Skocz do zawartości

TVN Turbo z wizytą w VEDIA S.A.


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak miałem własną płytkę i słuchałem na sprzętach, a się nie czepiali. A słuchałem głooośno ( PS PianoCraft E820 bodajże, CUDO!). Sorry za of, ale będę kompletował niedługo jakieś audio do domu (kasy troszeczkę przybyło) i czy znacie sklep Patron z Torunia? Raczej mają sprzęt HIGH-END, ale korzystał ktoś z ich usług? Jak nie to do kogo na forum pisać?

 

A co do Manty - chyba od razu chodziło o niezbyt duży budżet, ale jako bardzo wypasiona wieża miała wyświetlacz 7`, więc czemu nie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co do Gadżetu to mnie powalili w poprzedniej edycji... Koleś miał różne kontrolery do gier. Dorwał jakąś kierownicę Manty za 100zł i zachwycał się, jakie to można na niej odczuwać realistyczne doznania.. No i chwalił się systemem "Vibration Force" , VF.

 

Dla nieobeznanych - VF to shit w porwaniu do DOBREGO FF. Sama kierownica nawet nie maiła pedałów, a facet grał na laptopie. Maksymalnie można było skręcić o chyba 270* w obie strony oczywiście. Taką Chińszczyznę MOMO, DFP czy G25 rozniosła by w pył.....

 

 

Ale jak to mówią, reklamy nigdy nie za dużo....

 

PS Byłem niedawno w MM, oglądałem wieże. Przyszło jakieś małżeństwo (M), wiek 45+. Koleś z obsługi (K) pokazuje różne modele, i przyszedł czas na Mantę:

M- o Manta, to chyba jakaś znana firma, co Pan o niej powie?

K- No tak, jest to Polska firma (!, chyba tylko naklejają swoje logo, na chińszczyźnie?!), nie jest jakoś specjalnie dobra, ale są lepsze firmy, ale nie ma co narzekać.

 

Słabo mi się zrobiło........

 

Poza tym, jak wcześniej oglądałem playerki, facet polecał "MP4" marki Swix, czy jakoś tak, bo podobno są mało awaryjne... Oczywiście Sony, Apple, Samsung wszystko jest obok....

Pewnie wiedzieli, że mają badziewie i muszą to jakoś sprzedać...

 

Kuzyn poszedł do jakieś tam Marketu i chciał kupić mp3 do 200zł.

Gościu mu polecił Creative zen stone mimo, że obok stał piękny Clip.

 

No tak to już jest. Kłamią aby była lepsza sprzedasz tego czego nie idzie sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zna sie na tym co sprzedaje to moim zdaniem są do goście i panie z Vobisu-zawsze bardzo dobrze mi sie z nimi współpracowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żartuj pamiętam jak kupowałem laptopa wybrałem dla mnie dobrego mówię aby wyjął w celu przetestowania a on mi poleca najdroższy lap i wyciąga go a ja podziękowałem i wyszedłem, poszedłem do komputronika i dokonałem zakupu takiego samego laptopa tyle że 550zł taniej :P

PS. Jak wybierałem jeden konsultant rozmawiał z innym klient, który oglądał najtańszy model i wmawiał mu że to wielki kalkulator(konsultant mu wmawiał) hahahaha, a w rzeczywistości to nie był taki kiepski laptop bo viste by uciągną dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zna sie na tym co sprzedaje to moim zdaniem są do goście i panie z Vobisu-zawsze bardzo dobrze mi sie z nimi współpracowało

Trzeba zwracać uwagę, czy to sklep firmowy, czy partnerski? Kupowałem w sklepie partnerskim Vobis i tam obsługa klienta, to tragedia, zero pomocy, wsparcia po transakcji zakupu, panowie z Vobisu nic nie mogą, mejlują, dzwonią gdzieś do magazynów centralnych, a w rezultacie jest wielka kiszka... Omijajcie te sklepy szerokim łukiem.

 

A ceny w Vobisie, jak wspomina @bruno63 są kosmiczne. Nie polecam zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zwracać uwagę, czy to sklep firmowy, czy partnerski? Kupowałem w sklepie partnerskim Vobis i tam obsługa klienta, to tragedia, zero pomocy, wsparcia po transakcji zakupu, panowie z Vobisu nic nie mogą, mejlują, dzwonią gdzieś do magazynów centralnych, a w rezultacie jest wielka kiszka... Omijajcie te sklepy szerokim łukiem.

 

A ceny w Vobisie, jak wspomina @bruno63 są kosmiczne. Nie polecam zakupów.

 

To samo ja, ale w sklepie firmowym. Zamówiłem u nich Celerona Dual Core, a on mi daje Celerona 430 i kazał mi za to zapłacić...

Omijajcie te sklepy szerokim łukiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mówicie, że goście z TVN Turbo sie nie znają ale...

[...]

Na pewno będzie mowa o "dobrych" słuchawkach dołączonych w zestawie, a ludzie mogą na to polecieć.

 

Jak chcecie poczytać pr0 h4X0r'ów i expertów to zobaczcie to :P

 

P.S. Sorry za offtop :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłą sobotę - 25 kwietnia - o godzina 17:30 z tego co wiem, pojawi się premierowy odcinek programu Gadżet o ekskluzywnych gadżetach.

 

Już teraz mogę potwierdzić, że wśród prezentowanych gadżetów znajdzie się materiał (nie wiem jak długi) o odtwarzaczu VEDIA Idunn A10 Jantar.

 

Przypomnę o tym jeszcze stosownym foto na Fotologu :) ale zapraszam do oglądania, bo niestety z uwagi na prawa autorskie, materiału zamieścić nie będziemy mogli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłą sobotę - 25 kwietnia - o godzina 17:30 z tego co wiem, pojawi się premierowy odcinek programu Gadżet o ekskluzywnych gadżetach.

 

Już teraz mogę potwierdzić, że wśród prezentowanych gadżetów znajdzie się materiał (nie wiem jak długi) o odtwarzaczu VEDIA Idunn A10 Jantar.

 

Przypomnę o tym jeszcze stosownym foto na Fotologu :) ale zapraszam do oglądania, bo niestety z uwagi na prawa autorskie, materiału zamieścić nie będziemy mogli.

Mimo że za tym programem nie przepadam dla Vedii go obejżę :P

Jak to mówią ku chwale ojczyzny :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrr, lipton że nikt nie udostępni-akurat w przyszłą sobote to bede miał co najwyżej dostęp do TVP1, 2, Polsatu i może TVN :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da się to pooglądać w internecie (np. za SMSa)?

Jak na złość zepsuł mi się dekoder :angry:

Chyba raczej nie...

No chyba że masz internet z telewizją w jednym.

 

Ale będą powtórki tego odcinka na TVN Turbo :) w tygodniu musisz popatrzeć w jakie dni nadawany jest gadżet. O ile dobrze pamiętam każdy odcinek "odgrzewany" jest jeszcze 2 razy w tygodniu żeby wszyscy mogli zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej nie...

No chyba że masz internet z telewizją w jednym.

 

Ale będą powtórki tego odcinka na TVN Turbo :) w tygodniu musisz popatrzeć w jakie dni nadawany jest gadżet. O ile dobrze pamiętam każdy odcinek "odgrzewany" jest jeszcze 2 razy w tygodniu żeby wszyscy mogli zobaczyć.

Jak tylko włączę ma TVN Turbo to zawsze ten pieprzony Gadżet leci :P

Więc nie trudno na niego natrafić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie pocztą wyśle jeszcze tongue.gif

 

Taa, na PM`a

 

Są takie serwisy jak Odsiebie.pl czy Rapishare.com, ale chyba nagranie takiego materiału, skompresowanie go, podzielenie na części w .rar czy .zip nie byłoby legalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, na PM`a

 

Są takie serwisy jak Odsiebie.pl czy Rapishare.com, ale chyba nagranie takiego materiału, skompresowanie go, podzielenie na części w .rar czy .zip nie byłoby legalne...

No wiem, że są takie serwisy :P

Ale nie mam czym to nagrać ... Poszukaj sobie w necie to pewnie będzie ten odcinek tam.

No ale jak obejrzę to wrażeniami się podzielę i będę dobry kolega :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności