Skocz do zawartości

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

To jak dzisiaj Seiko-day to i ja wrzucę. Mój ulubiony, niedawno się dorobił nowego paska bo stary już zajechałem a on nadal prawie jak nówka.
405f2e64689b92071a86c1376ab06c9f.jpg

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tandeta, daj spokój.
Tu masz porządnego solara z szafirem:
https://www.timetrend.pl/meskie-seiko/20994-seiko-solar-sne525p1.html
Jakbyś chciał zmieścimy się w budżecie, ale to już na PW
albo taka tarcza:
https://www.timetrend.pl/meskie-seiko/20995-seiko-solar-sne527p1.html
Niebieski sam miałem brac, całkiem spoko.

pisane mobilnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2019 o 21:02, chico99 napisał:

Mój Seiko niestety już swoje przeszedł. Jestem na etapie wyboru i zakupu. Budżet 800 - 1000zł.

Od strony wyglądu i funkcjonalności w oko mi wpadł:

https://allegro.pl/oferta/zegarek-casio-lcw-m170db-1aer-solar-datownik-8464963153

Co potrzebuję: automatic lub solar, bransoleta, szkło szafirowe, odblaskowe wskazówki i dokładności pomiaru czasu.

Nie znam się za bardzo, więc będę wdzięczny za jakieś sugestie i propozycje.

 

 

 

Jeżeli zależy Ci na dokładności pomiaru, bransolecie, szafirze to polecam coś z  Citizena Eco Drive Radio Controlled.

Ja od kilku lat użytkuję CB0010-88E, maksymalna dokładność, nie przejmuję się ładowaniem. Bajka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
25 minut temu, Dawindyk napisał:

Ale chyba tylko tego samego producenta(Leatherman)?

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 

Można dokupić niestandardowe adaptery pod różne koperty - ale faktycznie już nie leathermanowskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mozliwe, ze wiele osob pogardzi ale taki nowy zegarek nabylem. Ja sie jaram strasznie, zwlaszcza, ze udalo mi sie go kupic w dobrych pieniadzach.

Pasek jest przejsciowy, musze kupic cos skorzanego (cos z k.reda pewnie) bo ten fabryczny jest straszny.

7549e5c8e86a2cad20309d692db548dc.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Roni11 napisał:

Mozliwe, ze wiele osob pogardzi ale taki nowy zegarek nabylem. Ja sie jaram strasznie, zwlaszcza, ze udalo mi sie go kupic w dobrych pieniadzach.

Pasek jest przejsciowy, musze kupic cos skorzanego (cos z k.reda pewnie) bo ten fabryczny jest straszny.

7549e5c8e86a2cad20309d692db548dc.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Obawiam się, że się zaraz ten dzyndzel złamie od nakręcania, albo coś odpadnie na tarczy. Miałem pilota Parnisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności