Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie jestem znawca ale dla mnie to jest jakis skladak. Niby opis ze lata osiemdziesiate ale wtedy juz uzywali logo z gwiazda i bylo rowno drukowane a tutaj jakies takie nierowne odstepy miedzy literami. Ta podana referencja nie istnieje w googlu poza dokladnie tym ogloszeniem na chrono. Zapytaj na jakims forum zegarkowym co o tym mysla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Spawn napisał:

Ja nie jestem znawca ale dla mnie to jest jakis skladak. Niby opis ze lata osiemdziesiate ale wtedy juz uzywali logo z gwiazda i bylo rowno drukowane a tutaj jakies takie nierowne odstepy miedzy literami. Ta podana referencja nie istnieje w googlu poza dokladnie tym ogloszeniem na chrono. Zapytaj na jakims forum zegarkowym co o tym mysla.

 

W sumie to dałem za niego niewiele więcej niż jest wart sam mechanizm, więc nawet jeśli to tragedii nie będzie, ale kupiłem go z innego źródła, więc jakby były to składaki to musiałyby istnieć przynajmniej dwa takie same. :P Niemniej jednak na forum mówią, że spoko, a logo właśnie sprawdziłem i wygląda na to, że w użyciu były oba (https://www.chrono24.com/search/index.htm?dosearch=true&manufacturerIds=265&maxAgeInDays=0&pageSize=60&priceFrom=0&priceTo=-1&redirectToSearchIndex=true&sortorder=0&usedOrNew=used&yearBought=1989&yearBought=1988&yearBought=1986&yearBought=1985&yearBought=1983&yearBought=1982&yearBought=1981&yearBought=1980).

 

W najgorszym wypadku będzie to niewiele warty, ale bardzo "classy" garniturowiec. ;) 

Edytowane przez Jeycam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
16 hours ago, Kerebron said:

Prawdziwy facet nie czyta instrukcji i nie potrzebuje wskazówek. :P

A potem jest "Halyna, czekaj bo nie działa, dzie ta instrukcja jest?!"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktos jakis w miare przystepny cenowo skorzany pasek? Lepiej taki z grubzych. Jasny brąz. 18mm. Parciany i guma odpadaja bo do tego zegarka to nie pasuje. Kupilem automatycznego chinczyka i tak mi sie spodobal ze chyba bedzie na codzien tylko jakis pasek inny musi byc bo ten co jest teraz z chinskiej "plastikowej krowy" zwanej geniue leather jest do niczego 😛 . Zwykly gladki raczej. Ewentualnie dziurkowany.

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Oskar2905 napisał:

Poleci ktos jakis w miare przystepny cenowo skorzany pasek? Lepiej taki z grubzych. Jasny brąz. 18mm. Parciany i guma odpadaja bo do tego zegarka to nie pasuje. Kupilem automatycznego chinczyka i tak mi sie spodobal ze chyba bedzie na codzien tylko jakis pasek inny musi byc bo ten co jest teraz z chinskiej "plastikowej krowy" zwanej geniue leather jest do niczego 😛 . Zwykly gladki raczej. Ewentualnie dziurkowany.

 

Polska firma Pattini. Sporo projektów, a ponadto duża możliwość indywidualizacji zamówienia. Ceny bardzo przystępne.

https://pattini.pl/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, westberg said:

 

Polska firma Pattini. Sporo projektów, a ponadto duża możliwość indywidualizacji zamówienia. Ceny bardzo przystępne.

https://pattini.pl/

 

Ale fajne zegarki w zakładce "przykladowe kompozycje kolorystyczne" 😍.

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś sobie kupiłem. Casio Classic, bo nie potrzebuję pierdyliarda nie potrzebnych funkcji. Ma być stylowo i klasycznie :) Poza tym, cenowo to... grosze.

 

Sorki, że nie wrzucam oryginalnej foty z moją łapą, ale nie chce mi się cykać fotek, hostować itd. ;) 

casio-mtp1141pa1ae-3.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności