Skocz do zawartości

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem sympatyczny zrgar. Nie trzeba się bać rozmiaru.

 

No zależy. Zbyt duża koperta na określonym nadgarstku może wyglądać dziwnie lub nawet źle. Często duże tarcze prze małej grubości jeszcze pasują nieźle, ale duże, grube busole na mniejszych nadgarstkach już nie - tak jakby coś się do ręki przykleiło. Dużo to kwestia gustu, ale też do pewnej granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem kiedyś z ciekawości tego Vostoka. Pomijając już wielkość koperty to bardzo masywny jest. Do małych ludzi nie należę ale mam cieniutki nadgarstek. Noszę zegarki od pierwszej komunii :) i doświadczenie mi mówi że 40 mm nosi się znakomicie.

 

 

Tissot bardzo ładny wraz z nowym ubrankiem :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To i ja coś wrzucę, od niedawna takie cuś. Świeci zawsze i wszędzie, jak jest ciemno. I generalnie na tym mi zależało, poza tym nie jestem jakimś zagorzałym fanem kolekcjonowania zegarków. Raczej zależy mi na praktycznej stronie pracy tego typu wynalazków.

 

2016-01-24 22.35.18.jpg

 

Prawdę mówiąc, to jeszcze miesiąc temu nawet nie wiedziałem, że są takie cudaki, co świecą ciągle. Taki ze mnie znafca :D

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja coś wrzucę, od niedawna takie cuś. Świeci zawsze i wszędzie, jak jest ciemno. I generalnie na tym mi zależało, poza tym nie jestem jakimś zagorzałym fanem kolekcjonowania zegarków. Raczej zależy mi na praktycznej stronie pracy tego typu wynalazków.

 

attachicon.gif2016-01-24 22.35.18.jpg

 

Prawdę mówiąc, to jeszcze miesiąc temu nawet nie wiedziałem, że są takie cudaki, co świecą ciągle. Taki ze mnie znafca :D

 

Żebyś Ty nie zaczął świecić od tego trytu zwanego radiowodorem który pozyskuje się w reakcjach jądrowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, może jak bym połknął zegarek. Ale jest raczej dość duży, przymierzałem się i nie wchodzi. Więc pewnie nie połknę :)

 

Zastanawiałem się też, czy mnie nie spacyfikują w razie czego na bramkach na lotnisku, ale zważywszy że nawet szwajcarskie linie lotnicze rozdają zegarki z trytem, swoim najlepszym klientom, za określoną ilość wylatanych mil, to jest szansa że nic złego mnie nie spotka i tam :P

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności