Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ej skończyła mi się umowa z Erą.

 

teraz co mam zrobić, oni mi naliczają za same minuty/sms tak jak wtedy poza abonementem, czy dopóki dzwonie liczą mi po staremu?

 

w ogóle chciałbym ten numer przenieść do Play Fresh. dużo zawracania dupy jest z tą procedurą w praktyce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden dźien- to jest tylko teoria. Niestety dłuzej to trwać będzie. Dlaczego? Musisz wypowiedzieć umowę, a to trwa miesiąc w erze:) sam miałem w erze, ale w koncu zmieniłem numer bo za długo bym czekał. Naliczają Ci wg. starego abonamentu jeśli się nie mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azahiel - z tego co wiem to Era często tak robi (znajomy i klka osób w rodzinie miało okazje doświadczyć ) ale według prawa numer mają przenieść w jeden dzień roboczy i tyle bez gadania . @douglaz : sprawdź w umowie co jest napisane ale pewnie jak dostaniesz rachunek miesiąc (i dalej ) po przejściu na czas nieokreślony to nie będziesz zachwycony , zapewniam .

 

@Malas co do telefonu to może Tośka 900 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres wypowiedzenia jest niby miesięczny, lecz najważniejszą datą jest dzień w którym kończy się okres rozliczeniowy. Podpisywałem umowę z Erą 13 września, a okres rozliczeniowy kończył się 27 września w niedzielę, i tego to dnia wygasła mi z Erą, a numer został przeniosiony do Play Fresh. Wówczas jeszcze nie obowiązywał termin jednodniowego przenoszenia numeru, więc sumarycznie od momentu złożenia w Play`u wniosku o przeniesienie do nich numeru mineło łącznie ok. 1,5 miesiąca (wcześnie złożyłem ten wniosek). Sama procedura przenoszenia była prosta i bezproblemowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@douglaz : sprawdź w umowie co jest napisane ale pewnie jak dostaniesz rachunek miesiąc (i dalej ) po przejściu na czas nieokreślony to nie będziesz zachwycony , zapewniam .

 

 

dlaczego nie będe zachwycony?

 

czyli jak chce wymówic im ten abonament, to mam do nich iść, czy wystarczy, że zadzwonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem ale lepiej iść . Nie będziesz zachwycony bo po przejściu umowy na czas nieokreślony jej warunki się zmieniają i połączenia i SMSy nie będą takie tanie . Dla przykładu mój szwagier zamiast płacić 120 czy 180 zł abonamentu to po przejściu na czas nieokreślony płacił prawie 2x tyle bo warunki umowy automatycznie się zmieniły (telefonował i korzystał z telefonu tyle co zawsze ) . I tak do czasu wypowiedzenia lub przedłużenia umowy (przy wypowiedzeniu jak mówił malas trzeba doliczyć dodatkowy miesiąc w którym zapłacimy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

nie wiecie może czy do e52 można wpiąć jakieś dokanałówki z mikrofonem tak żeby to grało znośnie i dało się przez to rozmawiać

od razu dodam że pilot z mikrofonem i wyjściem jack jak do 5800 mnie nie interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego akurat, Android źle nie wypada

+ekran pojemnościowy

+lepszy aparat

+świetnie się rozwija

+nie takie zły na muzykę

można by tak wymieniać i w iphonie, ale ten z kolei jest słabo wykonany i szybko się rysuję i jest droższy dlatego chyba warto się zastanowić prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiąc się ajfonem i G1 (niezbyt się różni od magica) mam mimo wszystko wrażenie że ten telefon jest bardziej dopracowany. Jeżeli oba są za podobne pieniądze to bierz ajfona. Ale jeżeli ajfon jest za powiedzmy 1kpln a magic za 100pln (a podobne rozbieżności między androidem i ajfonem w erze ostatnio były, nie wiem jak jest u ciebie) to zdecydowanie magic. Osobiście to jeżeli ajfon by mi się teraz zgubił/popsuł/itp to jako następnym telefon bym rozważał albo następnego ajfona albo coś na androidzie.

Dzisiaj bawiłem się bb 8520 i jakoś tak średnio mi się podoba. Szczególnie to że nie chce się podłączyć do mojego wifi :s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności