacie 3 po trzy a nic nie wiecie o gejach, nie macie żadnego pojęcia o homoseksualizmie. Homoseksualizm to w naturze coś normalnego i na pewno nie jest chorobą, u zwierząt też to zjawisko występuje. Gejem się nie zostaje lecz się rodzi, już w kilkutygodniowym płodzie zostaje ukierunkowana nasza orientacja sexualna, a nie piszecie jakieś pier... o wychowaniu i inne brednie. Ot taki mały psikus matki natury. Poczytajcie najnowsze książki o przyczynach homoseksualizmu, albo oglądnijcie sobie film dokumentalny.

Kradzieże też są czymś, co istniało zawsze i występują w świecie zwierząt :P

Dziwne, że na ogół Ci, którzy mówią, że orientacja jest ukierunkowana już w "kilkutygodniowym płodzie", jednocześnie walczą o prawo do wyskrobania tego "płodu", bo przecież każda baba może robić ze swoim brzuchem co jej się podoba.

Gadacie 3 po trzy a nic nie wiecie o gejach, nie macie żadnego pojęcia o homoseksualizmie. Homoseksualizm to w naturze coś normalnego i na pewno nie jest chorobą, u zwierząt też to zjawisko występuje. Gejem się nie zostaje lecz się rodzi, już w kilkutygodniowym płodzie zostaje ukierunkowana nasza orientacja sexualna, a nie piszecie jakieś pier... o wychowaniu i inne brednie. Ot taki mały psikus matki natury. Poczytajcie najnowsze książki o przyczynach homoseksualizmu, albo oglądnijcie sobie film dokumentalny.

Zwłaszcza najnowsze filmy, a w szczególności te dotowane przez ZSRE nas wiele nauczą i zrewidują nasze pojęcie o homoseksualzmie :)

A o tym kilkutygodniowym płodzie-geju to wyczytałeś w jakiejś francuskiej czy holenderskiej książce napisanej pod auspicjami Komisji Europejskiej? Bo takich bredni to nawet lewicowi naukowcy nie byliby w stanie przelać na papier w obawie przed całkowitą już utratą autorytetu w oczach myślących ludzi ze środowiska.

• 2 weeks later...

Zoofilia też występuje u zwierząt, a chyba nie powiesz, że nie jest chorobą?

mi tak na dobra sprawe jest obojetne czy ktos jest metro - niemetro jak sie ubiera itp - raczej bardziej istotne ejst to co ma w glowie a nie na niej.

Nie podoba mi sie na przyklad noszenie gaci tak ze wisza w kroku ale jak ktos tak lubi chodzic to jego sprawa.

Oczywiscie np Rolandowi moze sie nie podobac styl 'metro' ale co z tego - moze na ten temat podyskutowac i to wszystko - jak ludzie maja ochote na cos innego i nic zlego drugiemu nie czynia to co mi do tego.

Co do kobiet - to wszystko mam wrazenie przesuwa sie w 2 strone - znam takie ktore niestety bardzo nie dbaja o siebie i mam wrazenie ze zjawisko przekreca sie w 2 strone - a ja juz wole zeby dbali o siebie i mezczyzni i kobiety niz jedni i drudzy nie.

Mysle ze twierdzenie ze 'metro' nie ejst w stanie dac w twarz bandycie czy bronic kobiety i dziecka - chyba to nie ma nic do rzeczy.

Prawde mowiac powiem wiecej - gdybym byl takim 'metrowcem' powiedzialbym 'wara' tym co chca ingerowac w moj ubior i styl zycia - to zbyt proste zeby przekladac wszystkich miara "metro = niemeski" bo meskosc wynika z czego innego niz tylko pewnego stylu, przynajmniej w moim rozumieniu - ale ja byc moze za malo sie otarlem o kregi gdzie ten metro czy homo jest na sile wciskany w obyczajowosc jako cos jedynie slusznego.

to co ma w glowie a nie na niej.

jeżeli ktoś ma na głowie wytatułowaną "nagą babkę z Pucka" ;)

To trudno oczekiwać, by za wiele w niej miał.

Czasami można oceniać wnętrze po opakowaniu.

to może przyjmijmy, że homoseksualizm to 'naturalne' odstępstwo od normy, skoro to sama natura je powoduje?

Choroby niezakaźne są naturalnym odstępstwem od normy.

Chociaż by rak, czy schizofrenia. - 100% natury (sama natura je powoduje)

Nikt jednak nie twierdzi, że chorzy na raka, czy schizofrenicy nie są chorzy.

<!--quoteo(post=549875:date=01.06.2009, 22:27:name=Cannabizzz776i99)--><div class='quotetop'>CYTAT(Cannabizzz776i99 @ 01.06.2009, 22:27) <a href="index.php?act=findpost&pid=549875"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->A "leworęczność" to też choroba? W końcu odstępstwo od normy.

A jeżeli miarą homoskeksualizmu jako choroby uznamy brak zdolności reprodukcyjnych w takowym związku, to jak nazwiemy pary hetero używające antykoncepcji?<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Oni mogą, ale nie chcą. Homoseksualiści nie mogą, ale chcą.

Leworęczność przeszkadza w pisaniu, pracy, grze na instrumentach tak jak homoseksualizm wyklucza reprodukcję?

Zresztą - gwoli prawdy ja do homoseksualistów absolutnie nic nie mam, moje wątpliwości budzi jedynie promocja homoseksualizmu wśród dorastającej młodzieży.

leworęczność

a kolor oczu, owłosienie, róznice w uzębieniu?

A jeżeli miarą homoskeksualizmu jako choroby uznamy brak zdolności reprodukcyjnych w takowym związku, to jak nazwiemy pary hetero używające antykoncepcji?

Mańkutami używającymi prawej dłoni..

Bo tak!

• 4 months later...

hmm...

Oto moje przemyslenia;

wiele osob wybiera swoj styl pod wplywem otoczenia lub mediow

nie uwazam bycie metro za cos zlego takich ludzi akceptyje nie

jestem w stosunku nich agresywnyy lecz z takim czlowiekiem

raczej nie chce spedzac duzo czasu po prostu to mni z lekka

otraca. Oczywiscie nie to ze gosciu ma wlosy na zel tylko jego

ogólny styl bycia to by mnie denerwowale kiedy np. bym widzial

u niego makijaz czy by spedzal wiecej czasu przed lustrem niz