Skocz do zawartości

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukaj zegarków marki lorus. Może coś Ci się w ich ofercie spodoba.

http://twojezegarki.com.pl/pl/p/Zegarek-meski-Lorus-Classic-RH893BX9-darmowa-dostawa/34774

To najprostszy model, minimalizm i prostota. Wygląda co prawda jak DW, ale coś za coś.

Gdyby nie wymóg indeksów, to mógłbyś zerknąć na parnisa. Zegarki typowo chińskie, ale kopiujące design najlepszych.

Zegarek 38mm to zegarek jak najbardziej klasyczny, wyjściowy, do garnituru. Jeśli szukasz czegoś na co dzień, może być za mały (dużo zależy od wielkości nadgarstka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj zegarków marki lorus. Może coś Ci się w ich ofercie spodoba.

http://twojezegarki.com.pl/pl/p/Zegarek-meski-Lorus-Classic-RH893BX9-darmowa-dostawa/34774

To najprostszy model, minimalizm i prostota. Wygląda co prawda jak DW, ale coś za coś.

Gdyby nie wymóg indeksów, to mógłbyś zerknąć na parnisa. Zegarki typowo chińskie, ale kopiujące design najlepszych.

Zegarek 38mm to zegarek jak najbardziej klasyczny, wyjściowy, do garnituru. Jeśli szukasz czegoś na co dzień, może być za mały (dużo zależy od wielkości nadgarstka).

Dzięki za propozycje,

zapomniałem dodać, że wysoce preferuję paski skórzane :)

Lorusy spełniają wszystkie kryteria, ale moim skromnym zdaniem brakuje im choćby śladu charakteru.

Rzeczony zegarek 38mm: http://zegarki.worldtrade24.pl/zegarek-meski-royal-london-4112304-promocja-47-p-4928.html

Łamie z kolei zasadę minimalizmu, ale mimo to estetyczny, gdyby był chociaż troszkę większy, to dużo bardziej byłbym mu przychylny.

Dobrze, że nie potrzebuję zegarka na gwałt, ale przejrzałem ich chyba setki przez ostatnie dni i jestem zupełnie zdezorientowany; żaden mnie w pełni nie satysfakcjonuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij w takim razie na zegarki firmy Seiko, Orient i Citizen. Może coś Ci się spodoba. Masz spory rozrzut jeśli chodzi o estetykę. Pasek skórzany zawsze można dokupić za niewielkie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij w takim razie na zegarki firmy Seiko, Orient i Citizen. Może coś Ci się spodoba. Masz spory rozrzut jeśli chodzi o estetykę. Pasek skórzany zawsze można dokupić za niewielkie pieniądze.

 

 

 

Dzięki za propozycje, moje poszukiwania narazie zakończyły się na tym modelu:

zegarek-meski-seiko-kinetic-ssb181p1_2.j

 

 

 

Nie spodziewałbym się, że taki akurat mi wpadnie w oko, ale w moim odczuciu każdy element tutaj ze sobą współgra :D

(Seiko SSB181P1)

Powiedzcie, co o tym sądzicie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za oferte w tym temacie, ale przeglądam ebaja brytyjskiego i trafiłem na skx013 z dodatkami w świetnej kondycji.

Mnie obecnie nie stać na tego sikora. Może ktoś pobierze, bo cena wydaje się bardzo dobra ( 900zl na gotowo ), a i zegarek zacny.

http://www.ebay.co.uk/itm/Seiko-SKX013K2-Full-Box-Set-And-Straps-/122219149000?hash=item1c74d436c8:g:YYQAAOSwal5YI5Fa

Edytowane przez babicz99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seiko SSC253P1 na iBOODzie 739zł! To prawie za połowę ceny, jak się komuś podoba to jest to okazja!

 

http://www.ibood.com/sports-fashion-pl/pl/product-specs/18167/38849/zegarek-solarny-seiko.html?utm_source=email&utm_medium=newsletter&utm_campaign=pl_b

 

193aa11afc1b191302deb8e60681475e.jpg

D

Edytowane przez Teti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak się prezentuje mój kamyk. Fabryczny pasek już po kilku dniach wyglądał jak totalnie zajechany, więc szybko go wymieniłem na taki pomarańczowy nylon. Nakleiłem jeszcze folię na ekran. Nie tylko chroni, ale też nie widać tak bardzo odcisków palców (i łatwiej schodzą).

 

IMG_20161119_165318488-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano ciężkie xd Smartfony teraz takie wielkie, że ciężko je z kieszeni wyciągnąć, więc trzeba mieć dodatkowy ekran na ręce. Za niedługo będzie też w okularach (niby już jest... ale tylko dla fanów StarTreka ;) ), a później wszczepy domózgowe i nim się spostrzeżemy wszyscy będziemy siedzieć w kokonach wypełnionych zielonym płynem i mokry sen Elona Muska o Matrixie stanie się jawą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności