Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

Jest wersja Orienta z szafirem i datownikiem. Niestety nie znalazłem w polszcze, najbliżej u Madziarów:

 

http://www.tutuora.hu/orient/dw08004b.html

 

A tak wygląda z bransoletą:

 

http://www.sports-watch-store.com/dw08003b/

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem małe przygody ze swoim Timex'em:

t49860-timex-400x400-imadpnmbtgzrkkbx.jp

1. Pękł mi pasek. Kijowy było od nowości, no ale pękł. Znalazłem w internecie oryginał i osłupiałem. 65zł za gumowy, kijowej jakości pasek? No way. Zamówiłem sobie pasek robiony na wymiar, z linki spadochronowej (mam już jedną taką "bransoletkę"). Zegarek wygląda teraz naprawdę świetnie - jutro postaram się wrzucić fotę - już kilka osób pytało, gdzie można kupić taki zegarek.

 

2. Gdzieś na zajęciach wypadła mi koronka. Cholera wie, co się z nią stało. Patrząc na cenę paska, przygotowałem się na najgorsze (czyt. 100+zł za naprawdę w Timex), bo już nie mam gwarancji. Pojechałem do serwisu Timex, a tak sympatyczny koleś wymienił mi na miejscu koronkę, za darmo. Dodatkowo pochwalił pasek :D Serwis można jak najbardziej polecić...

Paracord project? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ostatnio miałem małe przygody ze swoim Timex'em:

t49860-timex-400x400-imadpnmbtgzrkkbx.jp

1. Pękł mi pasek. Kijowy było od nowości, no ale pękł. Znalazłem w internecie oryginał i osłupiałem. 65zł za gumowy, kijowej jakości pasek? No way. Zamówiłem sobie pasek robiony na wymiar, z linki spadochronowej (mam już jedną taką "bransoletkę"). Zegarek wygląda teraz naprawdę świetnie - jutro postaram się wrzucić fotę - już kilka osób pytało, gdzie można kupić taki zegarek.

 

2. Gdzieś na zajęciach wypadła mi koronka. Cholera wie, co się z nią stało. Patrząc na cenę paska, przygotowałem się na najgorsze (czyt. 100+zł za naprawdę w Timex), bo już nie mam gwarancji. Pojechałem do serwisu Timex, a tak sympatyczny koleś wymienił mi na miejscu koronkę, za darmo. Dodatkowo pochwalił pasek :D Serwis można jak najbardziej polecić...

Paracord project? :)

 

si, senior :)

Edit: Tak to wygląda:

 

20150601_153227.jpg

Edytowane przez Arkusz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być G-shock.... A wróciłem do sprawdzonego timexa, tyle że w innej konfiguracji kolorystycznej...

 

model t2n738. attachicon.gif1010644096.jpg

 

 

Popularny Sikor jak widzę :)

Mój padre ma takiego, tyle, że w czarnej wersji.

P.S. Uważaj na koronkę w nim - zarówno mi jak i mojemu znajomemu z roku się ukręciła :)

Edytowane przez Arkusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, miałem już tego sikora w innej wersji kolorystycznej (na pasku skórzanym brązowym), i przyciski od strony koronki powyginały się do góry od dłoni... poza tym spoko kwarc.

Mi też się powyginały te przyciski :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze taki sikorek do malutkiej renowacji.. Muszę znaleźć oryginalną koronkę i dać do polerki delikatnej.. Sector 280 Chrono.

Wykonanie pierwsza klasa.. ciężki klamot z piękną tarczą i detalami.

To będzie mój ulubiony zegarek :wub:

 

WP_20150607_22_13_55_Pro.jpg wp_20150607_22_14_46_pro.jpg

 

z netu: Sector 280bl 01.JPG

Edytowane przez NuBreed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze taki sikorek do malutkiej renowacji.. Muszę znaleźć oryginalną koronkę i dać do polerki delikatnej.. Sector 280 Chrono.

Wykonanie pierwsza klasa.. ciężki klamot z piękną tarczą i detalami.

To będzie mój ulubiony zegarek :wub:

 

attachicon.gifWP_20150607_22_13_55_Pro.jpg attachicon.gifwp_20150607_22_14_46_pro.jpg

 

z netu: attachicon.gifSector 280bl 01.JPG

Swietnie wyglada. Mam wrazenie, ze w starszych filmach o 007 byl podobny zegarek :).

Aczkolwiek on mial pewnie Omega .

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

U mnie jeszcze taki sikorek do malutkiej renowacji.. Muszę znaleźć oryginalną koronkę i dać do polerki delikatnej.. Sector 280 Chrono.

Wykonanie pierwsza klasa.. ciężki klamot z piękną tarczą i detalami.

To będzie mój ulubiony zegarek :wub:

 

attachicon.gifWP_20150607_22_13_55_Pro.jpg attachicon.gifwp_20150607_22_14_46_pro.jpg

 

z netu: attachicon.gifSector 280bl 01.JPG

Swietnie wyglada. Mam wrazenie, ze w starszych filmach o 007 byl podobny zegarek :).

Aczkolwiek on mial pewnie Omega .

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

Ten Sector podobny do Breitlingów jak mi Zegarmistrz Komasa z Poznania powiedział. Wpadłem z nim pod "fajrant" na zmianę koronki i polerkę szkiełka... Potem ogólny poler koperty i bransolety. Jestem strasznie ciekaw efektu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności