Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na marginesie. Żyjecie w kraju gdzie Wasz były minister finansów wpadł na noszeniu podróbki Hublota, dziwię się że temat podrób nie jest obcykany jeszcze w 100%. Choć z drugiej strony jeśli minister finansów (sic!) nosi takie coś...

 

Taaak bo najważniejsze w tej sprawie była podróbka zegarka :D Wcale nie to że najpierw wpadł na zegarku za 35 tys na który ponoć składała rodzina przez 2 lata (LOL) a potem wpadł na kolejnym który dziwnym trafem okazał się podróbką :P Swoją drogą dobrze to wykombinował bo jak tu się wytłumaczyć z lewych 50 tys, ale wiara jak widać łyknęła wytłumaczenie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie napisałem że najważniejsze? Proszę o cytat. Stwierdziłem tylko fakt mający znaczenie w dyskusji o podróbach zegarków. Swoją drogą jedno i drugie to skandal.

I nie pisz o łykaniu bo pojawienie się tego Pana w prokuraturze z podróbą jest faktem. Jak do tego doszło nie ma w tym momencie żadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i juz u mnie na ręce :)

 

fajny w sumie. drogie one?

 

W Japonii przez eBay od 1400pln w górę plus VAT i cło.

 

Ja kupiłem używany w stanie idealnym za 1200pln. Sprzedający twierdził że nosił go max 10 razy bo w miedzy czasie przyszedł mu s800. Śmiem twierdzić że to prawda bo po za delikatnymi rynkami na zapięciu których nie da się uchwycić aparatem to zegarek nie nosi innych śladów użytkowania.

 

Ja trafiłem na nie przez przypadek. Lubie casio i przeglądając eBay trafiłem na oceanusy. poszukałem, poczytałem, znalazłem ciekawe forum i trafiły się na dzień dobry dwie sztuki. Jedna ta czarna co już pisałem wcześniej no i ten. Wybrałem mniej zniszczony.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i juz u mnie na ręce :)

fajny w sumie. drogie one?

W Japonii przez eBay od 1400pln w górę plus VAT i cło.

 

 

a dlaczego on tyle kosztuje?

 

Proszę http://www.czwarty-wymiar.pl/viewtopic.php?t=8664&highlight=oceanus+t100

 

Milej lektury ;)

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że nie jest drogi :)

 

http://www.ebay.pl/itm/CASIO-OCEANUS-OCW-S3000-1AJF-Multiband-6-2013-New-Model-/191008990655?pt=Wristwatches&hash=item2c7905e5bf&_uhb=1

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Dzisiaj po całym dniu użytkowania tego zegarka nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na niego. Już od dawna zbierałem na zegarek lepszej klasy no i ciesze się ze trafiłem na w/w artykuł. Wszystko co jest w nim napisane jest 100% prawdą. Dzisiaj go męczyłem cały dzień. Waveceptor działa po stokroć lepiej niż w innych modelach. Łapie w prawie każdym miejscu. Jeden warunek, zegarek musi być nieruchomy. Wskazówki idealnie równo zbiegają się z indeksami na tarczy. Pobawiłem się dzisiaj magnesami neodymowymi by przestawić wskazówki w celu sprawdzenia czy faktycznie o każdej 55 minucie one się ustawiają. Jest jak piszą. Wskazówki ustawily się idealnie równo. Zegarek jest lekki i bardzo dobrze leży na ręce. Jedyne czego mi brakuje to podświetlania. Jeśli ktoś myśli ze w zegarku za taką kasę jest to się myli. Tam jest iluminscencja ale w zimie ciężko by dobrze się naświetliło bo przeważnie zegarek jest zasłonięty przez rękaw czy to kurtki czy też bluzy. Ale pomimo słabego światła coś tam teraz widać na nic :)

 

Szkoda, że nowy by sprowadzić wyniesie nas 2000pln (1500pln cena z ebay wersja t100td + VAT + cło) ale warto porozgladac się za używanymi lub można też wyciągnąć go taniej przez licytacje na japońskich stronach.

 

Tutaj można polować na okazję http://global.rakuten.com/en/category/watches/mens_watch/casio/oceanus/?sm=2&tl=407498

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez djmarco83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności