Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

SKX007 miałem dwa razy, raz wersję K i raz J. Trzeci raz bym nie kupił. Już fajniejsza była jego mini wersja czyli SKX013. SKX007 jest nudny jak flaki z olejem, do tego werk bez stop sekundy i dokręcania. to drugie można pominąć, ale pierwsze w tych czasach jak dla mnie nie do przyjęcia. Majtek Citka też IMO dużo fajniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Seiko, Traser, Orient i czego to jeszcze a skończyło się na...

 

 

Ten mniejszy jest super i służy mi w pracy.

Ten większy ma wibracyjny alarm i najlepiej czytelny wyświetlacz z tych zrobionych w negatywie. Do tego mocarne podświetlenie LEDami.

Kiedyś sobie sprawię Trasera.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ktoś zgadnie za ile kupiłem ?

Fashion-JIS-High-Quality-Blue-Ray-Black-

 

O matko. Przepraszam ale muszę ... W czipsach był ?

?? Bo nie ma na nim znaczku np casio? I nie kosztuje 300-400 zł? Moim zdaniem w zegarku płaci się w 80% za markę, bo w czym niby taki casio może być lepszy? Lepiej pokaże mi godzinę?

 

 

A moim nie. Bo mechanizmy in house są prawdziwym zegarmistrzostwem, są indywidualne i nie pakowane masowo jak popularne ETY. Nie chciałem Cię obrazić i chodzi mi o dizajn tego zegarka. Jest okropny i wolałbym nie wiedzieć która jest godzina.

 

Czy pokaże Ci lepiej godzinę ? Nie wiem ... Do celu dojedziesz Mercedesem i tramwajem. Sam zdecyduj która podróż będzie wygodniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A moim nie. Bo mechanizmy in house są prawdziwym zegarmistrzostwem, są indywidualne i nie pakowane masowo jak popularne ETY. Nie chciałem Cię obrazić i chodzi mi o dizajn tego zegarka. Jest okropny i wolałbym nie wiedzieć która jest godzina.

Mam gdzieś twoje zegarmistrzostwo ;) Jedynym argumentem którego używasz jest ten, że tobie on się nie podoba. Rozumiem, że wiesz lepiej ode mnie co chciałbym nosić na ręku ?

Czy pokaże Ci lepiej godzinę ? Nie wiem ... Do celu dojedziesz Mercedesem i tramwajem. Sam zdecyduj która podróż będzie wygodniejsza.

Śmiechłem. Koleiny argument z dupy, co ma to do zegarka ? Ja nie jestem z tych, co podniecają się tym jakie jest wnętrze zegarka. Jedyną funkcją klasycznego zegarka jest pokazywanie godziny, rozumiem, że dla ciebie ma znaczenie czy to będzie sikor za 30, czy za 300zł. Dla mnie nie ma. Z tego co patrzyłem na ali i na allegro, wygląd zewnętrzny nie ma związku z ceną zegarka. Więc nie zamierzam przepłacać za to, co nic mi dodatkowego nie daje.

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że trzeba tu kogoś manier nauczyć.

 

Ile głów tyle opinii. Mi się nie podoba i noś sobie co chcesz ... Zamieszczając tu zdjęcie zegarka licz się z tym, że zamiast zachwytu może być krytyka.

A to, że masz w dupie zegarmistrzostwo, to akurat widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że trzeba tu kogoś manier nauczyć.

 

Ile głów tyle opinii. Mi się nie podoba i noś sobie co chcesz ... Zamieszczając tu zdjęcie zegarka licz się z tym, że zamiast zachwytu może być krytyka.

A to, że masz w dupie zegarmistrzostwo, to akurat widać.

;)

 

Wytłumacz mi proszę jak debilowi. Do czego odnosił się ten argument :D

,,Czy pokaże Ci lepiej godzinę ? Nie wiem ... Do celu dojedziesz Mercedesem i tramwajem. Sam zdecyduj która podróż będzie wygodniejsza."

 

Bo za cholerę nie wiem o co chodzi :D

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegarek za 100 tyś zł i za 100 zł pokażę Ci godzinę taką samą chociaż zegarki automatyczne nie są dokładne tak jak bateryjkowe. Nie widzisz związku ? Wspólnego mianownika ? Po co płacić 500 000 zł za nowego Mercedesa jak można tramwajem dojechać za 4,40 zł (tyle kosztuje bilet ?). Po co płacić za Patka milion jak zegarek z Ali za 10 zł pokażę Ci taką samą godzinę ?

 

To po co w ogóle nosić zegarek ? Telefonu nie masz w kieszeni ?

 

Obraziłeś się i chcesz mnie obrazić, bo nie spodobał mi się Twój zegarek ? Naucz się manier i nie obrażaj ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że zegarki nawet za kilkaset zł czasami trzeba regulować :) Mi tam większość z pokazywanych tutaj zegarków nie podoba, bo nie ma jakiegoś fajnego designu, ale nie mówię o tym każdemu, bo po co. Niech chłop cieszy się zakupem. Co mi do tego co ktoś nosi na ręku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginał też paskudny.... Ale szanuję fakt, że ludziom może się podobać.. Not my cup of tea.

attachicon.gif1394233737624_bulletin.jpg

 

Peja ma "szacunek ludzi ulicy"...

 

Ty musisz mieć to a nie jakiś tekst z zupki chińskiej :D

 

zegarekjp_axrespa.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności