Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Najlepiej grający zestaw na świeci


vinzone

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Clixy 4GB w wersji czarnej, ale nie widziałem takich w Polsce, no i odtwarzacz nie jest nowy, teraz pewnie nie łatwo go znaleźć, poza tym raczej się nie opłaca :) .

 

O wersji 4GB nie wiedziałem, ale i tak jest to mało. Niedługo 16GB będzie takim minimum w playerach przenośnych. Dla mnie już 8 GB jest niewystarczające ( sporo albumów w formacie ogg Q10 i zrobiło się ciasno ), dlatego też sprzedaję P2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już nie wiem co wybrać, najbardziej jestem przekonany do E10. 6 GB pamięci wystarczy mi na chwilę obecną w zupełności. Wyczytałem, iż E10 zagra bardziej "przytulnie" i niżej niż seria IFP 7xx/8xx. Czy to prawda? Bo właśnie o taki playerek mi chodzi.

 

Pozdrawiam.

 

a co myślicie o E10 + EX82 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizyka w tej chwili również w zasadzie jest tylko teoretyczną, zamiast jak dawniej doświadczalną dziedziną nauki. Fizyka daje sobie doskonale radę... ale mam wrażenie że ze słuchaniem jest nieco inaczej. Proponuję posłuchać wieeeelu zestawów zanim zaczniesz polemizować o super brzmieniu z tymi co to zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam Was ponieważ próbuję się dowiedzieć co jest dobre a co złe ;(

 

Zależy mi na dobrym basie i nie chcę słuchawek nausznych.

 

Zdefiniuj "dobry bas" - bo zapewniam Cie ze to co jest dla jednego dobeym basem dla drugiego moze byc zbyt punktowe albo zbyt misiowate. Jesli liczysz na to ze ktos bez podpowiedzi znajdzie odpowiadajacy CI zestaw to obawiam sie ze sie ludzisz - kazdy ma inne uszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdefiniuj "dobry bas" - bo zapewniam Cie ze to co jest dla jednego dobeym basem dla drugiego moze byc zbyt punktowe albo zbyt misiowate. Jesli liczysz na to ze ktos bez podpowiedzi znajdzie odpowiadajacy CI zestaw to obawiam sie ze sie ludzisz - kazdy ma inne uszy

Ciężko mi to zdefiniować, ale spróbuję. Lubię w odpowiednich momentach utworu (tam, gdzie jest to zamierzone) bass zeszedł tak nisko, jak jest to tylko możliwe. Nie chcę natomiast, ciągłego niskiego charakteru utworu. Po prostu - bass musi czysty, głęboki i potężny, ale tylko tam gdzie być powinien.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi to zdefiniować, ale spróbuję. Lubię w odpowiednich momentach utworu (tam, gdzie jest to zamierzone) bass zeszedł tak nisko, jak jest to tylko możliwe. Nie chcę natomiast, ciągłego niskiego charakteru utworu. Po prostu - bass musi czysty, głęboki i potężny, ale tylko tam gdzie być powinien.

 

Pozdrawiam.

 

Mam e10 z fostex t-7 gra znakomicie z Px100 też fajnie - choć trochę ciepławo. Czekam jeszcze na KCS75 bo podobno się świetnie z nim spisują.

 

Jeśli chodzi o słuchawki douszne to tutaj jest problem bo player nieciekawie gra z cx300, lepiej jest na pchłach mx560 - tylko wychodzi mało basu bez gąbeczek - reszta wygląda nieźle ale muszę jeszcze je wygrzać lepiej bo leżały w szafie a ja ze względu na izolację używałem cx300.

Czekam teraz na soundmagic pl30

 

Na twoim miejscu sprawdziłbym jeszcze Sansa Fuze to też świetny player i gra bardzo czysto. Z innych iPod Touch i iaudio i7 - słuchałem obu i muszę powiedzieć, że grały nieźle nawet na moich cx300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam Sanse Clip, i właśnie nie wiem czy poczuje dużą różnicę po przesiadce na E10.

 

Jeżeli miałbym zostać przy Clipie, pozostaje kwestia, dobrych basowych słuchawek.

 

Proszę o propozycje.

 

Pamiętaj tylko że jeśli nie umiesz słuchać muzyki to nawet najlepszy sprzęt ci nic nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj tylko że jeśli nie umiesz słuchać muzyki to nawet najlepszy sprzęt ci nic nie pomoże.
o_O to moze napisz jakis poradnik jak sluchac muzyki? szczerze mowiac nie sadzilem ze jest to jakas szczegolna umiejetnosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypuszczam że mu chodzi o wyłapywanie dźwięków. Tak samo jak ja twierdze że ludzie w busach itp, słuchają tak głośno muzyki bo mają g**** słuchawki i nie czują tego kopa. A ja osobiście jestem zdania że tym ciszej tym więcej się wyłapuje. Może o podobną sprawę chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności