Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Samsung YP-Q1 Oprogramowanie


Suhuto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Byłem niedawno w Kanadzie, gdzie zakupiłem odtwarzacz MP4 Samsung YP-Q1. Na miejscu, gdzie mam znajomych podłączałem wielokrotnie urządzenie do laptopa ( wejście USB ) i komputer wykrywał urządzenie bez problemu zaraz po podłączeniu oraz mołgem wykonywać na nim wszelkiego typu 'operacje'. Problem pojawił się, gdy wróciłem do Polski. Podłączyłem urządzenie (za pierwszym razem) do swojego komputera (kupiony był w tamtym roku, więc jest raczej nowy). Zaraz po podłączeniu wyświetlił się komunikat, że system wykrył urządzenie, potem wyskoczyło okienko, które poinformowało mnie, że system zainstaluje sterownik do urządzenia. Już wtedy coś było nie tak, bo jak już wcześniej wspomniałem w Kanadzie urządzenie działało bez niczego, od razu po podłączeniu. No, ale oczywiście to nie koniec niespodzianek. System nie znalazł żadnych sterowników, które mogłyby obsługiwać ten sprzęt. Szukałem godzinami w internecie na przeróżnych stronach, ale nic nie znalazłem. Patrzyłem nawet w BIOS. Opcja odpowiedzialna za obsługę portów USB jest włączona. Tym bardziej, że oprócz tego MP4 playera, także z Kanady przywiozłem sobie pendriva, który jakoś dziwnie działa. Skończyły mi się pomysły i nie wiem co dalej robić oraz gdzie szukać sterowników. Na obecnym etapie system widzi urządzenie, ale na tym się kończy. Nie widać żadnej ikony obok dysków i napędów, po wejściu do menedżeru urządzen i kliknięciu we właściwości urządzenia, system informuje, że urządzenie działa nieprawidłowo, i że sterownik jest niezgodny czy jakoś tak. Jeśli ktoś mógłby mi pomóc to byłbym dozgodnie wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli nie wgrywałeś nowego softu , player działa w trybie MTP.

Jeśli chcesz go używac na windowsie XP lub wyżej zainstaluj Windows Media Player 10 lub wyżej

 

Po instalacji (i restarcie) podłącz od nowa samsunga

 

Powinien być już widoczny w Exploratorze Windows jako Samsung Q1 (na samym dole)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności