Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Noże, scyzoryki, latarki i inne pierdy...


Voter101

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

To tak jak zadać tutaj takie pytanie: „Po co Ci tyle dapów, dac, słuchawek, kabli?” :) Wszystkie są baaardzo sensowne :).

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak zadać tutaj takie pytanie: „Po co Ci tyle dapów, dac, słuchawek, kabli?”  Wszystkie są baaardzo sensowne .
Ale ja mam 3 różne dapy, każdy innego przeznaczenia i to myślę że dużo.

Kabooom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że z dapa puszcza się muzyczkę. Ma jakieś inne funkcje- robi dodatkowo kawę? 😋 Ja mam noże też różnego przeznaczenia 😋. Może odpowiedź znajdziesz Tutaj, zegarków Tutaj latarek Tutaj lub Tutaj itp. itd.

D40C8BB0-1B42-47F9-AD40-2776D34AF9AF.jpeg

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lobuz1 tylko muzykę, mam taki większy do spokojnego siedzenia na balkonie na ogrodzie w parku etc, mobilny i ultra mobilny którego nie czujesz nawet przy bieganiu.
Jeden drugiego zastąpi ale będzie to tak wygodne jak jechać ciągnikiem tira po bułki albo matizem po lodówkę

Kabooom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie: mały Hiby R5 do ciorania wszędzie,  do kąpielówek i szortów :), iBasso DX160 taki uniwersalny a Shanling M6 Pro bardziej stacjonarnie. Ale wszystkie są mobilne i mógłbym mieć tylko jeden- Ty też :) . Przeciętnemu człowiekowi wystarczy telefon do słuchania muzyki i wielu innych zadań, noż z kuchni do oprawienia choinki na święta i jeden zegarek a nawet jego brak. Hobbyści są deczko inni i ciężko ich zrozumieć komuś kto nim nie jest. :)

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 11.11.2020 o 16:57, lobuz1 napisał:

Ja mam podobnie: mały Hiby R5 do ciorania wszędzie,  do kąpielówek i szortów :), iBasso DX160 taki uniwersalny a Shanling M6 Pro bardziej stacjonarnie. Ale wszystkie są mobilne i mógłbym mieć tylko jeden- Ty też :) . Przeciętnemu człowiekowi wystarczy telefon do słuchania muzyki i wielu innych zadań, noż z kuchni do oprawienia choinki na święta i jeden zegarek a nawet jego brak. Hobbyści są deczko inni i ciężko ich zrozumieć komuś kto nim nie jest. :)

W zasadzie na upartego można przeżyć z dwoma DAPami. Jeden domowy i jeden wyjściowy. Ale rozumiem większą ilość bo sam mam kilka.

 

Z noży używam teraz tylko Opineli (thx @brunnerius !). Do zastosowań "wyjściowych" i wyjazdowych. Żadna ekstrema oczywiście.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lord Rayden napisał:

W zasadzie na upartego można przeżyć z dwoma DAPami. Jeden domowy i jeden wyjściowy. Ale rozumiem większą ilość bo sam mam kilka.

 

Z noży używam teraz tylko Opineli (thx @brunnerius !). Do zastosowań "wyjściowych" i wyjazdowych. Żadna ekstrema oczywiście.

Też lubię te niewinne koziki, które też mogą być ekstremalne np. taki półmetrowy na grzyby, rybki itp. :)

 

64525F20-976B-4EA8-8043-BF91BCDDE993.jpeg

BD73BD25-14DC-4F07-8938-01A2A56A9D53.jpeg

74053FAC-A9B4-4429-86A2-1D5795F0A23B.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lord Rayden napisał:

To jak nóż na niedźwiedzie !

Albo na Krokodyla Dundee 😉

Ja od dziecka jestem wierny Victorinoxom (koniecznie one-handy, koniecznie z piłką do gałęzi, koniecznie żółte nylonowe okladki), chociaż każualowo noszę wiernego Zero Tolerance. Noże (oraz np. latarki) tym się różnią od DAPów, że ani się obejrzysz, a już masz dwa na sobie, a trzeci w plecaku. Miejska dżungla to dalej dżungla 😈

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.militaria.pl/kershaw/noz_skladany_kershaw_cinder_1025x_stonewash_p72828.xml

Dostałem ostatnio od dziewczyny, bo szukałem czegoś do kluczy. Mega fajny, wygodny nożyk i niepozornie ostry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
4 minuty temu, lobuz1 napisał:

Bo nie samym audio człowiek żyje. Warto było czekać na jego wykonanie. 

2CBCC540-7983-4788-B722-AD8EAD6B5E66.jpeg

9EB81137-45DA-4C68-B2B0-2D251FE123C4.jpeg

B83A9345-FD37-4419-ACB3-7DFB96ACF04B.jpeg

325F97EB-4F43-4583-8A36-DF1E2404E47B.jpeg

6BC3DFF7-6E26-474B-B0EF-218894D705FC.jpeg

Czy będziesz tego noża używał, czy tylko będzie w kolekcji? Jeśli będziesz używał, to do czego? Ładny jest, ale nie kumam zbierania noży wcale, nie mam pojęcia, o co w tym hobby chodzi. Zegarki np. rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę go używał. Mam całą masę użytkowych noży i zawsze mam coś przy sobie na edc. Zawsze się do czegoś przyda- wczoraj kupowałem kran i Pani w LM, która mi go prezentowała nie mogła otworzyć pudełka- pomogłem :)  Ciachnę jabłko, zrobię żarcie na wyjeździe, coś wystrugam na spacerze z synem, otworzę paczkę z audio a sporo ich itp.

 

Tutaj mozna poczytać o tym projekcie. Właśnie odebrałem go z warsztatu sulejknives.

 

https://forum.knives.pl/index.php/topic,209511.0.html

https://forum.knives.pl/index.php?topic=209571.0

 

BTW; zegarki to też moje hobby ;)

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny jest ten nóż. Wykonany ręcznie, perfekcyjnie w małym warsztacie. Chciałbym mieć takie umiejętności. Stal o bardzo dużej agresji, naostrzony do poziomu golenia, może kąsać. Nieliczni w życiu posłuchają audio na wysokim, akceptowalnym poziomie oraz dowiedzą się jak ostry może być nóż. Ja należę do tych szczęśliwców :) .

 

 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1325zł. Zapisy na limitkę 20sztuk zaczęły się 16.02 a wczoraj odebrałem swój egzemplarz nr 16. Robione były po kolei od nr 1. Powyżej masz linki z prac.

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lobuz1z tego co widzę, lepiej Tobie nie podpaść :) Fajna kolekcja!👍

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności