Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim, tak na szybko pytanie mam do Was, nosze się z zamiarem kupna sikorka za relatywnie małą kasę. Używany w bdb stanie, z ogniwami dodatkowymi i pudełkiem. Tylko nie miałem nigdy eco drive i pytanie czy sa to w miarę niezawodne kwarce?

 

Oto sikor (zdjęcie z netu):

 

Citizen AT2134-58E.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajda. Był cały porysowany, szkiełko zmasakrowane, uwrany pasek. Moja mama go znalazła. nikt się nie zgłosił więc mój znajomy zegarmistrz tchnął w niego drugie życie.
Ma swój urok i teraz historię :)
Pasek od jakiegoś chińczyka dobrałem.


aa666b0a0ab8f50641759f043bf41064.jpg

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, murderotic said:

Nie jestem specem od wintydżów, ale dziwna czcionka i koronka i jak na swoje lata dziwnie rześki ten tryt na tarczy.

 

To nie do końca aż taki wintydż - model 61660 z tego co sprawdziłem to produktowany był w latach 1980-99. Wygląd się zgadza z tym co w necie znalazłem. Dość powszechny model.

Tarcza została też oczyszczona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tryt się nie da dbać, bo on ulega rozkładowi, ale patrząc na kolor kropek to nie wiem czy nie jest przykryty na nową jakąś masą świecącą.

W dniu 29.03.2020 o 15:48, Nicodem napisał:

 

To nie do końca aż taki wintydż - model 61660 z tego co sprawdziłem to produktowany był w latach 1980-99. Wygląd się zgadza z tym co w necie znalazłem. Dość powszechny model.

Tarcza została też oczyszczona. 

To nie do końca dobrze sprawdziłeś bo 61660 był już produkowany w latach sześćdziesiątych XX wieku :) a jasna tarcza weszła do sprzedaży w latach siedemdziesiątych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jakie tu piękne sikory pokazujecie. Dołączę jeśli pozwolicie pierwszym z paru które posiadam. Z racji dni Świątecznych to okazjonalny mechanik. Szkoda że nie z 1 tury i bez numeracji ale i tak cieszy oko. 7bf01d3633b5ea0e614232375c295b52.jpg

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Prawie miesiąc ciszy... To ja w ten deseń.

imageproxy.php?img=&key=169e261f1fe70cc8c36467ab243e106dcbc712530074251420a3078db2b2ca29https://i.imgur.com/QbOhaw1.jpg[/img
6P5A7189-Edit.jpg.f98d85834d182edebe76da4adb908a98.jpg
6P5A7169-Edit.jpg.5b74c51237149d500107d121cc06a1f6.jpg
Pikny. Gdzieś dorwales w lepszej cenie?

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2020 o 17:45, Nicodem napisał:

Pikny. Gdzieś dorwales w lepszej cenie?

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

Czy ja wiem, czy cena lepsza...Kupiony na chrono24, z serwisu TAG, z roczną gwarancją. Cena - chyba ciut niższa, od tych które krążą po rodzimych forach zegarkowych. No i jak dla mnie , to cal. 1887, który wykazuje lepszą kulturę pracy od cal.16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności