Skocz do zawartości

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

G-Shockiem to podobno można nawet w hokeja pograć :-) Nie trzeba nosić krążka.

 

Taka była reklama pierwszego G-Shocka i może wtedy taki był. Nie tak dawno oglądałem na TVN Turbo "Gadżet" i mieli testować nowy model. Wzięli go na kort do squasha i użyli go jako piłki. Po pierwszym uderzeniu w ściane w zegarku padł wyświetlacz.... no comment :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od modelu. Mój jest totalnie bez błyskotek. http://www.reloatbp.com/watches/Omega_Constellation.JPG Wiesz, Omega jest bardziej klasyczna. Stąd może takie porównanie do Rolexa. Tag Hauer to naprawdę fajne zegarki, ale nie do końca w moim stylu. Są mniej uniwersalne jeśli chodzi o styl. Po prostu są dla ludzi, których stać na kilka modeli. Omegę dopasujesz, dzięki klasycznemu designowi, do szerokiej gamie sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dostałem Casio AW-80.

 

Bransoletę mam trochę za długą. Chciałbym ją trochę skrócić. Mógłby ktoś mi napisać jak to zrobić. Po drugiej stronie bransolety są strzałki, co pewnie oznacza stronę, w którą mam wypychać bolce. Tylko nie wiem gdzie one są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

panowie polećcie jakiś dobry meski zegarek. moje casio ma juz z dekade i chcialoby sie coś nowego

 

w skrócie:

-na bransolecie

-klasyczne wskazówki, bez zadnych wstawek cyfrowych, jakies chrono moze byc

-cieszyłbym sie z czegos ala indiglo

-ma sie nadawac do plywania

-raczej nie za duzy - nadgarstek 16cm.

-powiedzmy limit ok 500zł, cos tam ew. mozna dolozyc. uzywki mi nie straszne :)

 

narazie wpadły mi w oko: takie Casio i taki Timex. ciekawie wyglądają też Rubicony, ale tej marki w sumie wogóle nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seiko 5 sport? automatyk, można nurkować, dość klasyczny wygląd i spory wybór modeli. Moj (nie pamietam modelu a chyba nigdzie nie pisze na egzemplarzu) chodzi dość dokładnie (10 sec na tydzień to maks) a nie obnoszę sie z nim specjalnie delikatnie. Nieraz oberwał framugą, ławką czy stołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak wolałbym kwarc :)

 

ten atlantic ładny, jednak 300 drozszy od tego casio, a nie powiem zeby podobal mi sie bardziej :) ogolnie jakos ufam Casio - moj przez 10 lat nawet baterii nie mial zmienianej, co mnie cholernie dziwi, bo pisało ze bedzie dzialac ze 2-3 :P stanął ze dwa razy może, dostawał pstryczka i dalej smiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacząłem oglądać te seiko i coraz bardziej mi sie podobają. narazie moim faworytem jest model SNN095, ale przyglądam się też SND255 i wspomnianemu wcześniej SND519.

 

zauważyłem też, że można ze wschodu ściągnąć kawałeczek taniej, tylko pytanie czy nie są to podróbki - sprzedawane zazwyczaj są bez pudełek, np: SND419 albo naprawde fajnie wygladający automat SNZE83, ktory mimo mojej niecheci do automatów sprawia ze zaczynam się zastanawiać :) tylko pytanie czy to faktycznie oryginały? w zegarkach nie siedzę w ogóle i nie wiem co się podrabia :) analogie słuchawkowe nie znajdują tu chyba zastosowania, bo wtedy te seiko kosztowały by po 20 euro... no ale wole zapytac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie ostatnio coś takiego nabyłem:

 

YCS429.jpg

 

Chciałem początkowo coś z bransoletą, ale jak chwilę na tego popatrzyłem w sklepie, to wiedziałem, że muszę go mieć :P.

 

A, ktoś tu pisał, że Swatche są kolorowe i pokemoniaste - jak widać nie wszystkie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Co polecicie dla kumpla na 17-naste urodziny do ok. 100zł?

 

Szukałem wśród Timexów, ale nic ładnego z metalową kopertą w tym budżecie nie znalazłem.

 

Mi w oko takie wpadły, ale jestem otwarty na propozycje:

 

http://www.allegro.pl/item944042893_super_meski_zegarek_casio_mtp_1175e_9adf_skora.html

 

http://www.allegro.pl/item937686878_zegarek_casio_mtp_1192e_z_data_gwarancja_od_ss.html

 

http://www.allegro.pl/item936495485_meski_casio_mtp_1192e_gw_3_l_multidata_w_wa.html

 

http://www.allegro.pl/item914850882_zegarek_casio_mw_600.html

 

PS Sorry, że post pod postem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z timexów bardzo mi się podoba ten model - T21752 - jeszcze niedawno chodzily po ~120zł, teraz ciężko je niestety dostać.

 

z Twoich propozycji chyba pierwsza mi najbardziej do gustu przypadła :) ma być na pasku, czy lancuch tez wchodzi w gre? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności