Skocz do zawartości

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ma; sądzę że tak. Akurat miałem na myśli ceny w sklepie stacjonarnym..

 

Rolex i minuta na tydzień? To chyba sporo - z tego co wiem, Rolexy są dokładne. Jest to stałe 'przyśpieszenie'? Jeśli tak, to można spokojnie regulować u zegarmistrza; dodam do znudzenia - dobrego zegarmistrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ten co jest u mnie i na fotkach, jest przywieziony z Indii a nie z jakiejś tam Polskiej strony, ot co ! :D

 

Tak w ogóle to fajna stronka, ale nadal 360zł za zegarek i to bez gwarancji....

 

EDIT Gwarancja jest na 1 rok, ale z licznymi ograniczeniami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

microb, utargował byś za 15$, ja bym się skusił... Automat wyglądający jak Rolex, nieźle wykonany, mechanizm w miarę dobry.... Trzeba było kupic parę, drukujesz certyfikat i na Allegro za 10tys :D

 

 

PS Z tej strony niektóre "repliki" mają taką bransoletę jak w moim Casio... sic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego, zobacz jaka przebitka - ok. 50zł a 360zł :D Jak będziesz jeszcze leciał, to daj znać na forum :D

 

Tak na poważnie, co do wykonania tego Rolexa nie mam zastrzeżeń. Pewnie w Indiach też kosztował z 20$, szkiełko się nie rysuje (matowieje lekko tylko ta wypukłość, gdzie widziana jest data), bransoleta bardzo fajna, jest przyjemnie ciężki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podróbka to jednak podróbka, mechanizm w ogóle innej klasy niż w oryginale.

Wolę nosić coś tańszego, co nie udaje czegoś o klasę lepszego B)

W pełni się zgadzam. Nie stać cię na oryginał to nie nosisz takiego zegarka. Podróbką można się tylko ośmieszyć IMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary (miałem go jeszcze w podstawówce, od chyba połowy liceum nie działa) i nowy... doszedł w ekspresowym tempie ;d

 

KRX_1861.png

Casio z prawej prawie jak mój komunijny Casio. Ten sam style / ta sama epoka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KHRoN,

zegarek ładny, biala tarcza piekna, czytelna, przejrzysta (fakt, niebieska ftw, no ale..)

jak dla mnie tylko koperta troche odpustowa, blyszczaca (ale ja w sumie nie mam sie czym chwalic, wiec zamilkne :P)

 

a co do tematu, zrepostuje:

HPIM6721.JPG

tandetna bransoleta za parenascie zlotych :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bransoletą mam właśnie problem bo jest tak duża, ze prawie dwie ręce bym zmieścił O_o muszę iść do zwgarmistrza wyjąć dwa albo trzy ogniwa...

 

... I jeszcze jedna rzecz mnie zafascynowała - ten zegarek świeci w nocy... A żeby było śmieszniej, to po naswietleniu słońcem świeci naprawdę jasno - widać to nawet w dzień jeśli go lekko zasłonić o_O

 

Ciekawe jak długo będzie tak świecił ;) (w sensie jak długo w nocy)

 

Ponoć najlepsze w tym względzie są zegarki Seiko... No i te z gazowym trytem wpuszczonym pod szkiełko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko wskazuje na to że zegarek nawet ot-tak odłożony wewnątrz budynku (blok otoczony innymi blokami i wzgórzem), ustawi się sam - nie trzeba kombinować ani z kładzeniem go w oknie, ani z wychodzeniem na pobliskie wzgórze ;)

tak to chyba powinno działać, skoro casio twierdzi, że zasięg wynosi ~1500km, a nawet więcej.. ;)

 

chociaż mam w domu kilka stacjonarnych budzików, jakichś takich niemieckich działających na zasadzie vc, ale które przy słabej baterii nie łapią sygnału..

 

a co do bransolety w casio, to ja też musiałem wyjąć trzy ogniwa.. a po jakimś czasie możnaby wyjąć jeszcze jedno, bransoleta się trochę rozchodziła i poluzowała..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, KHRoN widzę że jednak dostałeś zegarek, a nie coś za te 190zł :D

 

Mógłbyś dać fotkę tej bransolety, z obydwu stron? Ja w swojej, sam ogniwa wyjmowałem, jak dasz zdjęcie to objaśnię, chyba że masz kogoś zaufanego od tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności