Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.05.2021 o 21:52, jarzyna napisał:

IVI zlało się w M w RECEIVING.  Generalnie cały jakiś dziwny, inne kolory i bez multi banda. 

Ostatnio sprzedałem podobną sztukę ale oryginalną.

Gdzie takie cuda można kupić? 

Myślę że to na 99%fake. Buda od gw-m5610 (łącznie z ogniwem solarnym) a moduł od dw-5600.... jakis wish.com czy ali... albo po prostu ktoś frankencasio stworzył z dwóch dawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jako, że sie bawiłem dziś aparatem, to cyknąłem pare fotek, a żebyscie sie nie nudzili przy oglądaniu, to podstawiłem też słuchawki ;)

 

Mój formalny zegarek na wieczorowe wyjścia - wg. mojej małżonki najpiękniejszy w mojej kolekcji.

 

H. Moser & Cie Mayu 321.503-015

 

 

IMG_1154.JPG

IMG_1181.JPG

IMG_1186.JPG

IMG_1199.JPG

IMG_1234.JPG

IMG_1250.JPG

IMG_1283.JPG

IMG_1318.JPG

IMG_1320.JPG

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne te Wasze zegarki. Też uwielbiam jak "bebechy są na wierzchu" i widać jak to tam w środku cyka :)
Mój sikorek nie jakiś luksus by się nim chwalić ale mechanizm hybrydowy Kinetic od Seiko - automat z kwarcem w jednym. Wieczny kalendarz. Bezel trochę ze mną przeszedł jak widać :P

arctura.thumb.jpg.10934cc9b0e054cb2880f4072a5d3938.jpg

Edytowane przez cpu1
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2021 o 22:35, MichalZZZ napisał:

Dziękuję, bardzo mi miło, że się podobają :)

 

Zdjęcia świetne, a zegarka tylko pozazdrościć. Dosłownie parę dni temu oglądałem serię reklam ich "Pioniera" i z miejsca zaskarbili moje serce. Przy moim stanie konta, tyle im musi wystarczyć 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zolwinho ciesze się, że się spodobał. Na żywo robi jeszcze większe wrażenie. Nie jest to zegarek, który każdemu się spodoba, ale jeżeli ktoś lubi elegancki ubiór, to jest to doskonała propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Ciąg dalszy zabawy z aparatem. Tym razem na pierwszym planie jeden z moich zegarków ze stajni Schaffhausen - IWC Ingenieur Chrongraph Racer. Sporych rozmiarów zegarek, na dość duże nadgarstki. 45mm.

 

Dla zainteresowanych więcej o tym zegarku można przeczytać na poniższym blogu :

 

https://www.hodinkee.com/articles/a-week-on-the-wrist-the-iwc-ingenieur-chronograph-racer

 

Moje zdjęcia nadgarstkowe (mam nadzieje, że sie spodobają) :

 

 

IMG_1405.JPG

IMG_1407.JPG

IMG_1463.JPG

IMG_1466.JPG

IMG_1544.JPG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności