Skocz do zawartości

Obudowa YP-T10


9luke2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ostatnio kupiłem odtwarzacz Samsung T10 na allegro, niestety używany z dużą ilością rys. Stąd moje pytanie, czy można zmienić obudowę tego odtwarzacza? Jestem zaskoczony również faktem iż za 'szybką' znalazł się piasek. Przecież odtwarzacz ten sprawia wrażenie 'szczelnego'. Jeżeli nie da się zminić obudowy to czy można w jakiś sposób ją ściągnąć w celu oczyszczenia szybki?

Zastanawiałem się również nad aktualizacją firmware'a jednak nie wiem dokładnie jaki to jest model T10 (tj, JAR, JAW itp) Jeżeli wgrałbym firmware'a, który jest do innego modelu niż mój odtwarzacz to czy jest ryzyko że z moją mp3 coś się stanie? Czy poprostu nie zaktualizuje się?

Proszę was o pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z obudową się jeszcze nie spotkałem (sprawdź czy ta duża folia została usunięta jeżeli nie usuń przetrzyj i naklej inną)

co do modelu to wgrywasz FW do t10 (reszta liter cię prawie nie obchodzi) najpewniej jest to MTP więc takiego oprogramowania szukaj

Gdzie (w FAQ 2 tematy niżej)

Jeżeli FW nie powinno działać na twoim playerze po prostu się nie włączy aktualizacja i tyle.

Otwieranie Playera masz tu

 

Pozdrawiam Kamilloi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tę folię to pewnie nie miałbym problemów z oceną czy ona jest? No chyba że jest tak precyzyjnie przyklejona że nawet jej nie widać...Próbowałem jakoś zadrzeć ją jednak bez skutku, więc chyba jej nie ma...:/

Z firmwarem pobawię się jednak później (tj. w weekend), więc jak bym miał jeszcze jakieś pytania to będę pisał. Jednak myślę że nie powinno byc z tym problemu. I wielkie dzięki za linka do filmiku;)

Dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności