Skocz do zawartości

Najlepiej grający zestaw na świeci


vinzone

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

proszę:

 

iPod 5g + Wzmacniacz by line-out+ Westone UM2 (iPod jest raczej chłodny, a westony ciepłe. wszystko spotyka się po środku). Zestaw nie szumi, nie muli i co najważniejsze dla mnie wspaniale gra średnica. Reszta pasma też jest super, porównując do zestawu domowego można powiedzieć że jest bardzo OK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KaDargo,

 

czy po line-out jest rzeczywiście taka róznica w graniu Ipoda?Czytałem o tym i tak chciałem własnie podłączyć mojego Toucha z Cmoyem ale nie wiem czy warto się w to bawić i wydawać kase na kabel Lod.

POzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest i to zasadnicza, najważniejsze zmiany to przestrzeń, lepsza kontrola basu no i średnica zyskuje naprawdę dużo. Podejrzewam że najbardziej odpowiedzialny za te zmiany jest wzmacniacz ale to że dostaje sygnał z line-out tylko mu w tym pomaga. Co do wydawania kasy to bez przesady w cenie kompletu jest to znikomy procent, na tyle mały że warto spróbować samemu. Jednocześnie nie każdy model iPod-a musi pozytywnie reagować na tego typu "akcję" W końcu Touch to nie 5g ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt że nie jest to niby duży koszt ale ja biedny uczeń jestem :P.Jedno pytanko jeszcze,gdzie dorwałeś tego Idocka z siga swojego?Szukałem ale nie moge znaleźć niestety,tzn. wiem że jest w zestawie ze wzmakiem ale mi wzmak kolejny nie potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi to zdefiniować, ale spróbuję. Lubię w odpowiednich momentach utworu (tam, gdzie jest to zamierzone) bass zeszedł tak nisko, jak jest to tylko możliwe. Nie chcę natomiast, ciągłego niskiego charakteru utworu. Po prostu - bass musi czysty, głęboki i potężny, ale tylko tam gdzie być powinien.

 

Pozdrawiam.

 

Ze standardowych dousznych najbardziej pasuja tutaj IE7/IE8 w takim razie - o lepszy bas bedzie raczej ciezko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności