Skocz do zawartości

Samsung YP S3 - nie chce odtwarzać SVI ? POMOCY !


Cyceron

Rekomendowane odpowiedzi

Heja wszystkim !!!!!

 

Wczoraj kupiłem Samsunga YP S3 . Działa naprawdę świetnie , ale nie wiem jak konwertować filmy ( z naprzykład z Youtub'a ) na SVI .

Spróbowałem z jSVIcoder ( program który konweruje AVI , JPEG , flv ... na SVI ) , lecz gdy skopiowałem ten plik ( już w formacie SVI ) "ręcznie" do Samsunga , nie działa .

Urządzenie widzi go co prawda w menu , ale gdy chcę go włączyć pisze "ten typ pliku nie jest wspomagany" .

Próbowałem to samo zrobić z Samsung media studio 5 , ale on urywa się w środku procesu .

 

Please help !!!!!!

 

To dla mnie bardzo ważne . Czekam na możliwie szybką odpowiedź . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyceron

Punkt pierwszy i najważniejszy

czy zaznaczyłeś w coderze S3 w opcjach

drugie primo czy dobrze są odnośniki dane do porgramów

potem siębędziemy zastanawiać dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyceron

Punkt pierwszy i najważniejszy

czy zaznaczyłeś w coderze S3 w opcjach

drugie primo czy dobrze są odnośniki dane do porgramów

potem siębędziemy zastanawiać dalej

 

Dzięki za to że wogule odpisałeś :D

 

1. Mówiąc "coderze" masz na myśli jSVIcoder ? Jeśli tak , to muszę ci powiedzieć że w opcjach jest jedynie ( z pokrewnych mi modeli ) S5 , bo S3 nie ma wogule na liście . Więc nie mogę zaznaczyć S3 . A zapewniam cię że mam najnowszą wersję programu .

 

2.czy dobrze są odnośniki dane do porgramów ? -> Wybacz ale nie wiem o co chodzi .

 

Słyszałem że Samsung media studio 5 ( które mam ) konwertuje MPEG4 do SVI . Ale jeśli już to robię ( z plikiem MPEG4 ) , to "transfer" urywa się po kilku sekundach . A w folderze w którym miał być gotowy plik ( w formacie SVI ) nie ma NIC !!!

 

p.s = Mam zainstalowane najnowsze kodaki ( klcodec475f ) .

 

Proszę pomóżcie !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jSVIcoder dostarcza własny pakiet kodeków + binarkę do konwertowania

Z tego co widzę s3 i s5 mają taki sam wymiar wyświetlacza

Spróbuj zakodować mencoderem lub innym przyjaznym tobie coderem do formatu avi kodekiem xvid i kodekiem dźwięku mp3 o bitrate =128 najlepiej 15fps bo tyle chyba max obsługuje twój odtwarzacz

Potem zmiana rozszerzenia i wgranie do Playera

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności